Marki » B » kwiatowo - owocowe « Grupy

Maravilla Bvlgari dla kobiet

Maravilla Bvlgari dla kobiet

Maravilla Bvlgari dla kobiet Zdjęcia Maravilla Bvlgari dla kobiet Zdjęcia Maravilla Bvlgari dla kobiet Zdjęcia Maravilla Bvlgari dla kobiet Zdjęcia

Maravilla marki Bvlgari to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Maravilla został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Daniela (Roche) Andrier. Perfumy zawierają takie składniki, jak brzoskwinia, jaśmin, paczula, włoska cytryna i kwiat pomarańczy.

Brzoskwinia Jaśmin Paczula Włoska cytryna Kwiat pomarańczy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Maravilla by Bvlgari.

Maravilla Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Bvlgari Maravilla, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Bvlgari Maravilla, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Maravilla marki Bvlgari. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Maravilla marki Bvlgari reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Anna Sui Secret Wish Magic Romance Hugo Boss Pure Purple Enrico Coveri Enrico Coveri Paillettes Classico Christina Aguilera Inspire Eau Jeune Eau Jeune Bellissima Fragonard Ile d`Amour Renee Snowpeach Honore des Pres Love Coco Marc de la Morandiere Thiara Lanvin Marry Me Black Phoenix Alchemy Lab Titania MOR Cassis Noir