Marki » B » kwiatowe « Grupy

Jasmin Noir Eau de Toilette Bvlgari dla kobiet

Jasmin Noir Eau de Toilette Bvlgari dla kobiet

migdałowy
Jasmin Noir Eau de Toilette Bvlgari dla kobiet Zdjęcia

Jasmin Noir Eau de Toilette marki Bvlgari to kwiatowe perfumy dla kobiet. Jasmin Noir Eau de Toilette został wydany w 2009 roku. Jasmin Noir Eau de Toilette stworzyli Carlos Benaim i Sophie Labbe. Nutami głowy są lotos, gardenia i nuty zielone; nutami serca są kwiat afrykańskiej pomarańczy i jaśmin wielkolistny; nutami bazy są migdał, lukrecja, fasolka tonka, wyszukane drewna i białe piżmo.

Lotos Gardenia Nuty zielone

Kwiat afrykańskiej pomarańczy Jaśmin wielkolistny

Migdał Lukrecja Fasolka tonka Wyszukane drewna Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Jasmin Noir Eau de Toilette by Bvlgari.

Jasmin Noir Eau de Toilette Recenzje Perfum

vertigo
vertigo

Bardzo ładny i noszalny zapach.
Kremowe białe kwiaty, ale ta kremowość w ogóle nie jest ciężka. Główną rolę grają jednak migdały w formie dla mnie idealnej - nie zielono-gorzkie, nie słodkie-amaretto, tylko bardzo delikatnie gourmand, aż chrupiące.
Prosto, przyjemnie, nienachalnie, proporcjonalnie. Elegancko!
Jamin Noir Eau de Toilette jest bardzo uniwersalny, w zależności od ilości jakiej się użyje może to być zapach dzienny, wieczorowy, na ciepły bądź chłodny sezon. Dlatego bardzo dobrze nadaje się na sygnaturę zapachową.
Ma jednak dużą wadę - słabą trwałość.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Bvlgari Jasmin Noir Eau de Toilette, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Bvlgari Jasmin Noir Eau de Toilette, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Jasmin Noir Eau de Toilette marki Bvlgari. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Jasmin Noir Eau de Toilette marki Bvlgari reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Cacharel Eden Jovoy Paris Boise Laurence Dumont Vanille Pamplemousse Chopard Casran L`Artisan Parfumeur Aedes de Venustas Avon Bond Girl 007 Givenchy Les Parfums Mythiques - Organza Indecence Giorgio Armani Attitude Extreme Ralph Lauren Ralph Hot CoSTUME NATIONAL Costume National Homme Giorgio Armani Mania Christian Dior Les Creations de Monsieur Dior Forever and Ever Yves Rocher Fraicheur Vegetale Cedre Bleu Max Mara Kashmina Touch DSQUARED² Potion Thierry Mugler Alien Eau de Toilette Diptyque Tam Dao Thierry Mugler Womanity Escentric Molecules Molecule 01 Mauboussin Mauboussin