Marki » B » kwiatowe « Grupy

Bvlgari Pour Femme Bvlgari dla kobiet

Bvlgari Pour Femme Bvlgari dla kobiet

Bvlgari Pour Femme Bvlgari dla kobiet Filmy
Bvlgari Pour Femme Bvlgari dla kobiet Zdjęcia Bvlgari Pour Femme Bvlgari dla kobiet Zdjęcia Bvlgari Pour Femme Bvlgari dla kobiet Zdjęcia Bvlgari Pour Femme Bvlgari dla kobiet Zdjęcia Bvlgari Pour Femme Bvlgari dla kobiet Zdjęcia Bvlgari Pour Femme Bvlgari dla kobiet Zdjęcia Bvlgari Pour Femme Bvlgari dla kobiet Zdjęcia

Bvlgari Pour Femme marki Bvlgari to kwiatowe perfumy dla kobiet. Bvlgari Pour Femme został wydany w 1994 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Sophia Grojsman. Nutami głowy są goździk (roślina), fiołek, kolendra, malina, brzoskwinia, bergamotka, kwiat pomarańczy i pieprz syczuański; nutami serca są korzeń irysa, irys, heliotrop, konwalia, róża bułgarska i egipski jaśmin; nutami bazy są ambra, drzewo sandałowe, piżmo, benzoes, wanilia, zielona herbata, nuty drzewne, cedr i styraks.

Goździk (roślina) Fiołek Kolendra Malina Brzoskwinia Bergamotka Kwiat pomarańczy Pieprz syczuański

Korzeń irysa Irys Heliotrop Konwalia Róża bułgarska Egipski jaśmin

Ambra Drzewo sandałowe Piżmo Benzoes Wanilia Zielona herbata Nuty drzewne Cedr Styraks

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Bvlgari Pour Femme by Bvlgari.

Rose Essentielle
Petits et Mamans
Park Avenue
Broadway Nite
Balenciaga Paris

Bvlgari Pour Femme Recenzje Perfum

Lizbet
Lizbet

Dla mojego nosa Bulgari Femme to przede wszystkim fiołek, irys, piżmo. W tle subtelna mieszanina kwiatów i liści fiołka, odrobina drewna.

Jest to podobna kompozycja do Paris Belenciagi, ale Bulgari było pierwsze, za to Paris może się pochwalić większą trwałością, bo na mojej skórze Bulgari znika po jakichś dwóch godzinach.

Całość bardzo ładna, przyjemna, kobieca. Dla fanów fiołka i irysa pozycja obowiązkowa.
Polecam!

marialisa
marialisa

Polecam fankom zapachów pudrowych, fiołkowych, heliotropowych, piżmowych. Nowa wersja Bvlgari Pour Femme została zreformulowana. Jest to trochę słabszy zapach (w sensie głośności, nie gorszy) niż poprzednik, ma jednak jeden zasadniczy atut - zmieniona została baza. Usunięto jakieś wyjątkowo jadowite piżmo (identyczne z My Queen) i zamienione na bardziej przyjazne nosowi. Bardzo delikatny zapach, miękki i przytulny, taki koteczek na ramieniu;)

Bvlgari Pour Femme by Bvlgari 3.79 out of 5 based on 24 ratings and 2 user reviews

Zakupowe okazje

Bvlgari Pour Femme 1.7 oz Eau de Parfum Spray
Bvlgari Pour Femme 1.7 oz Eau de Parfum Spray
Macys.com
95.00 USD
Bvlgari pour Femme Eau de Parfum, 1.7 fl. oz.
Bvlgari pour Femme Eau de Parfum, 1.7 fl. oz.
Macys.com
Eau De Parfum 3.4oz
Bvlgari pour Femme Eau de Parfum, 3.4 oz
Bvlgari pour Femme Eau de Parfum, 3.4 oz

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Bvlgari Bvlgari Pour Femme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Bvlgari Bvlgari Pour Femme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Bvlgari Pour Femme marki Bvlgari. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Bvlgari Pour Femme marki Bvlgari reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Chanel Coco Eau de Parfum Narciso Rodriguez Narciso Kenzo Flower in the Air Burberry London Hermes Le Jardin de Monsieur Li Dolce&Gabbana D&G Kenzo Kenzo Amour Calvin Klein Eternity Guerlain Shalimar Christian Dior Dolce Vita Guerlain Samsara Eau de Parfum Hermes Eau des Merveilles Clinique Aromatics in White Vivienne Westwood Boudoir Tom Ford Velvet Orchid Chanel Allure Bvlgari Rose Essentielle Chanel Chanel N°5 Eau Premiere L`Artisan Parfumeur La Chasse aux Papillons Prada Infusion d`Iris Eau de Toilette