Marki » B » kwiatowe « Grupy

Mon Jasmin Noir L'Eau Exquise Bvlgari dla kobiet

Mon Jasmin Noir L'Eau Exquise Bvlgari dla kobiet

Mon Jasmin Noir L'Eau Exquise Bvlgari dla kobiet Zdjęcia Mon Jasmin Noir L'Eau Exquise Bvlgari dla kobiet Zdjęcia Mon Jasmin Noir L'Eau Exquise Bvlgari dla kobiet Zdjęcia

Mon Jasmin Noir L'Eau Exquise marki Bvlgari to kwiatowe perfumy dla kobiet. Mon Jasmin Noir L'Eau Exquise został wydany w 2012 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Sophie Labbe. Nutami głowy są grejpfrut, migdał i pomelo; nutami serca są jaśmin i herbata; nutami bazy są piżmo i cedr.

Grejpfrut Migdał Pomelo

Jaśmin Herbata

Piżmo Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Mon Jasmin Noir L'Eau Exquise by Bvlgari.

De Bachmakov
Ange Ou Demon Le Secret (2014)
Un Jardin Sur Le Toit
Chance Eau Fraiche

Mon Jasmin Noir L'Eau Exquise Recenzje Perfum

gabkap
gabkap

Cytrusy i herbata - przyjemny, lekki zapach na lato w stylu Aqua Allegoria.

Jasolcia
Jasolcia

Tak, zdecydowanie podobne do Ogrodu Nilowego Hermesa, jednak jest to zapach delikatniejszy. W ogrodzie wyraźnie czuję nutę marchewki, która nadaje charakteru, aczkolwiek bywa też drażniąca. Ogród jest bogatszy, pełniejszy, bardziej przestrzenny. Mon Jasmin... jest pozbawioną głębi wersją Hermesa. I niestety dużo mniej trwałą. Testowałam akurat na jednym nadgarstku Ogród pana Li Hermesa, a na drugim Bvlgari i ten pierwszy trzymał się dłuuugie godziny, a rękaw pachniał jeszcze po kilku dniach, natomiast po tym drugim już po 3 godzinach nie było śladu... Nilowy mam w domu i jest równie trwały.
A no i muszę się edytować, bo skusiłam się na flakon. I przyznam, że gdy testuję oba zapachy równocześnie, to Mon Jasmin.. wypada.... korzystniej. W Ogródku jest coś intensywnego i czasami mnie to drażni. Natomiast dopiero kiedy przetestowałam oba zapachy jednocześnie to w Mon Jasmin.. wyczułam wyraźnie jaśmin właśnie. Ponoszę latem, zobaczę, czy rzeczywiście tak mało trwały.

amanda
amanda

Kategoria kwiatowa również nie jest adekwatna,bo jaśminu tu raczej zbyt wiele nie ma.
Za to więcej znajdziemy cytrusów.
Cytrusów z herbatką.
To bardzo fajne,lekkie perfumy na lato i to gorące,bo świetnie poczujemy się w towarzystwie cytrusowo herbacianym.
W dodatku czuć,że to perfumy "wyższo półkowe"

Edi
Edi

Bardzo przyjemny wodny zapach. Pierwszy mocniejszy akord cytrusów mięknie i zamienia się w mleczno-wodny otulający delikatny i długo trwający zapach. Idealny na lato, nie męczy wręcz nastraja optymistycznie otoczenie.
Dobrze zbalansowany zapach, nuty przenikają się wzajemnie i otaczają niczym poranna mgiełka pełna zapachu mokrych liści i kwiatów. Relaksacyjne doznania.
Potwierdzam po czasie, że bardzo podobny do ogródka nilowego, ale bardziej gładki i lżejszy. Skręca w stronę zielonej herbaty.

vertigo
vertigo

Bardzo przyjemny zapach!
Jestem zaskoczona, bo ostatnie premiery Bvlgari tylko mnie rozczarowywały.

Mon Jasmin Noir L'Eau Exquise ma bardzo nieadekwatną nazwę. Sugeruje ona mroczny jaśminowy eliksir, a te perfumy to coś zupełnie innego.

To alternatywa dla tych, dla których Un Jardin Sur Le Nil to za dużo i za mocno. Lekki, naturalny, cytrusowo-herbaciany zapach z ledwo wyczuwalną nutką jaśminu. I naprawdę podobny do wyżej wymienionego. To chyba między innymi za sprawą delikatnej goryczki grejpfruta.
Dopiero dotarł do naszych sklepów, a byłby wspaniałą premierą w lecie.

Zakupowe okazje

34.99 USD
Bvlgari Mon Jasmin Noir L'eau Exquise by Bvlgari EDT Spray 1.7 oz for Women
Bvlgari Mon Jasmin Noir L'eau Exquise by Bvlgari EDT Spray 1.7 oz for Women
FragranceX.com
43.19 USD
Mon Jasmin Noir L'eau Exquise Perfume by Bvlgari, 2.5 oz Eau De Toilette Spray for Women
43.99 USD
Bvlgari Mon Jasmin Noir L'eau Exquise by Bvlgari EDT Spray 2.5 oz for Women
Bvlgari Mon Jasmin Noir L'eau Exquise by Bvlgari EDT Spray 2.5 oz for Women
49.99 USD
Bvlgari Mon Jasmin Noir L'eau Exquise by Bvlgari EDT Spray 2.5 oz EDT Spray .5 oz for Women
56.00 USD
Bvlgari Mon Jasmin Noir L' Eau Exquise Eau De Toilette Spray 50ml 1.7oz
Bvlgari Mon Jasmin Noir L' Eau Exquise Eau De Toilette Spray 50ml 1.7oz
Gift Set 0.84oz
60.50 USD
Bvlgari Mon Jasmin Noir L' Eau Exquise Coffret Eau De Parfum Spray 25ml 0.84oz Body Lotion 75ml 2.5oz 2pcs
62.00 USD
Bvlgari Mon Jasmin Noir L'Eau Exquise Eau de Toilette, 1.7 oz
Bvlgari Mon Jasmin Noir L'Eau Exquise Eau de Toilette, 1.7 oz
Gift Set 2.5oz
88.50 USD
Bvlgari Mon Jasmin Noir L'Eau Exquise Coffret Eau De Toilette Spray 75ml 2.5oz Eau De Toilette Spray 15ml 0.5oz 2pcs
Macys.com
97.00 USD
Bvlgari Mon Jasmin Noir L'Eau Exquise Eau de Toilette, 2.5 oz
Bvlgari Mon Jasmin Noir L'Eau Exquise Eau de Toilette, 2.5 oz
Gift Set 1.7oz
106.00 USD
Bvlgari Mon Jasmin Noir L'Eau Exquise Coffret Eau De Toilette Spray 50ml 1.7oz Bath Shower Gel 75ml 2.5oz Body Lotion 75ml 2.5oz 3pcs
Sephora.com, Inc.
Sephora.com, Inc.
97.00 USD
Bvlgari Mon Jasmin Noir L'Eau Exquise 2.5 oz Eau de Toilette Spray
Bvlgari Mon Jasmin Noir L'Eau Exquise 2.5 oz Eau de Toilette Spray

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Bvlgari Mon Jasmin Noir L'Eau Exquise, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Bvlgari Mon Jasmin Noir L'Eau Exquise, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Mon Jasmin Noir L'Eau Exquise marki Bvlgari. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Mon Jasmin Noir L'Eau Exquise marki Bvlgari reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Elie Saab Le Parfum Prada Infusion d'Iris Thierry Mugler Alien Eau Extraordinaire Versace Crystal Noir Tom Ford Sahara Noir Hermes Le Jardin de Monsieur Li Bvlgari Jasmin Noir Elie Saab Elie Saab Le Parfum Eau de Toilette Estée Lauder Sensuous Noir Hermes Eau des Merveilles Narciso Rodriguez Narciso Elie Saab Elie Saab Le Parfum Rose Couture Hermes Jour d'Hermes Balenciaga Balenciaga L`Essence Tom Ford Velvet Orchid Yves Rocher Rose Oud L`Artisan Parfumeur La Chasse aux Papillons Stella McCartney Stella Yves Saint Laurent Saharienne Calvin Klein Endless Euphoria