Marki » B » orientalno - kwiatowe « Grupy

Bvlgari Man In Black Bvlgari dla mężczyzn

skórzany
rumowy
Bvlgari Man In Black Bvlgari dla mężczyzn Zdjęcia Bvlgari Man In Black Bvlgari dla mężczyzn Zdjęcia Bvlgari Man In Black Bvlgari dla mężczyzn Zdjęcia

Bvlgari Man In Black marki Bvlgari to orientalno - kwiatowe perfumy dla mężczyzn. Są to nowe perfumy, Bvlgari Man In Black został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Alberto Morillas. Nutami głowy są tytoń, przyprawy i rum; nutami serca są skóra, tuberoza i irys; nutami bazy są drzewo gwajakowe, benzoes i fasolka tonka.

Tytoń Przyprawy Rum

Skóra Tuberoza Irys

Drzewo gwajakowe Benzoes Fasolka tonka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Bvlgari Man In Black by Bvlgari.

Spicebomb
Bvlgari Man in Black All Blacks Edition

Bvlgari Man In Black Recenzje Perfum

Kiszonyogor95
Kiszonyogor95

Man In Black to kolejny przedstawiciel ekipy słodko-ciepłych przyjemniaków na chłodne dni. Udana i przemyślana kompozycja, ale niestety nie pozbawiona wad i jakby nie patrzeć, niezbyt odkrywcza.
Otwarcie to (jak to zresztą często bywa u marek nastawionych głównie na jak największy zysk…) najlepsza część całego zapachu. Połączenie przypraw ze słodkim, alkoholowym akordem rumu brzmi naprawdę świetnie i stanowi niemal genialne wprowadzenie do kolejnych faz kompozycji. Niestety, z czasem jest już tylko gorzej… Przyprawy tracą na sile, zaczynają się zlewać z pozostałymi składnikami, tworząc charakterystyczną dla wielu (zbyt wielu) mainstreamowych pachnideł słodką papkę, z której ciężko wyłowić poszczególne składniki. Jest tu na pewno sporo skóry, lub ewentualnie innych ingrediencji, które mają ją imitować – nie mam pewności, ale jeśli tak jest, to imitują ją całkiem nieźle. Jest też przyjemny gwajak (którego jak dla mnie mogłoby być jeszcze więcej) i ta nieszczęsna, znienawidzona przeze mnie tonka, która bez wątpienia przyczynia się do zlania całości w jedną, pachnącą masę. Nie mogę przy tym powiedzieć, że ta papka pachnie źle – jest bowiem przyjemnie, słodko, ciepło i otulająco. Mimo to, osobiście preferuję zapachy w których dłużej zachowana jest swoista selektywność i poszczególne ingrediencje faktycznie można od siebie odróżnić. Tutaj po pewnym czasie wszystko wybrzmiewa jako jedna całość i w dodatku nie zmienia się już właściwie do końca, co znowu skutkuję niestety nudną bazą. Jakość składników, tak jak w przypadku innych znanych mi perfum od Bvlgari nie powala, aczkolwiek nie jest tragicznie – czuć, że użyto sporo syntetyków (szczególnie rzucają się one w nos w bazie zapachu), ale nie przeszkadza to nazbyt w odbiorze.
Trwałość na mojej skórze oscyluje w granicach 8h, przy czym po mniej-więcej 2-3h dobrej projekcji, zapach staje się coraz bardziej stonowany. Jak dla mnie to zadowalające parametry.
Na początku znajomości z Facetem w Czerni wydawało mi się, że jest bardzo podobny do V&R Spicebomb. Testy porównawcze pokazały jednak jasno, jak bardzo obie pozycje się od siebie różnią. Najbardziej zbliżone do Spicebomby jest otwarcie – słodkawe przyprawy ukazane w podobny sposób niemal natychmiast skierowały moje myśli w stronę zapachu od V&R. Później jednak obie kompozycje rozjeżdżają się w dwie różne strony. Man in Black jest zdecydowanie bardziej dojrzałym i męskim pachnidłem, w porównaniu do cukierkowatego i momentami wręcz „szczylowatego” Spicebomba. Sporo w nim nut drzewnych, których u Victora i Rolfa nie uświadczymy, jest również mniej słodki. Krótko mówiąc – ma w sobie zdecydowanie więcej elegancji i dobrego stylu, co czyni z niego coś więcej, niż tylko kolejnego „pantydroppera”.
Mimo że to niespecjalnie odkrywcza pozycja i mi się na ten przykład dość szybko przejadła, uważam że można ją polecić wszystkim tym, którzy szukają niezbyt wymagającego, przyjemnego „ocieplacza” na zimne dni. I co ważne, polecam go nie tylko facetom – myślę, że Panie mają spore szanse się z tym Bvlgarim zaprzyjaźnić, bowiem przyjazny z niego gościu, a nie żaden mroczny, nieprzystępny osobnik ;)

Kokos ;)
Kokos ;)

Mężczyzna w czerni ? Tak ale to Gentleman.

Bvlgari Black to dla mnie zapach Gentlemana, ale nie takiego typowego co ustępuję każdej kobiecie miejsca w tramwaju, tylko bardziej takiego w stylu macho. 35-40 letni zadbany biznesmen, nie stroniący od palenia tytoniu. Czasem lubi zajrzeć do kasyna, zagrać w brydża popijając kulturalnie whisky. Nigdy się nie nawali jak stodoła, raczej sączy i delikatnie konsumuję swój trunek. Oczywiście wszystkie rozgrywki należą do niego, - inteligencja, taktyka oraz przede wszystkim duma - nie pozwalają mu przegrać. Jest to Gentleman niezwykłe ułożony i czasem nieco dosadny ale klasy odmówić mu nie można. Potrafi postawić na swoim.

Tak oto państwa przedstawia się Bvlgari Man in Black, czyli facet w garniturze z jajami.

Marcin__
Marcin__

Zapach bardzo dobry, aczkolwiek zasługuje na zupełnie odrębną nazwę, bo nie ma nic wspólnego z serią Man.

Bvlgari Man in Black to dla mnie perfumy przede wszystkim: alkoholowe i przyprawowe, w następnej kolejności słodkie i skórzane.

Jeśli już porównywać go z czymkolwiek, to dla mnie najbardziej zasadne jest zestawienie z Bentley for Man i Bentley for Man Intense, Idole de Lubin Eau de Parfum i Frapin 1697. V&R Spicebomb? Nie za bardzo.

Trwałość jest bardzo dobra, 7-12 h, projekcja raczej średnia.

MHW
MHW

Bvlgari to dla mnie producent pięknie opakowanych, choć nudnych świeżaków. W przeciwieństwie do konkurencyjnego Cartiera nie wysila się na choćby nutę oryginalności. Ich pachnidła są poprawne, wykonane z dobrej jakości składników, a flakony to zawsze dobre jakościowo materiały. I tak jest też w przypadku Man In Black, brakuje tu oryginalności, bowiem twórca tego pachnidła wzorował woń ewidentnie na V&R Spicebomb. Czy to źle? Myślę, że nie do końca, Bvlgari choć bardzo podobne jest jednak o wiele elegantsze od swojego pierwowzoru, przy czym producent nie narzucił zbyt wygórowanej ceny za te perfumy.
Co do samego zapachu, to choć nie jest to pachnidło wybitne to bardzo je lubię. Ma w sobie słodycz, ukrytą pod przyprawami, które nie silą się, by wyjść na pierwszy plan. Całość w dodatku przywołuje we mnie przyjemne zimowe skojarzenia, gdyż ewidentnie czuję tu wiśnie w deserowej czekoladzie (słodkości zawsze kojarzą mi się z zimą).
Komu poleciłbym ten zapach? Myślę, że to perfumy, ktore pasują każdemu mężczyźnie, niezaleźnie od wieku. Z tym, że bardziej widzę w nich uprzejmego, ogolonego na twarzy mężczyznę, niż silącego się na bycie męskim modnego quasi-macho. O ile V&R Spicebomb kojarzy mi się jednak z młodym człopakiem z bluzie, tak Bvlgari Man In Black przywołuje na myśl mężczyznę, który z etapu bluz z kapturem już dawno wyrósł.
Zapraszam też do czytania recenzji na perfumoholik.pl

Prorok
Prorok

Zapach dla fanów Jacka Sparrowa : ) . Początkowo w klimacie Idole de Lubin EDP ( choc dużo słodszy ) . Zdecydowanie dominuje rum i chyba cynamon . W sercu na mnie ta słodkosć gdzieś znika a zapach robi sie zdecydowanie skórzany i jednoznacznie męski . Zupełnie nie widzi mi się na kobiecie . No chyba że takiej naprutej rumem i w skórzanym wdzianku : P Ale to nie jest moja wizja kobiecości : ) Zapach nieodparcie kojarzy mi sie z obrazkiem dojrzałych męzczyzn w wieku 30 plus , siedzących na skórzanej sofie w wyłożonym drewnem salonie z buzującym ogniem w kominku , trzymajacych w rękach szklaneczki z rumem i kubańskie cygara . Bardzo dobra trwałośc i projekcja . Jedyny zarzut z mojej strony - w otwarciu perfumy mocno przypominaja mi Spicebomb co czyni je nieco wtórnymi w tej fazie ...

Izabela
Izabela

Zapach, który mnie zauroczył. Uwagę moją przykuł flakon, toteż postanowiłam je wypróbować. I bingo.
Szukałam perfum dla TŻ, ale nie wiem czy ich nie kupię dla siebie.
Man in Black to jesień w butelce.
Na plan pierwszy wychodzi rum i przyprawy. Uwodzi nas ten zapach, nieźle zawrócił mi w głowie.
Gdzieś tam, spod rumu, wychyla się słodki, żywiczny benzoes i gwajakowiec.
Wydaje mi się, że gdzieś też przemyka lawenda, której nie ma w składzie.
Całość jest słodka, aromatyczna i baaardzo rozgrzewająca.
Przywodzi na myśl wieczór we dwoje, gdzieś w górskiej chacie, ze szklaneczką rumu i ogniem wesoło tańczącym w kominku.
Idę o zakład, że zapach będzie przebojem tegorocznych Świąt, w dodatku wiele fragranticowych koleżanek zdecyduje się na ich zakup wyłącznie dla siebie...

Zakupowe okazje

Bvlgari Man In Black 2 oz Eau de Parfum Spray
Sephora.com, Inc.
Bvlgari Man In Black 3.4 oz Eau de Parfum Spray
Bvlgari Man In Black 3.4 oz Eau de Parfum Spray

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Bvlgari Bvlgari Man In Black, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Bvlgari Bvlgari Man In Black, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Bvlgari Man In Black marki Bvlgari. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Bvlgari Man In Black marki Bvlgari reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Christian Dior Dior Homme Intense Christian Dior Dior Homme Gucci Gucci pour Homme Christian Dior Dior Homme Cologne 2013 Yves Saint Laurent La Collection M7 Oud Absolu Gucci Gucci Pour Homme II Hermes Terre d'Hermes Creed Aventus Olivier Durbano Black Tourmaline Lalique Encre Noire Thierry Mugler A*Men Tom Ford Tobacco Vanille Lubin Idole Eau de Parfum Christian Dior Dior Homme Sport 2012 Loewe Loewe 7 Natural Burberry London for Men Guerlain L'Instant de Guerlain pour Homme Yves Saint Laurent La Nuit de l`Homme Givenchy Xeryus Rouge Christian Dior Dior Homme Intense