Marki » B » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Jasmin Noir L’Essence Bvlgari dla kobiet

Jasmin Noir L’Essence Bvlgari dla kobiet

lekko korzenny
migdałowy
Jasmin Noir L’Essence Bvlgari dla kobiet Zdjęcia Jasmin Noir L’Essence Bvlgari dla kobiet Zdjęcia

Jasmin Noir L’Essence marki Bvlgari to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Jasmin Noir L’Essence został wydany w 2011 roku. Nutami głowy są bergamotka i różowy pieprz; nutami serca są jaśmin i migdał; nutami bazy są mirra, lukrecja, nuty drzewne i fasolka tonka.

Bergamotka Różowy pieprz

Jaśmin Migdał

Mirra Lukrecja Nuty drzewne Fasolka tonka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Jasmin Noir L’Essence by Bvlgari.

Jasmin Noir L’Essence Recenzje Perfum

assu
assu

Dreptałam i dreptałam koło tego zapachu długo. Przyciagała mnie i ciemna butelka, i mroczna nazwa. Równie magnetyzująca jak Black Cashmere Donny Karan. A że lubię kwiaty jaśminu... W końcu prysnęłam go na skórę. Cóż, być może kiepska aura za oknem sprawiła, że zapach mi nie do końca podszedł. Jest zimno, więc naturalnie szukam ciepła. A ten zapach ciepły nie jest. Owszem, mocno jaśminowy, i jaśmin czuć przez kilka godzin wwąchiwania się w skórę, jednak jego końcowa projekcja jest dość sucha. Z bogactwem mirry i drzewnych akordów.
Mam dość mieszane uczucia w stosunku do tego zapachu. Podoba mi sie i nie podoba. Jaśmin nie za bardzo gra mi z końcowymi nutami. Kwiat z natury kojarzący się z gorącymi letnimi nocami, dzięki nagrzaniu słonecznymi promieniami oddający całą swoją słodycz, chciałabym wąchać w słodszym i cieplejszym towarzystwie. Ale to moja opinia.
Nie zmienia to faktu, że z pewnością dam mu jeszcze szansę. Może jak zmieni się aura poczuję go inaczej.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Bvlgari Jasmin Noir L’Essence, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Bvlgari Jasmin Noir L’Essence, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Jasmin Noir L’Essence marki Bvlgari. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Jasmin Noir L’Essence marki Bvlgari reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Guerlain Shalimar Chanel Les Exclusifs de Chanel Coromandel Tom Ford Sahara Noir Chanel Coco Eau de Parfum Jean Paul Gaultier Classique Etro Paisley Atelier Cologne Trefle Pur Serge Lutens Fleurs d'Oranger Serge Lutens Cedre Pierre Balmain Vent Vert Calvin Klein CK One Bottega Veneta Bottega Veneta Comme des Garcons Floriental Oscar de la Renta Esprit d’Oscar Queen Latifah Queen by Queen Latifah Guerlain Eau de Shalimar Jesus Del Pozo Ambar Parfum d`Empire Cuir Ottoman Christian Dior Dior Addict Eau de Parfum (2014) Kenzo Kenzo Jungle L'Elephant