Marki » B » orientalno - fougere « Grupy

A Taste of Heaven By Kilian dla mężczyzn

A Taste of Heaven By Kilian dla mężczyzn

gorzki
A Taste of Heaven By Kilian dla mężczyzn Zdjęcia A Taste of Heaven By Kilian dla mężczyzn Zdjęcia A Taste of Heaven By Kilian dla mężczyzn Zdjęcia A Taste of Heaven By Kilian dla mężczyzn Zdjęcia A Taste of Heaven By Kilian dla mężczyzn Zdjęcia

A Taste of Heaven marki By Kilian to orientalno - fougere perfumy dla mężczyzn. A Taste of Heaven został wydany w 2007 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Calice Becker. Perfumy zawierają takie składniki, jak kwiat afrykańskiej pomarańczy, geranium, bergamotka, róża, piołun, lawenda, paczula, mech dębowy, ambra, wanilia, fasolka tonka i kostowiec.

Kwiat afrykańskiej pomarańczy Geranium Bergamotka Róża Piołun Lawenda Paczula Mech dębowy Ambra Wanilia Fasolka tonka Kostowiec

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about A Taste of Heaven by By Kilian.

A Taste of Heaven Recenzje Perfum

agat1969
agat1969

Dla mnie to zapach, którego używam do pracy, w biurze.
Sprawdza się tu idealnie.

Ma wszystko co potrzebuję.
Naturalna kompozycja zapachowa, zero sztucznych składników.
Wyróżnia się wśród innych zapachów dość nietypową rzadko spotykaną kompozycją zapachową. I to właśnie przyciąga uwagę innych ludzi, bo zazwyczaj nigdy wcześniej nie wąchali nic podobnego.
Jeśli chodzi o same składniki użyte do skomponowania tej wody to wyczuwam głównie lawendę i piołun.
Zapach jest wytrawny.

Idealne parametry jakościowe.
Trwałość około 7-8 godzin, projekcja wiecej niż bliskoskórna, ale nie krzycząca.

Polecam raczej Panom, jak napisałem wyżej do pracy w biurze lub na formalne spotkania.

Jadwisia
Jadwisia

W moim odczuciu jeden z ciekawszych Kilianów, a jednocześnie jakoś w kręgach polskich perfumomaniaków traktowany po macoszemu. Mało kto go lubi, mało kto się przyznaje do używania, o posiadaniu flakonu nie wspominając... To skąd ja mam wziąć używkę czy chociaż zapasowe mililitry? :( Nie zważam na to, że to srogi ultramęski fougere i z wielką przyjemnością przywdziewam tę cudnie zieloną piołunowo-lawendowo-waniliową miksturę. Otwarcie jest ziołowe, gorzkie, nieco gryzące, później wkracza wanilia dodając kompozycji szlachetnej miękkości i słodyczy - tylko tyle, by zapach się zaokrąglił i przyjemnie spowijał nosiciela.
W poszukiwaniu substytutu testowałam inne kompozycje w których liczyłam na podobnie urzekający mariaż lawendy i wanilii - Caron Pour Un Homme, który mimo niewątpliwego podobieństwa jest dla mnie tylko cieniem A Taste of Heaven, Guerlain Jicky (który jednak okazał się symfonią na nieco inny temat), nadal nie widzę zastępcy, który oferowałby mi podobne uczucie błogości, nonszalancji i przyjemności, której nawet nie potrafię wyrazić słowami.

Absyntu nie wyczuwam, na mojej skórze to głównie przypudrowana, słodka lawenda z dodatkiem wanilii i białego piżma. Bardzo przyjemnie mi się go nosiło, najładniejszy zapach Kiliana, z tych, które testowałam.

Trwałość dość dobra, choć raczej bliskoskórny.

AgnieszkaK.
AgnieszkaK.

Zapach zaczyna być wspaniały dopiero po dłuższym czasie, kiedy staje się piołunowo-ziołowy. Na początku wydaje się mdły i bez wyrazu. Szczególnie w porównaniu z interpretacjami Absinthe L'Artisana i Nasomatto, które od początku są po prostu o nim.

kpnz
kpnz

Jedno ze słabszych doznań od Kilian'a. Rzeczywiście lawenda prawdopodobnie najmocniej wyczuwalna. Dla mnie pachnie jak tapicerka zamszowa w jakiejś limuzynie milionera, gdzie czuć jeszcze opary rozlewanych trunków i lawendową wodę. Bardzo zbity, gęsty i lekko duszny zapach.

zielona
zielona

Absynt kocham w każdej postaci, szczególnie tej aplikowanej wewnętrznie. W perfumach - albo uwielbiam [świeży akord piołunowej nalewki jak u L'Artisana i Nasomatto, w Memoir czy wydawałoby się niepozornym Absinthe Lacroix] albo nienawidzę pasjami i torsjami - tak, do tej właśnie grupy zalicza się A Taste of Heaven.

To nie jest absynt, którego szukam. To praktycznie w ogóle nie jest absynt, tylko diabelsko lawendowo-mszasta mieszanka, z porażającą świdrująco-słoną nutą. Fougere, który na powitanie wali pięścią w gębę, a dopiero potem kłania się nisko. Nosiłam wiele zapachów "for men", ale przy tym wymiękam i więdnę.

Proponuję pierwsze testy przeprowadzać w trakcie kataru. Będzie mniejszy szok ;]

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum By Kilian A Taste of Heaven, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu By Kilian A Taste of Heaven, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum A Taste of Heaven marki By Kilian. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu A Taste of Heaven marki By Kilian reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Lubin Idole Olivier Durbano Cristal de Roche (Rock Crystal) Lubin Idole Eau de Parfum Caron Pour Un Homme de Caron Olivier Durbano Black Tourmaline Amouage Memoir Man Gucci Gucci pour Homme Lalique Encre Noire Oscar de la Renta Oscar de la Renta Pour Lui Maison Francis Kurkdjian Oud Amouage Amouage Epic Man Creed Original Vetiver Tauer Perfumes 02 L`Air du Desert Marocain Profumum Roma Fumidus Burberry London for Men Pierre Balmain Carbone de Balmain Montale Black Aoud Kenzo Kenzo pour Homme Cartier Declaration Creed Tabarome