Marki » B » orientalno - kwiatowe « Grupy

Jasmin Noir Bvlgari dla kobiet

migdałowy
orzechowy
Jasmin Noir Bvlgari dla kobiet Filmy
Jasmin Noir Bvlgari dla kobiet Zdjęcia Jasmin Noir Bvlgari dla kobiet Zdjęcia Jasmin Noir Bvlgari dla kobiet Zdjęcia Jasmin Noir Bvlgari dla kobiet Zdjęcia

Jasmin Noir marki Bvlgari to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Jasmin Noir został wydany w 2008 roku. Jasmin Noir stworzyli Carlos Benaim i Sophie Labbe. Nutami głowy są gardenia i nuty zielone; nutami serca są migdał i jaśmin wielkolistny; nutami bazy są fasolka tonka, lukrecja, ambra, paczula, piżmo i wyszukane drewna.

Gardenia Nuty zielone

Migdał Jaśmin wielkolistny

Fasolka tonka Lukrecja Ambra Paczula Piżmo Wyszukane drewna

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Jasmin Noir by Bvlgari.

Catch...Me

Jasmin Noir Recenzje Perfum

Ewa Ewunia
Ewa Ewunia

Jasmin Noir Bvlgari otrzymałam w prezencie.Oczy mi się zalśniły na ich widok, uśmiech pojawił się na twarzy, a natychmiastowy psik wprawił w zadowolenie.Znam tę markę od lat i do tej pory nigdy mnie nie zawiodła.Odczekałam po aplikacji chwilę, zdmuchnęłam spirytus , pomachałam dłonią i po 10 minutach mój nos poszukał zapachu.Szukał, szukał i nie znalazł.Ponowiłam aplikacje-3 porządne psiki, odczekałam tym razem tylko chwilkę i coś poczułam-jakby wiatr z oddali przyniósł mi zapach jaśminowego kwiecia, a tuż za nim rozgnieciony migdał oblany nutą świeżej zielni ledwo musnął moje nozdrza.Szlachetna ambra dyskretnie zaznaczyła swoja obecność i znikła .Zawiedziona spryskałam nadgarstek pięciokrotnie i z nosem przy skórze prosiłam...trwaj , trwaj dłużej, boś ładny- niestety nie słuchał.Po godzinie nie było po nim ani śladu.Piękny, elegancki,dyskretny zapach ,szkoda,że tak nietrwały.Pierwszy raz marka mnie zawiodła.

pachniewitch
pachniewitch

Hmm...kocham zapachy tej marki..sa dla mnie zawsze zaskakujace i misterne- nieoczywiste...

Najpierw zachwycil mnie Mon jasmin noir- bardzo elegancki, chlodny, wyrafinowany...
Klasyk - Jasmin noir - wydal mi sie poczatkowo- bledszy, rozwodniony ..swietlisty i nieuchwytny niczym rosa na zdzblach trawy..

Widzialam rose przeswietlona sloncem ...

Ale po dluzszym "noszeniu" stal sie bosko...meciutki, balsamiczny, fizjologiczny...niczym mleko matki( te nute czuje u Estee lauder w"sensuous")

Jest sexowny i cudownie otulajacy...
Jasmin zmixowany z mlekiem matki i zapachem niemowlaka :)

Mrr..piekne arcydzelo:)

Sylwia74
Sylwia74

W końcu przyszedł zamówiony, upragniony flakon Jasmin Noir. Zakupiony w ciemno jak kilka innych przed nim. Pierwsze psiknięcie...och nie! Pachnie jak Crystal Noir Versace, którego muszę przyznać nie lubię. Jednak po chwili zapach złagodniał, kompozycja na skórze przybrała zmysłową toń ciepłych nut drzewnych i jaśminu. Zapach nie jest słodki a raczej lekko gorzki, wytrawny i elegancki. Bardzo mi się podoba. Ja widzę eleganckie przyjęcie, kobietę w czarnej sukni, w czarnych szpilkach, rude włosy upięte w elegancki kok. To pewna siebie kobieta, trzeba umieć nosić taki zapach. Flakon cudowny acz pojemność 100 ml nie układa się w dłoni. Trwałość na trójkę z plusem niestety :(

adarca
adarca

Głęboki, zmysłowy, ciepły, balsamiczny zapach jaśminu i drzewa. Kojarzy się z namiętnością, tajemniczością; jest narkotyczny i obezwładniający płeć przeciwną. Na mojej skórze fantastyczny, czarujący.
Szkoda, że krótkotrwały.

blawatekb
blawatekb

Zamówiłam próbkę przy okazji kupna innych perfum Bvlgari które zainteresowały mnie nutami zapachowymi. A tu...niespodzianka! Jasmin Noir to po prostu piękna baśń o jaśminie.Od pierwszych akordów owiewa mgiełka delikatnego jaśminu otulonego kuszącą pudrową słodyczą. Jaśmin jest tu świeży, soczysty, co fantastycznie komponuje się z pudrowymi nutami bazy.Bardzo udana kompozycja zamknięta w eleganckim, czarnym flakoniku. już wiem, że będzie moim kolejnym nabytkiem! Gorąco polecam osobom, które chcą poczuć się kobieco i zmysłowo.

Po kilku próbach nadal utrzymuję zdanie o tym zapachu. Wpadłam niestety na pomysł, aby porównać jego "jaśminowość" z moim ulubieńcem Alienem. To był kiepski pomysł...Alien wypadł przy Jasmin Noir wręcz nachalnie i wulgarnie. Przepraszam Aliena, następnym razem testuję solo!

Malzka
Malzka

Koleżanka pachniała nim na co dzień. Ciemne włosy, jasna cera, skórzana kurtka, jeansy rurki. Oh jak mi się one na niej podobały...Taki nietuzinkowy zapach. Piękny. Do niej świetnie pasował. Kupiłam. Od razu 100 ml. No i klapa. Na mnie już nie był taki wspaniały. Trwałość potężna, projekcja również. Ale ja mogłam go używać jedynie na bardzo rzadkie wieczorno-nocne wyjścia do zatłoczonych miejsc gdzie wtedy jeszcze legalnie paliło się papierosy. W tłumie w zadymionym pomieszczeniu sprawdzał się znakomicie. Na mnie pachniał ciężko. Na co dzień nie byłam w stanie go używać mimo, że kocham duszące perfumy to ten był za ciężki. Jednak jakości nie można mu odmówić. Nie moja chemia po prostu.
Miałam i...sprzedałam. Ale polecam bo jest piękny.

esk10
esk10

No właśnie - na mnie też zapach się ulatnia tak szybko,że tylko na poczatku się cieszę, bo rzeczywiście fajny jasmin i taki pudrowy, słodki , kwiatowy, podciągniety w górę orientem ale delkatnie bez szaleństw, bez zadęcia, bez duszenia.

no ale ta trwałość ..... buuu

amanda
amanda

Jasmin Noir to nie jest taki oczywisty jaśmin zerwany prosto z krzaczka,choć na początku tak właśnie wychodzi.
Zapach ten z czasem ewouluje i przemienia się w zdecydowanie w mocniejszy orientalny odbiór.
Kiedyś czułam go na kimś i zapytałam co to jest ,bo byłam prawie pewna,że to Dune.
Ku mojemu wręcz zdziwieniu dowiedziałam się,że to właśnie Jasmin Noir i postanowiłam bliżej mu się przyjrzeć.
Od aplikacji do może ok. godzinki nie wychodzi ładnie.
Odnoszę wrażenie ,że stoję gdzieś w pobliżu środka na mole,którego wkłada się do szafy.
A raczej dawniej wkładano,bo obecnie są to zapachy bardziej zapachowo strawialne z dodatkiem lawendy.
Po tym czasie Jasmin ukazuje swoje właściwe piękno.
Zdecydowanie w nim więcej drzewności niż jaśminu,posypany jeszcze delikatnie przyprawami wspaniale oddaje orientalny klimat.
Zazwyczaj dwa razy nie kupuję tych samych perfum,tu zrobię we właściwym czasie wyjątek.

blueberry
blueberry

Kiedy dzięki uroczej fance jaśminu z Fragrantiki (I.O.U.!) poznałam je mniej wiecej 2 lata temu, przytłoczyły mnie swoją kobiecością przez duże K. Zupełnie nie pasowały do mnie, ale zauroczyły mnie do tego stopnia, że zawsze ciepło o nich myślałam, mimo że nosić nie mogłam.
Przywodziły mi na myśl śliczną, młodą kobietę-modliszkę, która bezlitośnie rozkochuje w sobie wrażliwych i romantycznych młodzieńców, bawiąc się nimi ledwie chwilę, by rychło brutalnie porzucić i dalej radośnie kontynuuować swój bezduszny proceder ku rozpaczy wielu. Normalnie powiedziałabym, że to próżna i pożałowania godna istota, ale w tych perfumach pachnie tak pięknie i atrakcyjnie, że jestem pewna, iż na nic Mickiewiczowskie przestrogi o tym, że kto nigdy nie kochał, ten nigdy nie może być w niebie... ja przynajmniej wybaczam jej te zbrodnie przeciwko miłości, a co gorsza, nawet po cichu kibicuję jej karygodnym postępkom! Takie są Jasmin Noir. Podstępne i zdradliwe, ale jakie cudowne... Jak cię już uwiodą, to kompletnie zawrócą w głowie i już nic nigdy nie będzie takie oczywiste ;) Śmiałam się więc, że muszę się strzec, żeby nie zwiodły mnie na złą drogę, ale w tym roku otrzymałam JN w cudownej wymianie i choć nie wierzyłam, że będę mogła nosić je "do ludzi", a tylko co najwyżej zachwycać się nimi w samotności, to jednak noszę je wbrew wcześniejszym oporom. Kompozycja jest tak gładka, kremowa, dobrze ukręcona i urokliwa, że naprawdę szkoda zwlekać i oglądać się na jakieś fantasmagorie i rojenia umysłu. Kremowe, puchate nuty gardenii, uwodzicielski jaśmin i słodkie migdały utarto na jednolitą masę, ale żeby nie wypadł ten mus zbyt mdło, dodano aromat miękkich lukrecjowych żelek, który udało mi się zidentyfikować dopiero po wielokrotnym noszeniu, ponieważ wcześniej podejrzewałam, że to tylko migdałowa skórka może nadawać pewnej goryczy kompozycji. Lukrecjowa poświata pozwala uznać ten zapach za ciepło-świeży, kwiatowo-orientalny i po prostu smakowity. Nie ma tu wieczorowej ciężkości i nadmiaru słodyczy, co pewnie wiele osób rozczaruje, ale jest coś, co równie skutecznie upaja. Perfumy są raczej bliskoskórne i żyją na mnie jedynie 5h, ale wybaczam im te niedostatki użytkowe, bo całkowicie opętała mnie uroda ich kompozycji. Z nieskrywaną przyjemnością intensywnie drenuję flakon i nie wykluczam ponownego zakupu w przyszłości, choć marzy mi się Jasmin Noir w wersji Intense/Extreme/Absolu :)

Martielle
Martielle

Ta kompozycja kwiatowo-drzewna zauroczyła mnie od pierwszego spojrzenia, powąchania, dotknięcia...
W niej czuję się zmysłowa, luksusowa, pewna siebie, niezależna, seksowna, uwodzicielska.

Jest zniewalająca...

Na początku pojawia się słodycz gardenii z lekką nutą goryczy zieleni, by za chwilę ewoluować i niczym podmuch ciepłego wiatru w wiosenny poranek uderzyć ciepłym jaśminem. W tle migdalą się migdały, choć dla mnie to bardziej marcepan. I bób tonka, mój ulubieniec, który dziwnym trafem pojawia się w większości moich najpiękniejszych perfum:)

Perfumy te są z pewnością słodkie, jak lubię - czyli mocno słodkie, a przy tym eleganckie, nie nachalne. Cudownie stapiają się ze skórą, zapach nie jest jednostajny, po kilku godzinach jednak nadal jest wyczuwalny. Trwały, do 6 godzin na skórze, na ubraniach kilka dni.

Kojarzy mi się z luksusowym przyjęciem, romantyczną kolacją, jednak ja używam go zawsze wtedy, gdy chcę dodać sobie pewności siebie. Jestem od niego skutecznie uzależniona.

perfumeholic88
perfumeholic88

Dużo sobie po tym zapachu obiecywałam i niestety tragiczna trwałość i projekcja skreśla go z mojej wish listy. Jasmin Noir wyczuwam przez 15min i potem znika on absolutnie z mojej skóry, jest też niesłychanie łagodny.
Wcześniej jednak czuje delikatny jaśmin i gardenię, ale nie ma tu nic wyrazistego, te nuty są jakby rozmyte. Nic więcej nie mogę tu napisać, bo zapach naprawdę mnie rozczarował.

Beatafm
Beatafm

Zapach białych kwiatów; gardenia, jaśmin plus lukrecja na wstępie... potem nuty drzewne przeplatane nutami drzewnymi w połączeniu z paczulą, i bobem tonka. Zapach ciepłoo otulający, milutki

Lady Mitsouko
Lady Mitsouko

Ja wiele nie mam do dodania, bo na mnie pachną może 10 minut. Próbowałam wielokrotnie, z firmowej próbki i z różnych testerów w perfumierii - za każdym razem to samo, zanim dojechałam do domu, po zapachu nie było na mojej skórze ani śladu! Ani też na ubraniu :(
Dla mnie to perfumy, które pachną tylko z flakonu - wartość użytkowa zero. A szkoda, bo sam zapach przyjemny.

Seth
Seth

W założeniu marki prestiżowa kompozycja, na skórze mojej żony otwiera się niezbyt głośno, przyjemnie soczystym akordem kwiatowym, przyprószony migdałowym pyłem wtapiającym się w zmysłową toń ciepłych, drzewnych nut. Zapach prosto skonstruowany, transparentny w nieoczywisty sposób i ciekawie pudrowo ciepły. Subtelna kompozycja, jednak po zapachu w założeniu wieczorowym, spodziewałem się większej dozy sensualizmu, lepszej projekcji i większej trwałości. I chyba nie jest to zdanie bezzasadne, gdyż kompozycja ta otwiera całą rodzinę "mrocznych jaśminów", spełniających w sposób pełniejszy wyrafinowane wymagania związane z różnymi okolicznościami. Moim zdaniem to wysoce uniwersalny zapach, dzięki bardzo umiarkowanej projekcji i umiarkowanej trwałości nadający się na codzienne okazje: jesień/zima/wiosna oraz idealnie spełniający swoją rolę w letnie wieczory. Nie jestem miłośnikiem tej kompozycji, więc nie obdaruję nim żony a ona twierdzi, że nie będzie miała mi tego za złe :) W skali (1-6): za kompozycję - 5; oryginalność - 4; intensywność - 3; trwałość - 4. Ocena końcowa: 4,00.

Zakupowe okazje

Bvlgari Jasmine Noir Eau de Parfum, 3.4 oz
Sephora.com, Inc.
Bvlgari Jasmin Noir Eau de Parfum 1.7 oz Eau de Parfum Spray
Bvlgari Jasmin Noir Eau de Parfum 1.7 oz Eau de Parfum Spray

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Bvlgari Jasmin Noir, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Bvlgari Jasmin Noir, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Jasmin Noir marki Bvlgari. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Jasmin Noir marki Bvlgari reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Estée Lauder Sensuous Noir Jean Paul Gaultier Classique Guerlain Shalimar Christian Dior Midnight Poison Kenzo Kenzo Amour Guerlain La Petite Robe Noir Gucci Gucci Guilty Viktor&Rolf Flowerbomb Torrente L`Or de Torrente Yves Saint Laurent Belle d`Opium Yves Rocher Rose Oud Thierry Mugler Alien Essence Absolue Chanel Chance Eau Fraiche Guerlain Samsara Eau de Parfum Givenchy Amarige Oriflame Mirage Serge Lutens Feminite du Bois Hermes Eau des Merveilles Lancome Hypnose Givenchy Ange ou Demon