Marki » B » kwiatowo - owocowe « Grupy

Omnia Coral Bvlgari dla kobiet

Omnia Coral Bvlgari dla kobiet Filmy
Omnia Coral Bvlgari dla kobiet Zdjęcia Omnia Coral Bvlgari dla kobiet Zdjęcia Omnia Coral Bvlgari dla kobiet Zdjęcia Omnia Coral Bvlgari dla kobiet Zdjęcia Omnia Coral Bvlgari dla kobiet Zdjęcia Omnia Coral Bvlgari dla kobiet Zdjęcia Omnia Coral Bvlgari dla kobiet Zdjęcia

Omnia Coral marki Bvlgari to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Omnia Coral został wydany w 2012 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Alberto Morillas. Nutami głowy są bergamotka i jagody goji; nutami serca są lilia wodna, hibiskus i granat; nutami bazy są piżmo i cedr virginia.

Bergamotka Jagody goji

Lilia wodna Hibiskus Granat

Piżmo Cedr Virginia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Omnia Coral by Bvlgari.

Very Irresistible L`Eau en Rose
Intelligence & Fantasy
Au Lac
Very Me New York
Eclats Precieux

Omnia Coral Recenzje Perfum

SylviaInVogue
SylviaInVogue

Omnia Coral bardzo przypomina mi na początku She Wood. Czuć mocno cedr wraz z cytrusami. Zaraz później wkrada się coś słodkiego jak czekolada w towarzystwie pudrowych owoców i kwaskowatego hibiskusa. Określiłabym całość jako leśno-owocową. Zapach jest świeży, ale ciekawy. Nie wieje tu jednostają nudą, a i trwałość jest zadowalająca. Po kilku godzinach Coral staje się bardziej intrygujący i zyskuje pudrową głębię.

Długotrwały, przyjemny, wprost wymarzony na lato. Myślałam początkowo przed poznaniem, że będzie podobny nieco do pierwowzoru - Omnia, ale nic z tego - nie wyczuwam raczej podobieństwa. Nie przeszkadza mi to jednak w obliczu tego, że Coral pachnie równie dobrze.

Tsukichan
Tsukichan

15 ml malec Omnia Coral wpadł mi jakoś przez przypadek. Nuty jakoś mi nie przypadły do gustu na papierze, a z całej serii do tej pory najbardziej podobała mi się klasyczna Omnia. Tym czasem po spróbowaniu na nadgarstku, po kilkunastu minutach mój nos ciągle powracał do nadgarstka. Nuty granatu początkowo przypominają Graine de Joie, ładnie komponują się z hibiskusem. Całość jest radosna, musująca, wibrująca i promienna, lekko słodkawa.
Im dalej perfumy się rozwijają, tym bardziej mi coś przypominają. Patrzę na składniki- lilia wodna. Lilia wodna, bardzo podobna jak Au Lac Eau d'Italie. Au Lac skomponowane przez Alberto Morillasa, który zmieszał też Omnia Coral. Oba rozwijają się tak podobnie, że właściwie mógłby to być jeden zapach, Morillas widocznie inspirując się sam sobą postanowił zrobić kolejną wariację na temat liliowo-wodny.
Nie odbiera mi to przyjemności noszenia, booba zapachy bardzo lubię, mógł się jednal Morillas nieco bardziej postarać i skomponowac perfumy nieco dalej odbiegające od tego, co już wcześniej zrobił.

vertigo
vertigo

A ja nie powiem ani jednego złego słowa o Omnia Coral.
Kompozycja jest całkiem oryginalna jak na współczesne wakacyjne standardy.
Perfumy są świeżo-ciepłe, kwaskowo-słodkie od hibiskusa i granatu, przejrzysto kwiatowe (ale wcale nie w typie aquatic) od lilii wodnej, osadzone na milutkiej piżmowej bazie.
Ja bym ich nie nosiła, osobiście do mnie nie przemawiają. Ale uważam, że warto poznać. W porównaniu do ubiegłorocznej Omnia Paraiba, Coral to majstersztyk.

gugusia
gugusia

Na mnie nie zrobił żadnego wrażenia, a co gorsza, wydal on mi się klonem Daisy M. Jacobsa. Połączenie kwiatu lotosu, z lekko słodkawą nutą hibiskusa i delikatną kwaskowatością granatu. Na prawdę nic odkrywczego.
Do tego kiepska trwałość i flakon, który totalnie do mnie nie przemawia.
Bvlgari mówię stanowcze nie!

saguna
saguna

Milosc od pierwszego wechu. Hibiskus polaczony z lekko chlodnymi nutami, dla mnie moglby byc to majstersztyk, gdyby... no wlasnie. Trwalosc jest srednia, niestety.

Zakupowe okazje

82.00 USD
Bvlgari Omnia Coral Eau de Toilette Spray, 2.2 oz
Bvlgari Omnia Coral Eau de Toilette Spray, 2.2 oz
91.00 USD
Bvlgari Omnia Coral Coffret Eau De Toilette Spray 65ml 2.2oz Solid Perfume 1g 0.03oz 2pcs
106.00 USD
Bvlgari Omnia Coral Coffret Eau De Toilette Spray 65ml 2.2oz Soap 75g 2.6oz Body Lotion 75ml 2.5oz Pouch 3pcs pouch
115.00 USD
Bvlgari Omnia Coral Coffret Eau De Toilette Spray 65ml 2.2oz Body Lotion 40ml 1.3oz Shower gel 40ml 1.3oz Soap 50g 1.7oz Pouch 4pcs pouch
119.50 USD
Bvlgari Omnia Coral Coffret Eau De Toilette Spray 65ml 2.2oz Body Lotion 75ml 2.5oz Body Scrub 75ml 2.5oz Pouch 3pcs pouch
Sephora.com, Inc.
Sephora.com, Inc.
82.00 USD
Bvlgari Omnia Coral 2.2 oz Eau de Toilette Spray
Bvlgari Omnia Coral 2.2 oz Eau de Toilette Spray

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Bvlgari Omnia Coral, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Bvlgari Omnia Coral, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Omnia Coral marki Bvlgari. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Omnia Coral marki Bvlgari reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Chanel Chance Eau Tendre Lanvin Eclat d’Arpège Christian Dior J`adore Bvlgari Omnia Amethyste Christian Dior Miss Dior (new) Robert Piguet Calypso Bvlgari Mon Jasmin Noir L'Eau Exquise Thierry Mugler Womanity Christian Dior J`Adore L`Absolu L`Erbolario Dolcelisir L`Artisan Parfumeur Voleur de Roses Tom Ford Atelier d’Orient Plum Japonais Dolce&Gabbana The One Giorgio Armani Emporio Armani Lei Frederic Malle Carnal Flower Bvlgari Omnia Crystalline Eau de Parfum Christian Dior Dior Addict Eau de Toilette Isabella Rossellini Manifesto L`Artisan Parfumeur Nuit de Tubereuse Guerlain Shalimar Souffle de Parfum