Marki » B » orientalno - drzewne « Grupy

Light My Fire By Kilian dla kobiet i mężczyzn

tytoniowy
miodowy
Light My Fire By Kilian dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Light My Fire marki By Kilian to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Light My Fire został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Sidonie Lancesseur. Perfumy zawierają takie składniki, jak kmin, siano, paczula, wetyweria, miód, wanilia i tytoń.

Kmin Siano Paczula Wetyweria Miód Wanilia Tytoń

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Light My Fire by By Kilian.

Bottega Veneta

Light My Fire Recenzje Perfum

Blair Witch
Blair Witch

Paczulowo , tytoniowo , waniliowy afrodyzjak. Perfumy tak majestatycznie piękne że dosłownie zapierają dech w piersiach, zapach wyzwalający natychmiastową chęć posiadania którą( o zgrozo) studzi natychmiast cena . Otwarcie ów perfum to pięknie podana paczula , tak niesamowicie użekająca że zniewoli nawet największego antyfana tego składnika , po chwili paczula delikatnie robi krok w tył dopuszczając do glosu tytoń ,jednak nie schodzi całkowicie z planu tylko sprytnie go kokietuje .Słodkawa miodowo, waniliowa baza więczy dzieło niasamowicie zapadając w pamięć . Light My Fire to jeden z piękniejszych zapachów Kiliana, o ile nie najpiękniejszy .

seeandsmell
seeandsmell

Kilian Hennessy zapragnął oddać w perfumach słodko-gorzką olfaktoryczną magię Montecristo, jednych z najbardziej znanych kubańskich cygar. Tak powstał Light My Fire.

Wprawdzie nie dysponuję Montecristo, ale udało mi się porównać Light My Fire z cygarami Cohiba. Podobieństwo jest ewidentne, a różnice moim skromnym zdaniem wypadają na korzyść perfum. Kubańskie cygara uznawane są za najmocniejsze, co na pewno dla koneserów jest plusem, mnie jednak bardziej przekonuje złagodzony dość ziołową zielenią zapach Light My Fire. Kwestia gustu, czyni to jednak tę woń bardziej przystępną, co za tym idzie — bardziej nadaje się ona do noszenia na sobie na co dzień. Zresztą, chyba z całego trio Addictive State of Mind to właśnie Light My Fire jest najbardziej zdatny do noszenia, najmniej nachalny.

W Light My Fire główne skrzypce grają aromatyczne siano, ziemista paczula, kmin i wetiwer, oddając zapach tytoniu. Słodkie oblicze cygara ukazuje się w miodowo-waniliowej bazie. Nie jest to jednak miód jaki znamy z innego zapachu Kiliana, Back to Black (z którym Light My Fire mi się, swoją drogą, kojarzy), ale miód słodszy i równocześnie bardziej przejrzysty i lekki, dzięki czemu Light My Fire lepiej obroni się w dzień niż jego starszy brat.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum By Kilian Light My Fire, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu By Kilian Light My Fire, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Light My Fire marki By Kilian. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Light My Fire marki By Kilian reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

M. Micallef Gaiac Byredo Pulp Thierry Mugler A*Men Pure Malt Tom Ford Atelier d’Orient Plum Japonais By Kilian Intoxicated Maison Francis Kurkdjian Oud DSQUARED² Intense He Wood Ramon Molvizar Black Cube Guerlain Tonka Imperiale Penhaligon`s Juniper Sling Profumum Roma Dolce Acqua Amouage Interlude Man Amouage The Library Collection Opus VI Thierry Mugler A*Men Pure Coffee Giorgio Armani Armani Prive Cologne Spray Bois d'Encens Amouage Amouage Lyric Man Carner Barcelona Cuirs The Vagabond Prince Enchanted Forest Diptyque Philosykos Comme des Garcons Wonderwood