Marki » B » orientalne « Grupy

Love by Kilian By Kilian dla kobiet

Love by Kilian By Kilian dla kobiet

karmelowy
Love by Kilian By Kilian dla kobiet Zdjęcia Love by Kilian By Kilian dla kobiet Zdjęcia Love by Kilian By Kilian dla kobiet Zdjęcia Love by Kilian By Kilian dla kobiet Zdjęcia Love by Kilian By Kilian dla kobiet Zdjęcia Love by Kilian By Kilian dla kobiet Zdjęcia

Love by Kilian marki By Kilian to orientalne perfumy dla kobiet. Love by Kilian został wydany w 2007 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Calice Becker. Nutami głowy są neroli, bergamotka, różowy pieprz i kolendra; nutami serca są irys, jaśmin, róża, wiciokrzew i kwiat pomarańczy; nutami bazy są piżmo, wanilia, cywet, karmel, cukier i labdanum.

Neroli Bergamotka Różowy pieprz Kolendra

Irys Jaśmin Róża Wiciokrzew Kwiat pomarańczy

Piżmo Wanilia Cywet Karmel Cukier Labdanum

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Love by Kilian by By Kilian.

Manakara

Love by Kilian Recenzje Perfum

tia
tia

Bardzo słodkie.Wanilia i karmel grają pierwsze skrzypce.Mnie się podobają,bo lubię słodziaki.Polecam miłośnikom takich smakołyków.Trwałość niesamowita! Dobre 12 godzin!

hasi
hasi

Dla mnie neroli w cukrze. Może nie brzmi to imponująco, ale pachnie obłędnie.
Zakochałam się od pierwszego powąchania, jak napisała Izabela to takie uczucie, które ścina z nóg- człowiek czeka na kolejny dzień by znowu poczuć ten zapach.
Kobiece, urzekające, cudowne.
Jednocześcnie to moja trauma- zaliczyłam stłuczkę flaszki, długo nie mogłam tego odchorować, jakkolwiek to brzmi.
Teraz pragnę znowu !

Przede wszystkim masa spożywczej wanilii z odrobiną alkoholu i białych kwiatów, głównie wyczuwam jaśmin – co dziwne kwiaty czuję z dekoltu, a z nadgarstka bucha wanilia.

Zapach nudny – podobnych zapachów jest dziesiątki, do tego dużo tańszych. Trwałość bardzo dobra, ale bardzo bliskoskórny.

Tam
Tam

Moc kobiecości, obietnica gorącego romansu, uwodzicielskość zamknięta w pięknym flakonie. Słodkie nuty są miękkie, łagodne, nic straszącego, dobrze, że nie wrzucono tu pieprzu, który hojnie teraz serwuje się współczesnym kompozycjom. Tu by psuł cały efekt.
A efekt zmieszania róży i wiciokrzewu ( te nuty grają na mojej skórze najpiękniej) w tej kompozycji jest doskonały. Kobieta kochana, spełniona, pewna swoich walorów i oparcia w kochanym mężczyźnie pachnie Love. Zaskoczona jestem wrażeniem, jakie wywołuje na mnie ten zapach, bo lubię kompozycje ciężkie, mocne, z charakterem, ale obecnie nie przepadam za lukrowaną "różową" słodyczą.
A tu mięciutka słodycz i mój zachwyt. To jest z pewnością Love.
Za cudowną, delikatną "puchatą" wanilię splątaną z różą w bazie punkty dodatkowe.Karmel delikatnie przypalony kończy pięknie dzieło. Perfumy są raczej wieczorowe lub na wyjścia specjalne ( z ukochanym lub w jego poszukiwaniu :) ) niekoniecznie wyłącznie zimą.

I jeszcze...podobnie pachniały listy od mojej pierwszej szkolnej sympatii, pewnie podbierał jakieś perfumy swojej mamie, by je skropić...rozczulające wspomnienia...

Izabela
Izabela

Miłość od pierwszego powąchania.
Bardzo rzadko testuję perfumy orientalne, ponieważ uważam, że są za ciężkie. Kiedyś bardzo je lubiłam, ostatnio wolę lżejsze zapachy. Próbkę otrzymałam dodatkowo, powąchałam i wpadłam po uszy. Typowy przykład ślepej miłości. Coś w tym rodzaju jak podobają się nam bruneci, a zakochujemy się w blondynie lub vice versa.
Takie uczucie, które ścina z nóg. Upajające, odbierające rozsądek, zasłaniające oczy i nos różową mgłą.
Narkotyczne, nie mogę doczekać się kolejnego dnia, aby je z powrotem poczuć na swojej skórze.
Uczta dla nosa - neroli, bergamotka, wiciokrzew, jaśmin, królowa róża, wanilia, piżmo, cywet.
Baaardzo kobiece.
No cóż, po prostu must have.
Chociaż prawdę pisząc, to wolałabym się nimi z nikim nie dzielić, chciałabym czuć je wyłącznie na sobie.
Nie będę nieśmiała - świadomie je kupię.
Perfumy przez wielkie "P".

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum By Kilian Love by Kilian, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu By Kilian Love by Kilian, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Love by Kilian marki By Kilian. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Love by Kilian marki By Kilian reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Amouage Amouage Lyric Woman Kenzo Kenzo Amour Profumum Roma Battito d`Ali Parfum d`Empire Ambre Russe Carner Barcelona Tardes Agent Provocateur L'Agent Lacoste Lacoste Pour Femme Nina Ricci Ricci Ricci Chopard Casmir Serge Lutens Jeux de Peau Serge Lutens Santal Majuscule Frederic Malle Musc Ravageur Aquolina Gold Sugar Lalique Satine Angel Schlesser Angel Schlesser Oriental Edition II Serge Lutens La Fille de Berlin Serge Lutens Fille en Aiguilles Jean Paul Gaultier Classique Lolita Lempicka L de Lolita Lempicka Christian Dior Hypnotic Poison