Marki » B » orientalno - kwiatowe « Grupy

Bvlgari Man In Black Bvlgari dla mężczyzn

skórzany
rumowy
Bvlgari Man In Black Bvlgari dla mężczyzn Zdjęcia Bvlgari Man In Black Bvlgari dla mężczyzn Zdjęcia Bvlgari Man In Black Bvlgari dla mężczyzn Zdjęcia

Bvlgari Man In Black marki Bvlgari to orientalno - kwiatowe perfumy dla mężczyzn. Są to nowe perfumy, Bvlgari Man In Black został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Alberto Morillas. Nutami głowy są tytoń, przyprawy i rum; nutami serca są skóra, tuberoza i irys; nutami bazy są drzewo gwajakowe, benzoes i fasolka tonka.

Tytoń Przyprawy Rum

Skóra Tuberoza Irys

Drzewo gwajakowe Benzoes Fasolka tonka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Bvlgari Man In Black by Bvlgari.

Spicebomb
Bvlgari Man in Black All Blacks Edition

Bvlgari Man In Black Recenzje Perfum

Kokos ;)
Kokos ;)

Mężczyzna w czerni ? Tak ale to Gentleman.

Bvlgari Black to dla mnie zapach Gentlemana, ale nie takiego typowego co ustępuję każdej kobiecie miejsca w tramwaju, tylko bardziej takiego w stylu macho. 35-40 letni zadbany biznesmen, nie stroniący od palenia tytoniu. Czasem lubi zajrzeć do kasyna, zagrać w brydża popijając kulturalnie whisky. Nigdy się nie nawali jak stodoła, raczej sączy i delikatnie konsumuję swój trunek. Oczywiście wszystkie rozgrywki należą do niego, - inteligencja, taktyka oraz przede wszystkim duma - nie pozwalają mu przegrać. Jest to Gentleman niezwykłe ułożony i czasem nieco dosadny ale klasy odmówić mu nie można. Potrafi postawić na swoim.

Tak oto państwa przedstawia się Bvlgari Man in Black, czyli facet w garniturze z jajami.

Marcin__
Marcin__

Zapach bardzo dobry, aczkolwiek zasługuje na zupełnie odrębną nazwę, bo nie ma nic wspólnego z serią Man.

Bvlgari Man in Black to dla mnie perfumy przede wszystkim: alkoholowe i przyprawowe, w następnej kolejności słodkie i skórzane.

Jeśli już porównywać go z czymkolwiek, to dla mnie najbardziej zasadne jest zestawienie z Bentley for Man i Bentley for Man Intense, Idole de Lubin Eau de Parfum i Frapin 1697. V&R Spicebomb? Nie za bardzo.

Trwałość jest bardzo dobra, 7-12 h, projekcja raczej średnia.

MHW
MHW

Bvlgari to dla mnie producent pięknie opakowanych, choć nudnych świeżaków. W przeciwieństwie do konkurencyjnego Cartiera nie wysila się na choćby nutę oryginalności. Ich pachnidła są poprawne, wykonane z dobrej jakości składników, a flakony to zawsze dobre jakościowo materiały. I tak jest też w przypadku Man In Black, brakuje tu oryginalności, bowiem twórca tego pachnidła wzorował woń ewidentnie na V&R Spicebomb. Czy to źle? Myślę, że nie do końca, Bvlgari choć bardzo podobne jest jednak o wiele elegantsze od swojego pierwowzoru, przy czym producent nie narzucił zbyt wygórowanej ceny za te perfumy.
Co do samego zapachu, to choć nie jest to pachnidło wybitne to bardzo je lubię. Ma w sobie słodycz, ukrytą pod przyprawami, które nie silą się, by wyjść na pierwszy plan. Całość w dodatku przywołuje we mnie przyjemne zimowe skojarzenia, gdyż ewidentnie czuję tu wiśnie w deserowej czekoladzie (słodkości zawsze kojarzą mi się z zimą).
Komu poleciłbym ten zapach? Myślę, że to perfumy, ktore pasują każdemu mężczyźnie, niezaleźnie od wieku. Z tym, że bardziej widzę w nich uprzejmego, ogolonego na twarzy mężczyznę, niż silącego się na bycie męskim modnego quasi-macho. O ile V&R Spicebomb kojarzy mi się jednak z młodym człopakiem z bluzie, tak Bvlgari Man In Black przywołuje na myśl mężczyznę, który z etapu bluz z kapturem już dawno wyrósł.
Zapraszam też do czytania recenzji na perfumoholik.pl

Prorok
Prorok

Zapach dla fanów Jacka Sparrowa : ) . Początkowo w klimacie Idole de Lubin EDP ( choc dużo słodszy ) . Zdecydowanie dominuje rum i chyba cynamon . W sercu na mnie ta słodkosć gdzieś znika a zapach robi sie zdecydowanie skórzany i jednoznacznie męski . Zupełnie nie widzi mi się na kobiecie . No chyba że takiej naprutej rumem i w skórzanym wdzianku : P Ale to nie jest moja wizja kobiecości : ) Zapach nieodparcie kojarzy mi sie z obrazkiem dojrzałych męzczyzn w wieku 30 plus , siedzących na skórzanej sofie w wyłożonym drewnem salonie z buzującym ogniem w kominku , trzymajacych w rękach szklaneczki z rumem i kubańskie cygara . Bardzo dobra trwałośc i projekcja . Jedyny zarzut z mojej strony - w otwarciu perfumy mocno przypominaja mi Spicebomb co czyni je nieco wtórnymi w tej fazie ...

Izabela
Izabela

Zapach, który mnie zauroczył. Uwagę moją przykuł flakon, toteż postanowiłam je wypróbować. I bingo.
Szukałam perfum dla TŻ, ale nie wiem czy ich nie kupię dla siebie.
Man in Black to jesień w butelce.
Na plan pierwszy wychodzi rum i przyprawy. Uwodzi nas ten zapach, nieźle zawrócił mi w głowie.
Gdzieś tam, spod rumu, wychyla się słodki, żywiczny benzoes i gwajakowiec.
Wydaje mi się, że gdzieś też przemyka lawenda, której nie ma w składzie.
Całość jest słodka, aromatyczna i baaardzo rozgrzewająca.
Przywodzi na myśl wieczór we dwoje, gdzieś w górskiej chacie, ze szklaneczką rumu i ogniem wesoło tańczącym w kominku.
Idę o zakład, że zapach będzie przebojem tegorocznych Świąt, w dodatku wiele fragranticowych koleżanek zdecyduje się na ich zakup wyłącznie dla siebie...

Bvlgari Man In Black by Bvlgari 4.04 out of 5 based on 56 ratings and 5 user reviews

Zakupowe okazje

Bvlgari Man In Black eau de parfum for men 2 oz
Bvlgari Man In Black eau de parfum for men 2 oz
Eau De Toilette 0.17oz
44.99 USD
Bvlgari Variety by Bvlgari 5 Piece Mini Variety With Bvlgari Aqua Amara Blv Bvlgari Man Extreme Bvlgari Man In Black Bvlgari Aqua And Are EDT .17 oz Minis for Men
45.99 USD
Bvlgari Man In Black by Bvlgari Eau de Parfum Spray 2 oz for Men
Bvlgari Man In Black by Bvlgari Eau de Parfum Spray 2 oz for Men
FragranceX.com
49.99 USD
Bvlgari Man In Black Cologne by Bvlgari, 3.4 oz Eau De Parfum Spray Tester for Men
Eau De Parfum 3.3oz
Bvlgari Man In Black by Bvlgari Eau de Parfum Spray 3.4 oz for Men
Bvlgari Man In Black by Bvlgari Eau de Parfum Spray 3.4 oz for Men
Gift Set 4oz
62.39 USD
Bvlgari Man In Black Gift Set I. Eau De Parfum 3,4 oz Eau De Parfum 1 oz Aftershave Balm 3,4 oz
Sephora.com, Inc.
Eau De Parfum 5oz
112.00 USD
Bvlgari Man in Black Eau de Parfum, 5 oz - Anniversary Edition
Bvlgari Man in Black Eau de Parfum, 5 oz - Anniversary Edition

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Bvlgari Bvlgari Man In Black, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Bvlgari Bvlgari Man In Black, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Bvlgari Man In Black marki Bvlgari. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Bvlgari Man In Black marki Bvlgari reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Christian Dior Dior Homme Intense Christian Dior Dior Homme Gucci Gucci pour Homme Hermes Terre d'Hermes Gucci Gucci Pour Homme II Christian Dior Dior Homme Cologne 2013 Yves Saint Laurent La Collection M7 Oud Absolu Creed Aventus Lalique Encre Noire Thierry Mugler A*Men Tom Ford Tobacco Vanille Olivier Durbano Black Tourmaline Lubin Idole Eau de Parfum Guerlain L'Instant de Guerlain pour Homme Christian Dior Dior Homme Intense Burberry London for Men Christian Dior Dior Homme Sport 2012 Loewe Loewe 7 Natural Bvlgari Bvlgari Man Givenchy Xeryus Rouge