Marki » B » orientalno - drzewne « Grupy

Cruel Intentions By Kilian dla kobiet i mężczyzn

Cruel Intentions By Kilian dla kobiet i mężczyzn

agarowy
Cruel Intentions By Kilian dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Cruel Intentions By Kilian dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Cruel Intentions By Kilian dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Cruel Intentions By Kilian dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Cruel Intentions By Kilian dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Cruel Intentions marki By Kilian to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Cruel Intentions został wydany w 2007 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Sidonie Lancesseur. Nutami głowy są kwiat afrykańskiej pomarańczy, bergamotka, róża i fiołek; nutami serca są drzewo gwajakowe, agar (oud) i papirus; nutami bazy są wetyweria, piżmo, drzewo sandałowe, styraks, wanilia i kastoreum.

Kwiat afrykańskiej pomarańczy Bergamotka Róża Fiołek

Drzewo gwajakowe Agar (oud) Papirus

Wetyweria Piżmo Drzewo sandałowe Styraks Wanilia Kastoreum

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Cruel Intentions by By Kilian.

Cruel Intentions Recenzje Perfum

Sporo skóry i nut drzewnych - wydaje mi się, że jest tam głownie sandałowiec. Dość gęsty, przyciężkawy i bez wdzięku.

Średnio interesujący, bliskoskórny i dość nietrwały.

Seth
Seth

Dziewiąta kompozycja z serii Oeuvre Noire. W założeniu uniseksualna, jednak moim zdaniem bardziej odpowiednia dla mężczyzn. Na mojej skórze zapach rozwija się w klasyczny sposób, od cytrusowo świeżego otwarcia, poprzez delikatną kwiatowość, aż do enigmatycznej nuty drzewnej. Całość spowija nieznacznie wyczuwalny agar, podkreślony delikatnie animalistyczną nutą. Eleganckie, świetnie skomponowane dzieło utrzymane w charakterystycznej dla serii konwencji. Absolutnie nie negatywnie postrzegana syntetyczność nadaje lekkości i nowoczesności ciężkim z natury składnikom serca i bazy. Zdecydowaną wadą jest bardzo umiarkowana ekspozycja, choć w tym kontekście trwałość trzeba uznać za naprawdę niezwykłą. Doskonały na dzienne okazje jesienią i wiosną oraz w letnie wieczory. W skali (1-6): za kompozycję - 5; oryginalność - 4; intensywność - 3; trwałość - 5. Ocena końcowa: 4,25

Cruel Intentions by By Kilian 4.40 out of 5 based on 8 ratings and 2 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum By Kilian Cruel Intentions, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu By Kilian Cruel Intentions, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Cruel Intentions marki By Kilian. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Cruel Intentions marki By Kilian reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

By Kilian Straight to Heaven Courvoisier Cognac Courvoisier L’edition Imperiale Amouage Amouage Epic Man Yves Saint Laurent M7 Amouage Amouage Lyric Man Nasomatto Black Afgano Ramon Molvizar Black Cube Lubin Idole Montale Black Aoud Profumum Roma Fumidus Amouage Jubilation for Men Nasomatto Absinth Baldessarini Strictly Private L`Artisan Parfumeur Havana Vanille Lubin Idole Eau de Parfum M. Micallef Gaiac Christian Dior Dior Homme Intense Profumum Roma Arso Diptyque Philosykos Prada Luna Rossa