Marki » B » aromatyczno - owocowe « Grupy

Lilaia Bvlgari dla kobiet

Lilaia Bvlgari dla kobiet

Lilaia Bvlgari dla kobiet Zdjęcia Lilaia Bvlgari dla kobiet Zdjęcia Lilaia Bvlgari dla kobiet Zdjęcia Lilaia Bvlgari dla kobiet Zdjęcia

Lilaia marki Bvlgari to aromatyczno - owocowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Lilaia został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Daniela (Roche) Andrier. Perfumy zawierają takie składniki, jak mastyks, mate, pomarańcza i mięta.

Mastyks Mate Pomarańcza Mięta

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Lilaia by Bvlgari.

The Pour Un Ete

Lilaia Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Bvlgari Lilaia, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Bvlgari Lilaia, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Lilaia marki Bvlgari. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Lilaia marki Bvlgari reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - owocowe
Givenchy Insense Ultramarine Joop! Joop! Homme Hot Summer 2008 Elizabeth Arden Green Tea Tropical Adidas Adidas Originals DL & Co Lady Rhubarb Humiecki & Graef Eau Radieuse Boadicea the Victorious The Exclusives Celestial Maitre Parfumeur et Gantier Eau de Mure Sage Machado Amber & Carnelian Cale Fragranze d’Autore Assolo Arno Sorel Magman Romane Jet 365 Cabana for Two