Marki » B » orientalno - przyprawowe « Grupy

Dinner By Bobo dla kobiet i mężczyzn

Dinner By Bobo dla kobiet i mężczyzn

cynamonowy
Dinner By Bobo dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Dinner marki By Bobo to orientalno - przyprawowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Dinner został wydany w 2002 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Sylvie Jourdet. Nutami głowy są lima, pomarańcza, mandarynka i tropikalny owoc; nutami serca są brzoskwinia, Śliwka, nuty owocowe, cynamon, imbir, kardamon i kminek; nutami bazy są piżmo, paczula, kadzidło, wanilia, Żywica, ylang-ylang, fiołek i jaśmin.

Lima Pomarańcza Mandarynka Tropikalny owoc

Brzoskwinia Śliwka Nuty owocowe Cynamon Imbir Kardamon Kminek

Piżmo Paczula Kadzidło Wanilia Żywica Ylang-ylang Fiołek Jaśmin

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Dinner by By Bobo.

Dinner Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum By Bobo Dinner, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu By Bobo Dinner, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Dinner marki By Bobo. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Dinner marki By Bobo reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - przyprawowe
Giorgio Armani Mania Marc Jacobs Marc Jacobs Autumn Splash Amber Lalique Lalique Pour Homme Equus Tauer Perfumes 02 L`Air du Desert Marocain LR Marcus Schenkenberg Eau de Parfum Perry Ellis 360° Black for Men Ayala Moriel Epice Sauvage Demeter Fragrance Cinnamon Toast Antonio Banderas The Secret Diptyque Eau Duelle Yves Saint Laurent Opium Fraicheur d'Orient Segreti di Lucca Boheme