Marki » B » kwiatowe « Grupy

Rose Essentielle Bvlgari dla kobiet

Rose Essentielle Bvlgari dla kobiet

Rose Essentielle Bvlgari dla kobiet Zdjęcia Rose Essentielle Bvlgari dla kobiet Zdjęcia Rose Essentielle Bvlgari dla kobiet Zdjęcia Rose Essentielle Bvlgari dla kobiet Zdjęcia

Rose Essentielle marki Bvlgari to kwiatowe perfumy dla kobiet. Rose Essentielle został wydany w 2006 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Beatrice Piquet. Nutami głowy są róża, fiołek i jeżyna; nutami serca są jaśmin, róża z taif i mimoza; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe, paczula i drzewo gwajakowe.

Róża Fiołek Jeżyna

Jaśmin Róża z Taif Mimoza

Piżmo Drzewo sandałowe Paczula Drzewo gwajakowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Rose Essentielle by Bvlgari.

Bvlgari Rose Essentielle Eau De Toilette Rosee
Bvlgari Pour Femme
Dahlia Noir
Parisienne
Hypnose Senses

Rose Essentielle Recenzje Perfum

urszulaen
urszulaen

Jasmin piekny, dojrzały oraz slodki za sprawa owoców. Czuje tez cos kwasnego ale tylko przez chwile. Nagle na moment wszystko gaśnie i na scene wchodzi elegancka Róża jak z zapachow vintage. Akompaniamentuje jej sucha i ziemista paczula. Ponownie dolaczaja do nich inne kwiaty. Baza jest miekka, delikatnie pudrowa.zapach przypomina mi niektore z zapachow Molvizar a RE moze byc ich tanszym zamiennikiem :-)

slawon
slawon

Śliczna elegancka a przede wszystkim chłodna róża taka jak w naturze delikatna kobieca a nade wszystko trwała zapach jest harmonijny miękki i zapach róży jest tu odwzorowany w sposób idealny pachnie jak byśmy wąchali bukiet świeżo zerwanych róż długo szukałam takiego zapachu i znalazłam jestem szczęśliwa.

adarca
adarca

Wschód słońca, deszcz w ogrodzie, kobieta o elfickiej urodzie ubrana w pudrowo-różaną, jedwabną długą sukienkę, stąpająca boso po trawie.... Zimna (wręcz mroźna), czysta róża pulsująca pod wpływem chłodnego wiatru. Niedostępna, niezależna elegantka, luksusowa emancypantka, jutrzenka na początku wiosny.
Zimą powyższe wrażenia potęgują się do n-tej ( różana królowa lodu). RE to perfuy na lato, dla wielbicielek róż i świeżych kwiatów.

patetico
patetico

Róża w bardzo wyrazistej odsłonie.
Wymienione są dwa gatunki, choć podejrzewam, że użyto ich w tym zapachu więcej.
Majestatyczna królowa dominuje tu zdecydowanie nad pozostałymi składnikami, jakby nie dając im dojść do głosu.
Jedyne co stosunkowo mocno wyczuwam to takie jeżynowe otwarcie, dodające nieco mrocznej słodyczy.
Baza zapachu kremowa, mięciutka jak kaszmirowy sweterek, paczula ugłaskana, drzewa subtelne, piżmo nieco odważniej wysuwa się do przodu, ale róża nie gaśnie.
Mój miły przystanek na drodze różanych poszukiwań.
Kojarzy mi się bardzo z Rose Absolute Stelli McCartney i moim skromnym zdaniem wcale nie jest gorszy.
Bardzo kobiecy, intryguje otoczenie.
Udana kompozycja, oceniam ją lepiej, niż jaśminy marki Bvlgari.
Trwałość wielogodzinna, projekcja duża.
Doskonałe na każdą okazję.
Polecam wielbicielkom róż:)

EJo
EJo

Pierwsze nuty - najpiękniejsze. Przejrzysta, czysta woń róży bez jakichkolwiek dodatków - gdyby trwała w tej postaci i mocy, nie zdradziłabym RE za żadne skarby ;)) Po chwili pojawiają się dodatki w ogródku - jeżyna, fiołek i odrobina mimozy. Hierarchia jest jednak zachowana, a jakże - żadna z tych nut nie dominuje nad Jej Wysokością, pełnią rolę - że tak powiem - służebną ;) Jeżyna dodaje aromatu wcale nie konfiturowego, fiołek podkreśla moc różanej woni, jaśmin nawet nie ośmiela się pachnieć. Róża jest tutaj królową, bez dwóch zdań, i na dodatek w pięknej odsłonie - bez cienia sztuczności czy "olejkowatości", delikatna a zarazem intensywna. Zapach jest gładki i miękki jak jedwabny szal w różanym (ale nie różowym) kolorze, i mimo iż nie rozwija się różnorodnością nut, naprawdę piękny. Przyciąga uwagę otoczenia. Dla mnie - prawie ideał ;)

Zakupowe okazje

29.25 USD
Bvlgari Rose Essentielle L'eau De Toilette Rosee Perfume by Bvlgari, 1.7 oz Eau De Toilette Spray for Women
Eau De Parfum 0.84oz
33.13 USD
Bvlgari Rose Essentielle Eau De Parfum for women 1 oz
Bvlgari Rose Essentielle Eau De Parfum for women 1 oz
33.71 USD
Bvlgari Rose Essentielle L'Eau de Toilette Ros e Eau De Toilette for women 1.7 oz
33.79 USD
40.01 USD
Bvlgari Rose Essentielle Eau De Parfum tester for women 3.4 oz
Bvlgari Rose Essentielle Eau De Parfum tester for women 3.4 oz
40.10 USD
Bvlgari Rose Essentielle L'Eau de Toilette Ros e Eau De Toilette for women 3.4 oz
43.02 USD
Bvlgari Rose Essentielle Eau De Parfum for women 3.4 oz
Bvlgari Rose Essentielle Eau De Parfum for women 3.4 oz
43.99 USD
Bvlgari Rose Essentielle L'eau De Toilette Rosee by Bvlgari EDT Spray 1.7 oz for Women
44.99 USD
Bvlgari Rose Essentielle Perfume by Bvlgari, 1.7 oz Eau De Parfum Spray for Women
ThePerfumeSpot.com
46.99 USD
Rose Essentielle by Bvlgari, 3.4 oz Eau De Toilette Spray for Women Bulgari
Rose Essentielle by Bvlgari, 3.4 oz Eau De Toilette Spray for Women Bulgari
48.99 USD
Bvlgari Rose Essentielle L'eau De Toilette Rosee by Bvlgari EDT Spray 3.4 oz for Women
49.49 USD
Bvlgari Rose Essentielle Perfume by Bvlgari, 3.4 oz Eau De Parfum Spray for Women
49.99 USD
Bvlgari Rose Essentielle by Bvlgari Eau de Parfum Spray 1.7 oz for Women
Bvlgari Rose Essentielle by Bvlgari Eau de Parfum Spray 1.7 oz for Women
51.00 USD
Bvlgari Rose Essentielle L'eau De Toilette Rosee Perfume by Bvlgari, 3.4 oz Eau De Toilette Spray for Women
ThePerfumeSpot.com
51.99 USD
Rose Essentielle by Bvlgari, 3.4 oz Eau De Parfum Spray for Women Bulgari
Rose Essentielle by Bvlgari, 3.4 oz Eau De Parfum Spray for Women Bulgari
54.99 USD
Bvlgari Rose Essentielle by Bvlgari Eau de Parfum Spray 3.4 oz for Women
Bvlgari Rose Essentielle by Bvlgari Eau de Parfum Spray 3.4 oz for Women

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Bvlgari Rose Essentielle, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Bvlgari Rose Essentielle, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Rose Essentielle marki Bvlgari. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Rose Essentielle marki Bvlgari reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Calvin Klein Eternity Guerlain Champs Elysees Eau de Toilette Giorgio Armani Acqua di Gio Bvlgari Bvlgari Pour Femme Chanel Allure Thierry Mugler Alien Essence Absolue Givenchy Amarige Kenzo L'Eau par Kenzo Guerlain La Petite Robe Noir Van Cleef & Arpels Un Air de First Kenzo Flower by Kenzo Kenzo Kenzo Amour Dolce&Gabbana D&G Christian Dior Dolce Vita Guerlain Samsara Eau de Parfum Chanel Coco Eau de Parfum Versace Vanitas Guerlain Insolence Eau de Parfum Yves Rocher Moment de Bonheur Dolce&Gabbana Dolce&Gabbana Pour Femme