Marki » B » kwiatowe « Grupy

Bvlgari Rose Essentielle Eau De Toilette Rosee Bvlgari dla kobiet

Bvlgari Rose Essentielle Eau De Toilette Rosee Bvlgari dla kobiet

Miałem: 6 Chcę: 3

Bvlgari Rose Essentielle Eau De Toilette Rosee Bvlgari dla kobiet Zdjęcia

Bvlgari Rose Essentielle Eau De Toilette Rosee marki Bvlgari to kwiatowe perfumy dla kobiet. Bvlgari Rose Essentielle Eau De Toilette Rosee został wydany w 2007 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Beatrice Piquet. Nutami głowy są bergamotka i pomarańcza; nutami serca są róża i jaśmin; nutami bazy są paczula i piżmo.

Bergamotka Pomarańcza

Róża Jaśmin

Paczula Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Bvlgari Rose Essentielle Eau De Toilette Rosee by Bvlgari.

Rose Essentielle
Balenciaga L'Eau Rose
Cartier De Lune

Bvlgari Rose Essentielle Eau De Toilette Rosee Recenzje Perfum

Beata Maria
Beata Maria

Nic nadzwyczajnego.Bardzo delikatna róża zdecydowanie na ciepłe dni. Lekkość, zwiewność, przjrzystość. Dla młodej dziewczyny.Zapach kompletnie nie przeszkadzający samej noszącej a już na pewno nie innym, bo go po prostu nie poczują.

amanda
amanda

Tak, bardzo delikatne,eteryczne wręcz.
Nie znajdziemy nachalnej róży tylko taką kremową w piżmowym obłoczku.
Odrobinkę pomarańczy na wstępie, jaśminu ciężko się doszukać,paczuli również.
Róża z piżmem i basta.

Bvlgari Rose Essentielle Eau De Toilette Rosee by Bvlgari 2.80 out of 5 based on 9 ratings and 2 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Bvlgari Bvlgari Rose Essentielle Eau De Toilette Rosee, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Bvlgari Bvlgari Rose Essentielle Eau De Toilette Rosee, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Bvlgari Rose Essentielle Eau De Toilette Rosee marki Bvlgari. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Bvlgari Rose Essentielle Eau De Toilette Rosee marki Bvlgari reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Chanel Coco Eau de Parfum Majda Bekkali Sculptures Olfactives Mon Nom Est Rouge Christian Dior Dune Giorgio Armani Armani L`Artisan Parfumeur Coeur de Vetiver Sacre Paloma Picasso Paloma Picasso Nasomatto Black Afgano Tom Ford Sahara Noir Burberry Burberry Women Yves Saint Laurent Opium Fendi Fendi Theorema Olivier Durbano Black Tourmaline Tom Ford Tobacco Vanille Guerlain Samsara Eau de Parfum Mariella Burani MB Mariella Burani Amuleti Nasomatto Nuda Vivienne Westwood Naughty Alice Guerlain Jardins de Bagatelle Annick Goutal Un Matin d`Orage