Marki » B » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Noorah Bvlgari dla kobiet

Noorah Bvlgari dla kobiet

tytoniowy
Noorah Bvlgari dla kobiet Zdjęcia Noorah Bvlgari dla kobiet Zdjęcia Noorah Bvlgari dla kobiet Zdjęcia Noorah Bvlgari dla kobiet Zdjęcia

Noorah marki Bvlgari to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Noorah został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Daniela (Roche) Andrier. Perfumy zawierają takie składniki, jak galbanum, kardamon, irys, benzoes, tytoń, dąb, paczula, wanilia, piernik i miód.

Galbanum Kardamon Irys Benzoes Tytoń Dąb Paczula Wanilia Piernik Miód

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Noorah by Bvlgari.

Noorah Recenzje Perfum

darkblueyed
darkblueyed

Czasownik 'avoir' wyzwala swoja magie w przyciezkim akcencie z Quebecu mojej nauczycielki francuskiego. Madame nie ma francuskiego szyku, obracajac sie pod tablica nie uzywa tanecznego kroku. No coz, jej przeszlosc jest inna ale zapach kusi i wodze za nia noskiem. Zapach jest zniecierpliwiony i chropawy jak wzruszenie ramion ukochanej osoby, ktora pali dobre gatunkowo papierosy i potrzasa fryzura- wlosy umyte miodno- ziolowym szamponem. Do tego bukiet z irysow (ta sucha luseczka z tylu kielicha kwiatowego) schowany gdzies gleboko- liscie lekko zgniecione zywcem przypominaja paczule. Ladne te perfumy, chociaz delikatnosci francuszczyzny tu ze swieca szukac. Jako osoba, ktora palila, zaczynam doceniac dymny, tytoniowy posmak i tylko krople wytrawnej, bardzo wilgotnej wanilii w tle. Mme P. C. naklania do studiowania paradygmatow odmiany w taki sam sposob, w jaki jej perfumy pokazuja swoje oblicze- stopniowo, schodkowo, z lekkim puknieciem przy akcencie. Ostry daszek benzoesu zamyka wszystko i sterczy jak akcent circonflex nad samogloskami. Ze wzorow elegancji Francji jest tylko butelka- zabawa szklem- chropowatoscia, gladkoscia i blyskiem.Z blyskiem w oku obserwuje, gdy Mme P.C. chowa buteleczke do torebki... Cena powala... - coz, to przeciez Hugo napisal 'Nedznikow', Polce pozostaje marzyc i miec nadzieje... Trwalosc ok 5-6 h, niezly, drapiezny ogonek jak slynna cedille w slowie 'français'. Nie na darmo Ordonka- ulubienica mojej sp Babci Lusi spiewala 'Ten dym z małego papierosa.
Omotał serce moje mgłą...'

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Bvlgari Noorah, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Bvlgari Noorah, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Noorah marki Bvlgari. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Noorah marki Bvlgari reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Emanuel Ungaro Diva Versace White Jeans Lancetti Etre Special Edition II Marks and Spencer Per Una David Yurman David Yurman Fragrance Carthusia Fiori di Capri Molyneux Quartz pour Femme Menard Merefame David & Victoria Beckham Signature Story for Her Ayala Moriel Schizm Corine de Farme Camelia Daisy Fuentes Dianoche Day