Marki » B » kwiatowe « Grupy

Bvlgari Rose Essentielle Eau De Toilette Rosee Bvlgari dla kobiet

Bvlgari Rose Essentielle Eau De Toilette Rosee Bvlgari dla kobiet

Bvlgari Rose Essentielle Eau De Toilette Rosee Bvlgari dla kobiet Zdjęcia

Bvlgari Rose Essentielle Eau De Toilette Rosee marki Bvlgari to kwiatowe perfumy dla kobiet. Bvlgari Rose Essentielle Eau De Toilette Rosee został wydany w 2007 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Beatrice Piquet. Nutami głowy są bergamotka i pomarańcza; nutami serca są róża i jaśmin; nutami bazy są paczula i piżmo.

Bergamotka Pomarańcza

Róża Jaśmin

Paczula Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Bvlgari Rose Essentielle Eau De Toilette Rosee by Bvlgari.

Rose Essentielle
Balenciaga L'Eau Rose
Cartier De Lune

Bvlgari Rose Essentielle Eau De Toilette Rosee Recenzje Perfum

Beata Maria
Beata Maria

Nic nadzwyczajnego.Bardzo delikatna róża zdecydowanie na ciepłe dni. Lekkość, zwiewność, przjrzystość. Dla młodej dziewczyny.Zapach kompletnie nie przeszkadzający samej noszącej a już na pewno nie innym, bo go po prostu nie poczują.

amanda
amanda

Tak, bardzo delikatne,eteryczne wręcz.
Nie znajdziemy nachalnej róży tylko taką kremową w piżmowym obłoczku.
Odrobinkę pomarańczy na wstępie, jaśminu ciężko się doszukać,paczuli również.
Róża z piżmem i basta.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Bvlgari Bvlgari Rose Essentielle Eau De Toilette Rosee, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Bvlgari Bvlgari Rose Essentielle Eau De Toilette Rosee, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Bvlgari Rose Essentielle Eau De Toilette Rosee marki Bvlgari. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Bvlgari Rose Essentielle Eau De Toilette Rosee marki Bvlgari reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Chanel Coco Eau de Parfum Majda Bekkali Sculptures Olfactives Mon Nom Est Rouge Guerlain Samsara Eau de Parfum Christian Dior Dune Christian Dior Midnight Poison Giorgio Armani Armani Givenchy Extravagance d'Amarige L`Artisan Parfumeur Coeur de Vetiver Sacre Nasomatto Black Afgano Tom Ford Sahara Noir Burberry Burberry Women Olivier Durbano Black Tourmaline Hermes Elixir des Merveilles Yves Saint Laurent Opium Giorgio Armani Emporio Armani Lei Mariella Burani Amuleti Mariella Burani MB Nasomatto Nuda Lancome Hypnose Vivienne Westwood Naughty Alice