Marki » B » drzewno - aromatyczne « Grupy

Bvlgari Man Extreme Bvlgari dla mężczyzn

Bvlgari Man Extreme Bvlgari dla mężczyzn Zdjęcia Bvlgari Man Extreme Bvlgari dla mężczyzn Zdjęcia

Bvlgari Man Extreme marki Bvlgari to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Bvlgari Man Extreme został wydany w 2013 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Alberto Morillas. Nutami głowy są różowy grejpfrut, kalabryjska bergamotka i sok kaktusowy; nutami serca są frezja, gwatemalski kardamon i ambra; nutami bazy są benzoes, haitańska wetyweria i nuty drzewne.

Różowy grejpfrut Kalabryjska bergamotka Sok kaktusowy

Frezja Gwatemalski kardamon Ambra

Benzoes Haitańska wetyweria Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Bvlgari Man Extreme by Bvlgari.

Voyage d`Hermes

Bvlgari Man Extreme Recenzje Perfum

adaszek
adaszek

Coraz bardziej go lubię. Niby nic takiego, jakieś takie niemrawe wydawało się to pachnidło. Nic co musiałbym mieć, co mus na już jak kaszka dla niemowlaka. A jednak zalewam mleko i wszamuje. Jest to typowe dla Morillasa, bo on lubi skorzystać z nietypowego składnika, jakim tutaj jest kaktus. Na mojej głowie chyba. Ten zapach jest jak pryszcz na czole - każdy go może mieć, do wyciśnięcia (bo wszyscy dookoła paczą punktowo na niego) albo poczekać aż sam wylezie. Jak w życiu – albo szybko i od razu, choć niekiedy z żalem (raczej u mężczyzn), albo spokojnie i cierpliwie, oraz przynajmniej z dystansem (u kobiet widzę tą cechę, ale czasem się ją boją okazać). Dwie drogi, które kończą się tym samym, czyli decyzją (bo brak decyzji to też decyzja) - co do perfum, co do pryszcza i reszty spraw jakie nastąpią. Ja się cieszę, że nie ma tu obecnej cytryny. Z założenia wolałbym nosić tego pryszcza, niż pachnieć cytryną. Załóżmy teraz na chwilę, że biorę się za wyciśnięcie tego babola na głowie. Czyli przychylam się tymczasowo ku cytrynce :P Nie chcę go, wadzi mi i wybałusza mi prostolinijność (wiem bo sprawdzałem od poziomicy) czoła. Nie mogę przez niego zmarszczyć się, a czasem się nawet potrzebuję zdziwić. Robię dokładnie to samo co Alberto! :) on też wycisnął, tylko cytrusy do szklanki. Bardzo ładne, bardzo świeże i obłe(ędne) ;). Prawdziwy Maestro w tych fachu. Piękna bergamotka jako intro z grejpfrutowym outro jej intra. Wręcz czuje się gęstość, która nie chce ulecieć, jest spora objętość. Jak w fizyce. Chyba chciano nadać klasowości temu wypustowi i stąd ten pomysł na kaktus. Na początku jego sok spłynął mi po czole (a jakże!) jak pot. Płynny i wnoszący odmienny, zielony wymiar – to zdanie już o cytrusach, nie o pocie. Wyszło to nawet zbieżnie z tym co napisałem, bo to klasa szkolna jest. A kaktus stoi obok ławek na parapecie, w doniczce. Wszyscy w koło spoceni siedzą w bluzach i patrzą w LED’owe wyświetlacze, dzisiejszą definicję ‘okna na świat’ – czekając na dzwonek. Pani też spocona próbą zaciekawienia klasy tematem lekcji, również czeka na dzwonek – w nadziei że za szybko nie nadejdzie. Chce złapać z nimi kontakt, zainteresować, przydać się. Wiele ma na głowie do przekazania. A kaktus..? nie musi być podlewany ani zajmowany bo on lubi suche, pustynne i wydmowe klimaty. Roboty przy nim niewiele tak samo jak kota w kuwecie, zasypie to co przed chwilą oddał i pójdzie się wylegiwać na słonku. Sens jego stałego podlewania przyrównałbym do sensu postawienia solarium w Sudanie i liczeniu na zyski. Na co? Z czego? Małego pryszcza zysków nawet z tego nie będzie co najwyżej kaktus głupoty na czole wyrośnie, tylko ostaniemy się że zbyt dużą liczbą formalności również na bani (by się nie powtarzać). Kaktus zrobił się więc zakurzony, ale nie przeszkadza mu to. Zero spiny. Tak samo jak wielbłądowi, że go nie napojono. Jeszcze w garbie jest co spuścić do pyska :) Muszę też przyznać, że pierwsze testy mnie odrzucały, były jak czołem w ścianę - na baranka. Czułem się idiotycznie z zapachem kaktusa w nozdrzach. Powracałem sobie jednak do niego co jakiś czas i ogólnie to wypada nawet nieźle. Nie to jest najważniejsze. To co się stanęło potem ;) ma swój nowy wymiar dla mnie. Wymiar męskiej perfumerii. Kardamonowe źdźbło postawione na kwiatowej działce. Jak pszenica zasiana i wyrośnięta na polu i jej kłos dojrzałości. Czy to ta frezja tak tutaj pachnie tego nie wiem, bo ona z natury ma delikatny zapach, ale ten słodko-świeży (i rzadko stosowany w męskiej perfumerii) podstępnie występujący takt kwiatu jest wspaniale wymieszany z zielono brzmiącym kardamonem. Pomysł świetny, jest zmysłowo, jest przyjemnie i z pazurkiem lekko spiłowanym, ale swędzi ręka by za jego sprawą sięgnąć po tego pryszcza. Bo do stóp (jak kobieta jest mocno wysoka) w celu pomalowania paznokci byłoby ciężko.. i daleko. I się go pozbyć, jak problemu. Ciężaru z czoła i oczu przechodniów. Ta faza również trwa długo (z tego co pamiętam z autopsji takie pryszcze to kilka dni się utrzymują nietykane), na szczęście te perfumy nie pachną kilka dni, ale osiągają bardzo solidny wynik ponad 8 godzin dziennie :] Czyli idealne do pracy. Jaki jest może minus tych perfum, że jak się nimi pryśniemy to będą nam wierne przez czas bycia i odbycia pracy, zadań, misji, pomyśli naszej lub nie. Zależy od dnia. Czyli są dokładnie takie jak ten pryszcz nieruszany, wierny i nie chcący prysnąć. Muszą się zatem dobrze spodobać. Fajna jest jeszcze tu baza, drzewna i wetyweriowa, ale nie czuję tutaj cedru – na szczęście. Ani benzoiny. Może on (cedr) i jest, nie patrzę na to, tylko na tego pryszcza cały czas hehe – chodzi o to że go nie czuję i to mnie urządza, bo cedr plus wetyweria, która często nanosi sobą wilgotność – pachną na mnie zgnile. Chciałem jeszcze dodać, że ten zapach w zestawieniu z Bvlgari Man nie ma dla mnie racji bytu (chodzi o nazewnictwo, dalszą próbę przekazania dziedzictwa poprzednika). Chcieli to nalali w ten sam flakon, dodali nazwę, ale uważam że ta kompozycja nie ma w ogóle startu do podstawowej wersji. To porażka perfumerii, że łączą go ze zwykłym Man’em. Upadek na twarz. Czyli na czoło hehe. Z pryszczem albo bez pryszcza? Oto jest pytanie!

Rossi
Rossi

Zapach na lato, wiosnę,zielono-owocowy, o dużej trwałości, ale gorszej projekcji. Delikatny i nie wyróżniający się z tłumu ot taki neutralny do pracy, do codziennego użytku jakich "tysiące". Dla tych co lubią lekkie zapachy wręcz idealny.
Generalnie zasługuje na ocenę 4/6.

Zakupowe okazje

32.53 USD
Bvlgari Man Extreme Eau De Toilette for men 3.4 oz
Bvlgari Man Extreme Eau De Toilette for men 3.4 oz
33.99 USD
Bvlgari Man Extreme Cologne by Bvlgari, 3.4 oz Eau De Toilette Spray Tester for Men
Aftershave 3.4oz
35.25 USD
Bvlgari Man Extreme After Shave Balm by Bvlgari, 3.4 oz After Shave Balm for Men
38.89 USD
Bvlgari Man Extreme Gift Set III. Eau De Toilette 3,4 oz Eau De Toilette 0,5 oz Aftershave Balm 2,5 oz
41.99 USD
Bvlgari Man Extreme by Bvlgari EDT Spray 3.4 oz for Men
Bvlgari Man Extreme by Bvlgari EDT Spray 3.4 oz for Men
ThePerfumeSpot.com
42.99 USD
Bvlgari MAN Extreme by Bvlgari, 3.4 oz Eau De Toilette Spray for Men
Bvlgari MAN Extreme by Bvlgari, 3.4 oz Eau De Toilette Spray for Men
44.49 USD
Bvlgari Man Extreme Gift Set Eau De Toilette 3,4 oz 0,5 oz Aftershave Balm 3,4 oz
46.54 USD
Bvlgari Man Extreme Gift Set VII. Eau De Toilette 3,4 oz Aftershave Balm 2,5 oz Shower Gel 2,5 oz Cosmetic Bag 9 x 5 x 3,1 in
52.99 USD
Bvlgari Man Extreme by Bvlgari EDT Spray 3.4 oz Aftershave Balm 2.5 oz Shower Gel 2.5 oz Pouch for Men
53.00 USD
70.00 USD
Bvlgari Man Extreme Eau De Toilette Spray 100ml 3.4oz
Bvlgari Man Extreme Eau De Toilette Spray 100ml 3.4oz
85.50 USD
Bvlgari Man Extreme Coffret Eau De Toilette Spray 100ml 3.4oz Eau De Toilette Travel Spray 15ml 0.5oz 2pcs
Gift Set 2oz
88.00 USD
Bvlgari Man Extreme Coffret Eau De Toilette Spray 60ml 2oz After Shave Balm 75ml 2.5oz Shower Gel 75ml 2.5oz 3pcs
NORDSTROM.com
Eau De Toilette
NORDSTROM.com
Eau De Toilette
Macys.com
Bvlgari Man Extreme Eau de Toilette, 3.4 oz
Bvlgari Man Extreme Eau de Toilette, 3.4 oz
95.50 USD
Bvlgari Man Extreme Coffret Eau De Toilette Spray 100ml 3.4oz 15ml 0.5oz After Shave Balm 75ml 2.5oz 3pcs
127.50 USD
Bvlgari Man Extreme Coffret Eau De Toilette Spray 100ml 3.4oz After Shave Balm 75ml 2.5oz Shampoo Shower Gel 75ml 2.5oz Bag 3pcs 1bag
Sephora.com, Inc.
65.00 USD
Bvlgari MAN EXTREME 2 oz Eau de Toilette Spray
Bvlgari MAN EXTREME 2 oz Eau de Toilette Spray
Sephora.com, Inc.
Bvlgari MAN EXTREME 3.4 oz Eau de Toilette Spray
Bvlgari MAN EXTREME 3.4 oz Eau de Toilette Spray

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Bvlgari Bvlgari Man Extreme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Bvlgari Bvlgari Man Extreme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Bvlgari Man Extreme marki Bvlgari. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Bvlgari Man Extreme marki Bvlgari reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Chanel Bleu de Chanel Bentley Bentley for Men Guerlain Guerlain Homme Intense Nasomatto Black Afgano Christian Dior Dior Homme Cologne 2013 Chanel Allure Homme Sport Hermes Terre d`Hermes Parfum Gucci Gucci Pour Homme II Christian Dior Dior Homme Intense Carolina Herrera 212 Men Loewe Loewe 7 Natural Creed Aventus Issey Miyake L'Eau d'Issey Pour Homme Christian Dior Fahrenheit Absolute Yves Saint Laurent La Collection M7 Oud Absolu Masaki Matsushima Aqua Mat Homme Thierry Mugler A*Men Pure Malt Christian Dior Dior Homme Versace Versace Pour Homme Bentley Bentley for Men Intense