Marki » B » orientalne « Grupy

Eternal Oud By Kilian dla kobiet i mężczyzn

Miałem: 1 Chcę: 1

agarowy
skórzany

Eternal Oud marki By Kilian to orientalne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Eternal Oud został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Alberto Morillas. Perfumy zawierają takie składniki, jak agar (oud), róża i szafran.

Agar (oud) Róża Szafran

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eternal Oud by By Kilian.

Eternal Oud Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum By Kilian Eternal Oud, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu By Kilian Eternal Oud, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eternal Oud marki By Kilian. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eternal Oud marki By Kilian reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalne
Annick Goutal Ambre Fétiche Elizabeth Taylor Passion Gres Ambre de Cabochard Todd Oldham Todd Oldham Fragonard Cette Nuit La Confidentiel Al Haramain Perfumes Fakhrul Arab L`Artisan Parfumeur Patchouli Patch Ava Luxe Madame X Bond No 9 Harrods Swarovski Limited Edition Rasasi Al Oudh Al Mumaiz Six Scents Six Scents Series Three 4 Rad Hourani: Ascent Giorgio Armani Armani Privé Ambre Orient