Marki » B » orientalno - drzewne « Grupy

Eau Parfumee au The Rouge Bvlgari dla kobiet i mężczyzn

Eau Parfumee au The Rouge Bvlgari dla kobiet i mężczyzn

ozonowy
Eau Parfumee au The Rouge Bvlgari dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Eau Parfumee au The Rouge Bvlgari dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Eau Parfumee au The Rouge Bvlgari dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Eau Parfumee au The Rouge Bvlgari dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Eau Parfumee au The Rouge Bvlgari dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Eau Parfumee au The Rouge Bvlgari dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Eau Parfumee au The Rouge Bvlgari dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Eau Parfumee au The Rouge marki Bvlgari to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Eau Parfumee au The Rouge został wydany w 2006 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Olivier Polge. Nutami głowy są pomarańcza, różowy pieprz i bergamotka; nutami serca są figa i herbata; nutami bazy są piżmo, orzech włoski i Żywica.

Pomarańcza Różowy pieprz Bergamotka

Figa Herbata

Piżmo orzech włoski Żywica

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eau Parfumee au The Rouge by Bvlgari.

Eau Parfumee au The Rouge Recenzje Perfum

chjena
chjena

Można zrobić zapach prosty, przypadający do gustu od pierwszego niuchnięcia, a jednocześnie niebanalny? Można i czerwone Bvlgari (że tak to skrótowo ujmę, bo wypisywanie za każdym razem całej, niezbyt wpadającej w ucho nazwy, byłoby zbyt monotonne) jest tego doskonałym przykładem.

Może to sugestia koloru flakonu i nazwy, ale dałabym głowę, że w nutach znajduje się nie tyle zielona herbata, co czerwony roiboos. Jest w Bvlgarim trochę charakterystycznej dla tego afrykańskiego krzewu suchości i drapania w gardle, a jednocześnie miękki, lekko słodkawy smak. Towarzystwo herbaty świetnie uzupełnia lubiana w kompozycjach przeznaczonych na lato figa, a wsadzenie tu jeszcze orzecha włoskiego było decyzją udaną, mimo, że perfumiarze raczej niechętnie po niego sięgają. Wyczuwam też sporo akcentów cytrusowych - pomarańcza i bergamotka jak najbardziej - co w zasadzie determinuje przeznaczenie zapachu do noszenia w wysokich temperaturach, choć podejrzewam, że mógłby też fantastycznie pobudzać wczesną, słoneczną jeszcze jesienią, jak mocna filiżanka dobrej jakości herbaty pita o poranku.

Ponadto to pierwsze perfumy uniseks od dawna, które widziałabym z równą ochotą zarówno noszone przez mężczyznę, jak i kobietę. Ostatnio właściwie cała nisza przeznaczana jest dla obu płci, czego w przypadku 90% zapachów pojąć nie mogę i dawno już przestałam zwracać na te sugestie uwagę, a tu proszę - uniseks pierwsza klasa, i to jeszcze jaki ładny.

Naprawdę ciekawa propozycja herbaciana, szkoda, że ciężka do zdobycia...

mamigora
mamigora

Zaproszona na herbatkę Alicja została na wstępie jowialnie przywitana przez królika. Zaskoczona soczystymi jak cytrusy całusami i wyściskana do utraty tchu przez Kapelusznika, rumieni się i skromnie dyga kolankiem. Co za urocze przyjęcie, serdecznie dziękuję - mówi a następnie przyjmuje kulturalną pozę i siada za stołem. Pozostali goście również miarkują w gestach, rozprostowują falbany i poprawiają mankiety. Dystyngowana służba wnosi przepyszny keks figowo-orzechowy, jeszcze ciepły i doskonały w smaku. Każdy nakłada po trzy kawałki, rzucając ukradkowe spojrzenia na pozostałych. Rozmowy cichną, bo brzydko gadać z pełnymi ustami. Z imbryka dolatuje lekka goryczka earl greya, która aromatem wodzi na pokuszenie i zaostrza apetyt. W sumie ciasto wcale nie było słodkie, ale jego ilość rozleniwiła i zaczęto w końcu lać herbatę do porcelany. Delicje znikły ze stołu, a atmosfera została nieco ostudzona rozmową o deszczowej aurze. Kot ukradkiem ziewnął, królik zauważył plamę na obrusie i nerwowo parsknał.
Cisza... Wtem gospodarz zreflektował się że nie podano keksu orzechowo-figowego i herbaty, więc w popłochu pokicał do kuchni. Okazało się, ze długo zaparzane liście nabrały gorzkiego posmaku. Miny zrzedły kiedy nalewano cierpki napar do filiżanek, ale zaraz wniesiono keks bakaliowy z pomarańczowa konfiturą. Mmm...poezja. Pachnie niebiańsko, wszyscy pałaszują aż im się kokardy na włosach i uszy trzęsą. Kot rozdziawia paszczę ukazując okruszki między zębami, królowa udaje, że ma dość, ale nabija policzki jak chomik wzdychając z egzaltacją.
O jejciu jejciu, woła nagle przejęty królik, aż wszyscy podskakują na krzesłach - "zapomniałem podać herbaty, a keks figowy w piekarniku chyba już ostygł"

niektóre bajki mogłyby się obyć bez zakończenia, bo choć akcja nie nabiera tempa i ciągle dzieje sie to samo, jest naprawdę miło:)

AlexGGS
AlexGGS

Niezwykle przyjemna świeżość. Zielony, radosny. Wyraźnie czuję zieloną herbatę obok której pojawia się zapach czy to ścinanej trawy, czy łamanych świeżych gałązek. Delikatność i młodość we flakonie.
Nie jest bardzo trwały, ale to zupełnie nie przeszkadza.

KasiaS
KasiaS

Chcę coś napisać o tym zapachu, bo czuję, że niedługo zniknie i nikt w ogóle nie będzie o nim pamiętał, a podbił moje serce jak mało który. Ostatnio miałam okazję go sobie przypomnieć i nic nie stracił z urody, którą zapamiętałam. Wdzięk, czysty wdzięk, zapach jest z kategorii ładnych i odświeżających, ale w tym odświeżeniu jest niesamowita miękkość i przytulność. Jest wyjątkowo herbaciany, chyba żaden inny nie stawia mi przed oczami tak wyraźnie kubka z parującą herbatą, przy czym jest to herbata jednocześnie z mlekiem i cytrusami, co brzmi dziwnie, ale daje wspaniały moim zdaniem efekt. Bergamotka i pomarańcza podkręcone różowym pieprzem (jak zwykle - dla mnie mogłoby go tu nie być, ale też jest to jeden z niewielu zapachów, w których go toleruję) doskonale komponują się z lekką goryczką herbaty, wyeksponowaną jeszcze dodatkowo przez nutki żywiczne, a cała ta gorzkawa świeżość dodatkowo otoczona jest mleczno-zieloną poświatą (głupio to brzmi, ale tak to sobie wyobrażam, ten zapach jakoś dla mnie lśni a jednocześnie przywodzi na myśl mgłę) figi i orzechów z odrobiną czyściutkiego, puchatego piżma. Wszystko to daje spokój, energię i odprężenie, zupełnie jak prawdziwa czerwona herbata.
Niestety to woda kolońska i taką też ma trwałość, nie jest źle, ale chciałoby się więcej tych cudów. Wśród wód kolońskich to chyba mój faworyt. Wydaje mi się bardziej kobieca z tą swoją kojącą promiennością, ale nie widzę przeciwwskazań żeby nosili ją też panowie.Fantastyczna na jesienne poranki.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Bvlgari Eau Parfumee au The Rouge, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Bvlgari Eau Parfumee au The Rouge, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eau Parfumee au The Rouge marki Bvlgari. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eau Parfumee au The Rouge marki Bvlgari reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Hermes Eau des Merveilles Serge Lutens Ambre Sultan Cacharel LouLou Cartier Le Baiser Du Dragon Chanel Cristalle Eau de Toilette Cartier La Panthere Donna Karan DKNY Tauer Perfumes 02 L`Air du Desert Marocain Kenzo Air Estée Lauder Sensuous Noir Kenzo Le Monde Est Beau Bvlgari Black Montale Intense Cafe Yves Saint Laurent Belle d`Opium Laura Biagiotti Roma Serge Lutens Fille en Aiguilles Chanel Chanel No 19 Eau de Parfum Lancome Poeme Calvin Klein Eternity Hermes Elixir des Merveilles