Marki » B » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Omnia Crystalline Eau de Parfum Bvlgari dla kobiet

Omnia Crystalline Eau de Parfum Bvlgari dla kobiet

Omnia Crystalline Eau de Parfum Bvlgari dla kobiet Filmy
Omnia Crystalline Eau de Parfum Bvlgari dla kobiet Zdjęcia Omnia Crystalline Eau de Parfum Bvlgari dla kobiet Zdjęcia Omnia Crystalline Eau de Parfum Bvlgari dla kobiet Zdjęcia Omnia Crystalline Eau de Parfum Bvlgari dla kobiet Zdjęcia

Omnia Crystalline Eau de Parfum marki Bvlgari to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Omnia Crystalline Eau de Parfum został wydany w 2013 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Alberto Morillas. Nutami głowy są lotos i mandarynka; nutami serca są heliotrop i korzeń irysa; nutami bazy są drzewo sandałowe, syjamski benzoes i piżmo.

Lotos Mandarynka

Heliotrop Korzeń irysa

Drzewo sandałowe Syjamski benzoes Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Omnia Crystalline Eau de Parfum by Bvlgari.

Omnia Crystalline
B. Balenciaga
Omnia Green Jade

Omnia Crystalline Eau de Parfum Recenzje Perfum

Lizbet
Lizbet

Mydlana świeżość z kapinką drzewa sandałowego. Ogon typowy dla Omnia.

Inny od wersji Crystalline EDT, obydwa mają omniastą bazę, ale EDT to cytusowa świeżość, wersja EDP jest delikatnia słodkawa słodyczą drzewa sandałowego. Do tego trochę piżma. Irysa nie czuję wcale, choć jakaś mieszanina kwiatów jest w tle. Obydwa są podobne w klimacie: delikatna świeżość wody toaletowej, jednak nazewnictwo jest tu mylące, bo zapachy się od siebie różnią.

Zapach absolutnie przeciętny, miły, ale nic z tego nie wynika, bo generyczny do granic możliwości. Drzewo sandałowe zalatuje sztucznością. Szkoda, że zmarnowano potencjał orginału na te nudne wypusty. Jak ktoś musi, to można kupić, bo są gorsze rzeczy na rynku, ale nie polecam, bo nuda, nuda, nuda...

Projekcja bliskoskórna, średnia trwałość.

Omnia Crystalline Eau de Parfum by Bvlgari 4.00 out of 5 based on 16 ratings and 1 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Bvlgari Omnia Crystalline Eau de Parfum, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Bvlgari Omnia Crystalline Eau de Parfum, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Omnia Crystalline Eau de Parfum marki Bvlgari. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Omnia Crystalline Eau de Parfum marki Bvlgari reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Bvlgari Omnia Amethyste Bvlgari Omnia Crystalline Trussardi Donna Trussardi 2011 Cartier La Panthere Guerlain Idylle Hermes Le Jardin de Monsieur Li Escentric Molecules Molecule 01 Lalique Amethyst Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez For Her L'Absolu Givenchy Hot Couture Thierry Mugler Alien Eau Extraordinaire Moschino Cheap & Chic I Love Love Yves Saint Laurent Belle d`Opium Giorgio Armani Emporio Armani White For Her L`Artisan Parfumeur Bois Farine Diptyque Tam Dao Chanel Chance Eau de Toilette Cartier Must de Cartier Gold Givenchy Ange ou Demon Lancome Miracle