Marki » B » drzewno - aromatyczne « Grupy

Bvlgari Extreme Bvlgari dla mężczyzn

Bvlgari Extreme Bvlgari dla mężczyzn

Bvlgari Extreme Bvlgari dla mężczyzn Zdjęcia

Bvlgari Extreme marki Bvlgari to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Bvlgari Extreme został wydany w 1999 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jacques Cavallier. Nutami głowy są kolendra, lawenda, galbanum, herbata, grejpfrut, neroli, petitgrain i bergamotka; nutami serca są gałka muszkatołowa, pieprz, jodła balsamiczna, drzewo gwajakowe, brazylijskie drzewo różane i kardamon; nutami bazy są irys, drzewo sandałowe, piżmo, mech dębowy i cedr.

Kolendra Lawenda Galbanum Herbata Grejpfrut Neroli Petitgrain Bergamotka

Gałka muszkatołowa Pieprz Jodła balsamiczna Drzewo gwajakowe Brazylijskie drzewo różane Kardamon

Irys Drzewo sandałowe Piżmo mech dębowy Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Bvlgari Extreme by Bvlgari.

Bvlgari Pour Homme

Bvlgari Extreme Recenzje Perfum

Marciu
Marciu

Zapach bardzo odswieza juz od pierwszych minut, wyraznie czuje herbate z cytryna z dodatkiem kwiatu czarnej porzeczki, jest odswiezenie i to jakie! Dopiero po paru godzinach uwalniaja sie nastepne nuty. Pieprz z dodatkiem kardamonu wyostrzaja zapach, i to jak, az kreci w nosie. Zakonczenie jest bardzo cieple, miekkie-ambrowo-pizmowe. Trwalosc testuje - jak na EXTREME jest niezle - 8 do 10 godzin, pierwsze 3 z ogonem. Zapach mozna stosowac i na dzien, i na wieczor, przez caly rok. Nadaje sie zarowno do uzycia codziennego, jak i na specjalne okazje. Jest przy tym bardzo wydajny, max. 3 chmurki wystarcza, aby pachniec kilkanascie godzin!

Roq
Roq

Piękny zapach, który kupiłem przez pomyłkę myśląc, że kupiłem Bvlgari PH. Potem skorygowałem tą pomyłkę i tym sposobem mam dwa flakony.
Nie tak piękny, jak wersja klasyczna, ale trudno go nie lubić.
Trwałość i projekcja wersji Extreme większa, ale po drodze do trwałości, zgubił trochę subtelności i seksapilu.

gurlen87
gurlen87

Bardzo przypadła mi do gustu ta zielona herbatka w wydaniu Extreme serwowana przez Bvlgari:). Daje po nosie tym, co lubię w zapachach "świeższych" a więc transparentnością i czystością kojarzącą się z nieprzekombinowaną elegancją. Zapach uniwersalny do stosowania całorocznego.

Bvlgari Extreme by Bvlgari 4.19 out of 5 based on 33 ratings and 3 user reviews

Zakupowe okazje

Eau De Toilette 1oz
25.40 USD
Bvlgari Extreme bulgari Cologne by Bvlgari, 1 oz Eau De Toilette Spray for Men
Bvlgari Extreme bulgari Cologne by Bvlgari, 1 oz Eau De Toilette Spray for Men
31.03 USD
Bvlgari Extreme bulgari Cologne by Bvlgari, 1.7 oz Eau De Toilette Spray for Men
FragranceNet.com
33.50 USD
Bvlgari Extreme Eau De Toilette Spray 30ml 1oz
Bvlgari Extreme Eau De Toilette Spray 30ml 1oz
38.01 USD
Bvlgari Extreme bulgari Cologne by Bvlgari, 3.4 oz Eau De Toilette Spray Tester for Men
42.67 USD
Bvlgari Extreme bulgari Cologne by Bvlgari, 3.4 oz Eau De Toilette Spray for Men
FragranceNet.com
Eau De Toilette 3.3oz
51.00 USD
Bvlgari Extreme Eau De Toilette Spray 100ml 3.3oz
Bvlgari Extreme Eau De Toilette Spray 100ml 3.3oz

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Bvlgari Bvlgari Extreme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Bvlgari Bvlgari Extreme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Bvlgari Extreme marki Bvlgari. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Bvlgari Extreme marki Bvlgari reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Dolce&Gabbana D&G Lalique Encre Noire Chanel Egoiste Yves Saint Laurent Rive Gauche pour Homme Yves Saint Laurent L'Homme Gucci Gucci pour Homme Bvlgari Aqva Pour Homme Ralph Lauren Polo Christian Dior Dior Homme Sport Christian Dior Fahrenheit Hermes Terre d'Hermes Tom Ford Grey Vetiver Christian Dior Dior Homme Intense Yves Saint Laurent M7 Gucci Gucci Pour Homme II Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez for Him Yves Saint Laurent Body Kouros Guerlain Vetiver Issey Miyake L'Eau d'Issey Pour Homme Burberry London for Men