Marki » B » orientalno - kwiatowe « Grupy

Jasmin Noir L'Elixir Eau de Parfum Bvlgari dla kobiet

Jasmin Noir L'Elixir Eau de Parfum Bvlgari dla kobiet

migdałowy
Jasmin Noir L'Elixir Eau de Parfum Bvlgari dla kobiet Zdjęcia

Jasmin Noir L'Elixir Eau de Parfum marki Bvlgari to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Jasmin Noir L'Elixir Eau de Parfum został wydany w 2012 roku. Nutami głowy są bergamotka, pomarańcza, różowy pieprz i cukier; nutami serca są jaśmin wielkolistny, tuberoza i migdał; nutami bazy są piżmo, Żywice i Żywica jodłowa.

Bergamotka Pomarańcza Różowy pieprz Cukier

Jaśmin wielkolistny Tuberoza Migdał

Piżmo Żywice Żywica jodłowa

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Jasmin Noir L'Elixir Eau de Parfum by Bvlgari.

Jasmin Noir L'Elixir Eau de Parfum Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Bvlgari Jasmin Noir L'Elixir Eau de Parfum, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Bvlgari Jasmin Noir L'Elixir Eau de Parfum, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Jasmin Noir L'Elixir Eau de Parfum marki Bvlgari. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Jasmin Noir L'Elixir Eau de Parfum marki Bvlgari reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Boucheron Trouble Halloween Halloween Tropical Alfred Dunhill Desire for a Woman Bvlgari Jasmin Noir Dana Lutece Monsoon Monsoon Red Pearl Silver Ring Nicolas Danila Amazonian Gardens Angel Schlesser Angel Schlesser Oriental Edition II Brut Parfums Prestige Feminin Exotique Cesare Paciotti Cesare Paciotti For Her Toni Gard Toni Gard Woman