Marki » B » kwiatowe « Grupy

Voile de Jasmin Bvlgari dla kobiet

Voile de Jasmin Bvlgari dla kobiet

żółtych kwiatów
Voile de Jasmin Bvlgari dla kobiet Zdjęcia

Voile de Jasmin marki Bvlgari to kwiatowe perfumy dla kobiet. Voile de Jasmin został wydany w 2006 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Nathalie Lorson. Nutami głowy są mimoza, bergamotka i kwiat pomarańczy; nutami serca są jaśmin, róża, konwalia i ylang-ylang; nutami bazy są irys, piżmo i brazylijskie drzewo różane.

Mimoza Bergamotka Kwiat pomarańczy

Jaśmin Róża Konwalia Ylang-ylang

Irys Piżmo Brazylijskie drzewo różane

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Voile de Jasmin by Bvlgari.

Voile de Jasmin Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Bvlgari Voile de Jasmin, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Bvlgari Voile de Jasmin, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Voile de Jasmin marki Bvlgari. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Voile de Jasmin marki Bvlgari reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Chloe Chloe Eau de Toilette Yves Saint Laurent Saharienne Chloe Chloe Eau de Parfum Yves Rocher Moment de Bonheur Prada Infusion d`Iris Eau de Toilette Narciso Rodriguez Essence Escada Especially Escada Masaki Matsushima Masaki Shiro Cacharel Noa Elie Saab Le Parfum Elizabeth Arden Green Tea Prada Infusion d'Iris Lancome Tresor Elizabeth Arden Sunflowers Hermes Eau D`Orange Verte L`Occitane en Provence Pivoine Flora Eau de Parfum Bond No 9 Madison Soiree Campos de Ibiza Flor de Almendra Tesori d`Oriente White Musk Yves Saint Laurent Paris Eau de Printemps