Marki » B » drzewno - kwiatowo - piżmowe « Grupy

Bvlgari Pour Homme Soir Bvlgari dla mężczyzn

ozonowy
Bvlgari Pour Homme Soir Bvlgari dla mężczyzn Zdjęcia

Bvlgari Pour Homme Soir marki Bvlgari to drzewno - kwiatowo - piżmowe perfumy dla mężczyzn. Bvlgari Pour Homme Soir został wydany w 2006 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak papirus, ambra, herbata darjeeling i bergamotka.

Papirus Ambra Herbata Darjeeling Bergamotka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Bvlgari Pour Homme Soir by Bvlgari.

Bvlgari Pour Homme Soir Recenzje Perfum

sdp
sdp

Zapachy Bvlgari linii „Homme” i „Man” kocham jak własne dzieci. Dzieci z dwóch różnych małżeństw. Ale kocham bezgranicznie.

I mimo że powinno się je kochać jednakowo, to zawsze jest dziecko, które lubimy ciut bardziej, a inne działa nam częściej na nerwy.

Takim moim pupilkiem dotychczas był „Pour Homme” – mój signature scent. Był, do czasu kiedy w rodzinie nie pojawił się „Soir”. Pokochałem go od pierwszego niucha. Pokochałem i nie chcę używać niczego innego.

W życiu też nie dostałem tylu komplementów od babeczek, jak za „Soira”.

Trzyma skubany dobre 8+ godzin.

I powtarzałem sobie „Sebuś, nie kupuj więcej pachnideł. To, co masz i tak nie wypsikasz do końca życia.” Ale jak tu nie kupować..

PS. „Pokochałem i nie chcę używać niczego innego”, to jak wiecie nie potrwa za długo ;)

Kiszonyogor95
Kiszonyogor95

Mam mieszane uczucia... Testuję ten zapach od dłuższego czasu, globalnie, nieglobalnie i nadal nie mogę się określić czy mi leży czy nie. Chyba jakiś głupi jestem...
Do rzeczy - wersja Soir Bvlgari PH rozpoczyna się cytrusami - mocno wyczuwalna bergamotka, w sumie nic nadzwyczajnego, ale jest fajnie. Po chwili pojawia się herbata i ten nieszczęsny papirus, przez który (najprawdopodobniej) nie wiem co o tej kompozycji myśleć. Z jednej strony jest przyjemnie, świeżo i zielono, a z drugiej trochę przeszkadza mi taka dziwna kwaskowość i delikatnie gorzkie wybrzmiewanie.
Zapach jest raczej z gatunku eleganckich, dlatego ograniczona projekcja jest tutaj jak najbardziej na miejscu. Do trwałości też zastrzeżeń nie mam, około 6-7h trzyma.
Kompozycja jest naprawdę ciekawa, trochę dziwna, ale zasadniczo przyjemna.
Ciągle jednak coś mi w niej "nie pasi", dlatego nie zaznaczę ani "lubię" ani "nie lubię" - muszę dobrze przetestować jego braci z rodzinki Pour Homme, może wtedy coś mnie oświeci :)

Marcin__
Marcin__

Najmłodsze dzieło z serii Bvlgari pour Homme autorstwa J. Cavallier'a jest tym, który najbardziej różni się kompozycyjnie od dwóch pozostałych.

Mając na skórze Soir cały czas mam wrażenie, że wącham dopiero co wyjętą ze szklanki torebkę zielonej herbaty. Papier jest intensywnie namoczony i pachnie wyraźnie i mocno. W tle czuję cytrusy, ale są one jakby przytłumione. Tak pachnie na mnie Bvlgari Pour Homme Soir.

Trwałość to 8-10 h na mojej skórze, projekcja jest raczej dyskretna.

Uważam, że wbrew nazwie, jest to świetny zapach na dzień, całoroczny, lepszy do codziennego użytku niż na specjalne okazje.

Tuż po Extreme to mój ulubiony "z serii".

Marciu
Marciu

Soir jest wg mnie najtrudniejszy z całej linii. Lubię go, i jest moim drugim ulubionym po Extreme. Klasyk doceniam, ale jak dla mnie jest za lekki, zwiewny i niestety nietrwały.

Tutaj mam wrażenie, że cały czas czuję zapach torebki herbacianejak, mocno nasączonej jeszcze zieloną herbatą. Rzeczywiście, ten papirus daje się we znaki. Gdyby jeszcze dodać tu pieprzu, pobiłby Extreme w moim rankingu.

Parametry bardzo dobre, 8 h przy umiarkowanej projekcji.

Roq
Roq

Ciekawa sprawa. Otoczenie (przeważnie płci żeńskiej) najwyraźniej pokochało ten zapach, a ja byłem dość sceptyczny w tej materii, bo Bvlgari Soir pachnie mi dziwnie znajomo. Jakbym kupił sobie podróbkę czegoś, co już mam. W końcu doszedłem, że to jakby młodszy brat męskiego "Dune" Diora. W dodatku jakby trwalszy i tajemniczy. Jednego jestem pewny - to dobry zapach. Elegancki, ale bez przegięć w stronę Baroku, w dodatku dość uniwersalny, z pewnością nieinwazyjny, a flakon tego Bvlgari, to jeden z najładniejszych flakonów, jakie posiadam. U mnie, w skali 1-5 daję mocne 4 z plusem.

Seth
Seth

W przeciwieństwie do Cartier, czy Boucheron rzadko w zapachach tego domu jubilerskiego udaje mi się znaleźć wyjątkowy i poruszający. Nie inaczej jest i tym razem. Soir to echo historii opowiedzianej w Pour Homme, tym razem w wyjątkowo – nawet dla tej marki – subtelny i dyskretny sposób. Na mojej skórze zdecydowanie odmienna od protoplasty, wręcz purystyczna kompozycja, klasycznie ewoluuje począwszy od interesującego i przyjemnego zestawienia czarnej herbaty i bergamotki, która niestety bezpowrotnie ustępuje przed specyficzną nutą drzewną – decydującą w połączeniu z herbatą o dziwacznym, kuchennie kojarzonym sercu – po zawiedzenie słabym finiszem z dobitnie syntetyczną ambrą w roli głównej, i na szczęście ratującym kompozycję przed zupełną klęską, lekko wyczuwalnym piżmem. Całość sprawia wrażenie niedopracowanej, której zabrakło nie tylko solidnej bazy, ale i w której użyte ingrediencje oraz warsztat powodują odczucie niedosytu i zadziwienia brakami. W założeniu zapach wieczorowy – w moim odczuciu dość uniwersalny – charakteryzuje się wyjątkowo umiarkowaną projekcją i niezłą trwałością. Tym samym sprawdzi się zarówno w letnie wieczory, jak i przy okazjach dziennych: wiosna/jesień. Braki w treści, nieco rekompensuje fantastyczna forma flakonu. W tym przypadku zainteresowanie probantem, kiedy wciąż cieszy się życiem – urodziwszy i na dodatek bogatszy – antenat, wydaje się pozbawione jakichkolwiek racji. Ot! – kolejna ofiara mody i konieczności tworzenia odmian mających być odpowiedzią na poczynania konkurencji i uzupełnieniem portfolio marki. W skali (1-6): za kompozycję - 4; oryginalność - 4; intensywność - 3; trwałość - 4. Ocena końcowa: 3,75.

Bvlgari Pour Homme Soir by Bvlgari 3.88 out of 5 based on 20 ratings and 6 user reviews

Zakupowe okazje

30.06 USD
Bvlgari Pour Homme Soir Cologne by Bvlgari, 1 oz Eau De Toilette Spray for Men
Bvlgari Pour Homme Soir Cologne by Bvlgari, 1 oz Eau De Toilette Spray for Men
30.06 USD
Bvlgari Pour Homme Soir Cologne by Bvlgari, 1.7 oz Eau De Toilette Spray for Men
FragranceNet.com
33.50 USD
Bvlgari Pour Homme Soir Eau De Toilette Spray 30ml 1oz
Bvlgari Pour Homme Soir Eau De Toilette Spray 30ml 1oz
38.98 USD
Bvlgari Pour Homme Soir Cologne by Bvlgari, 3.4 oz Eau De Toilette Spray unboxed for Men
40.73 USD
Bvlgari Pour Homme Soir Cologne by Bvlgari, 3.4 oz Eau De Toilette Spray for Men
41.00 USD
Macys.com
88.00 USD
Bvlgari Pour Homme Soir Eau de Toilette 3.4 fl oz
Bvlgari Pour Homme Soir Eau de Toilette 3.4 fl oz

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Bvlgari Bvlgari Pour Homme Soir, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Bvlgari Bvlgari Pour Homme Soir, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Bvlgari Pour Homme Soir marki Bvlgari. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Bvlgari Pour Homme Soir marki Bvlgari reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Yves Saint Laurent Rive Gauche pour Homme Dolce&Gabbana D&G Bvlgari Bvlgari Pour Homme Jean Paul Gaultier Fleur du Mâle Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez for Him Bvlgari Bvlgari Man Yves Saint Laurent M7 Montale Red Vetyver Christian Dior Dior Homme Intense Christian Dior Dior Homme Montale Black Aoud Issey Miyake L'Eau d'Issey Pour Homme Van Cleef & Arpels Midnight in Paris Bvlgari Bvlgari Extreme Carolina Herrera 212 Men Guerlain L'Instant de Guerlain pour Homme Chanel Allure Homme Edition Blanche Rochas Rochas Man Yves Saint Laurent Body Kouros Guerlain Heritage Eau de Toilette