Marki » B » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Omnia Amethyste Bvlgari dla kobiet

Omnia Amethyste Bvlgari dla kobiet

Mam: 10 Miałem: 12 Chcę: 10 Ukochany zapach: 2

Omnia Amethyste Bvlgari dla kobiet Zdjęcia Omnia Amethyste Bvlgari dla kobiet Zdjęcia Omnia Amethyste Bvlgari dla kobiet Zdjęcia Omnia Amethyste Bvlgari dla kobiet Zdjęcia Omnia Amethyste Bvlgari dla kobiet Zdjęcia Omnia Amethyste Bvlgari dla kobiet Zdjęcia Omnia Amethyste Bvlgari dla kobiet Zdjęcia

Omnia Amethyste marki Bvlgari to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Omnia Amethyste został wydany w 2006 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Alberto Morillas. Nutami głowy są różowy grejpfrut i nuty zielone; nutami serca są irys i róża bułgarska; nutami bazy są nuty drzewne i heliotrop.

Różowy grejpfrut Nuty zielone

Irys Róża bułgarska

Nuty drzewne Heliotrop

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Omnia Amethyste by Bvlgari.

Spring in Provence

Omnia Amethyste Recenzje Perfum

feelhot
feelhot

Zapach różnie opisywany na forach, łącznie z tym, że komuś nie pachniał. No cóż-pewnie kupił sobie jedną z tysięcy podróbek-jak to bywa przy zamówieniach z netu z 'okazji'. Zapach typowo kobiecy-więc nie mój, zbytnio dla mnie pudrowy i kwiatowy. Niestety w ogóle nie czuję ulubionego Grapefruita/zapachowo ulubionego-bo np. w Kenzo występował pięknie/.
Dla mnie zapach otwiera się kwiatami fioletowymi, przytłumionymi pudrem, wyczuwalna jest po krótkiej chwili różą-więc dla miłośniczek tych zapachów jak znalazł. Wyraźny jest irys, ale nie tak ostry jak w zapachach YSL czy innych intensywnych. Pewnie znowu to pudrowe podejście łagodzi jego zapach. Nuty drzewne bardzo delikatne, tylko dla bazy, tylko na wzmocnienie, słabe.
Wąchając widzę typową kobietę, która ma wyjątkowo tylko swój gust, nie cierpi, żeby jej pokazywać coś co samemu się lubi-z takim nastawieniem: nie podchodź, nie dotykaj, nie odzywaj się, ja jestem tutaj i wybieram sama, nic nie kupię i tak, a najlepiej jak nikogo wokół nie będzie. Takie mam skojarzenie z tym zapachem. Albo dla jakiejś 'modnej' blogerki i 'kreatorki' trendów. Nie-nie dla mnie-zero klasycznego piękna, głębi, ciekawości, nowości zapachowej, zero cytrusów albo typowych nut drzew i ziemi, ognia. Kwiatowe, ale nie fiołkowe i nie kolońskie. Pewnie zaraz dostanę po głowie od miłośniczki tego zapachu, więc uciekam :)

fabiolkaa
fabiolkaa

Zapach ładny, bardzo charakterystyczny, zapadający w pamięć ,co w czasach nijakości i bylejakości uważam za duży plus.
No ale.. jest taki trochę babciny.
Często czuję go w ...kościele - może dlatego tak postrzegam te perfumy.
W sumie to bardzo je lubię - kiedyś za 30 lat , jeśli będzie taka mozliwość, na pewno się zaopatrzę ! :)

amanda
amanda

Wymiana w ciemno okazała się trafiona.
Szukam już na nowy wiosenno letni sezon czegoś kwiatowego i raczej spokojnego, ale nie bardzo eterycznego ani bijącego po węchu intensywnością zwalającą innych, bo to do używania w pracy.
Myślę,że ten zapach spisze się dobrze.

Lekka początkowa cytusowa swieżość łączy się z pudrowym ciepłym, kremowym irysem, różą i słodkim heliotropem.
Zapach wywija na mojej skórze wyobrażenia kwietnych dywanów w słoneczny dzień kiedy młode lato rozkwita swoją urodą.
Spacerując po zadbanym parku z przystryżonym trawnikiem, bijącymi fontannami, drzewami dającymi cudowny, cień spoglądam na kolorowe dywany kwiatów, ktore miło łechcą mój węch a jeszcze bardziej cieszą wrok.
Takie mam odczucia wąchając ten zapach.
Podoba mi się szczególnie słodycz heliotropu, która przywodzi mi na myśl zapach bzu, fiołków i konwalii pachnącej gdzieś z dalsza.
Końcówka jest pięknie delikatnie pudrowa..
Tylko hm..butelka to jakaś inna bajka, psują estetyczne wrażenie tak ładnie ułożonego zapachu.

Omnia Amethyste by Bvlgari 3.38 out of 5 based on 29 ratings and 3 user reviews

37.99 USD
Bvlgari Omnia Amethyste by Bvlgari EDT Spray 2.2 oz Tester for Women
Bvlgari Omnia Amethyste by Bvlgari EDT Spray 2.2 oz Tester for Women
38.49 USD
Omnia Amethyste Perfume by Bvlgari, 2.2 oz Eau De Toilette Spray Tester for Women
43.64 USD
Bvlgari Omnia Amethyste Eau de Toilette Spray, 2.2 oz
Bvlgari Omnia Amethyste Eau de Toilette Spray, 2.2 oz
Gift Set 2.2oz
88.50 USD
Bvlgari Omnia Amethyste Coffret Eau De Toilette Spray 65ml 2.2oz Solid Perfume 1g 0.03oz 2pcs

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Bvlgari Omnia Amethyste, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Bvlgari Omnia Amethyste, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Omnia Amethyste marki Bvlgari. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Omnia Amethyste marki Bvlgari reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Bvlgari Omnia Crystalline Eau de Parfum Kenzo Kenzo Amour Estée Lauder Sensuous Bvlgari Omnia Crystalline Hermes Le Jardin de Monsieur Li Chanel Chanel N°5 Eau Premiere Moschino Cheap & Chic I Love Love Roberto Cavalli Roberto Cavalli Eau de Parfum Estée Lauder Sensuous Noir Guerlain Idylle Yves Rocher Voile d'Ambre Lalique Perles De Lalique Versace Vanitas Lacoste Lacoste Pour Femme Calvin Klein CK One Giorgio Armani Armani Mania Elizabeth Arden Sunflowers Yves Saint Laurent Belle d`Opium Christian Dior Hypnotic Poison Christian Dior Dior Addict