Marki » B » drzewno - aromatyczne « Grupy

Bvlgari Extreme Bvlgari dla mężczyzn

Bvlgari Extreme Bvlgari dla mężczyzn

Bvlgari Extreme Bvlgari dla mężczyzn Zdjęcia

Bvlgari Extreme marki Bvlgari to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Bvlgari Extreme został wydany w 1999 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jacques Cavallier. Nutami głowy są kolendra, lawenda, galbanum, herbata, grejpfrut, neroli, petitgrain i bergamotka; nutami serca są gałka muszkatołowa, pieprz, jodła balsamiczna, drzewo gwajakowe, brazylijskie drzewo różane i kardamon; nutami bazy są irys, drzewo sandałowe, piżmo, mech dębowy i cedr.

Kolendra Lawenda Galbanum Herbata Grejpfrut Neroli Petitgrain Bergamotka

Gałka muszkatołowa Pieprz Jodła balsamiczna Drzewo gwajakowe Brazylijskie drzewo różane Kardamon

Irys Drzewo sandałowe Piżmo mech dębowy Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Bvlgari Extreme by Bvlgari.

Bvlgari Pour Homme

Bvlgari Extreme Recenzje Perfum

Kiszonyogor95
Kiszonyogor95

Bvlgari PH Extreme to udany, świeży zapach, który powinien spodobać się większości potencjalnych użytkowników.
Kompozycja rozpoczyna się niezwykle świeżym połączeniem wyrazistych, "krystalicznych" wręcz cytrusów z zielonym akordem, przez większość odbieranym jako herbata. Dla mnie natomiast, jest to nic innego jak liść pomidora - przyznać muszę, że trochę żałuję że tak się to na mnie układa, bowiem herbatę w perfumach uwielbiam, a tu niestety jej nie odnajduję... Mimo wszystko ta pomidorowa zieleń wybrzmiewa całkiem przyjemnie, przynosząc odświeżenie, ale i dodając kompozycji sporo elegancji. Z czasem cytrusy zaczynają gasnąć (właściwie to dzieje się to zbyt szybko, jak na mój gust), a bardziej wyczuwalne staje się piżmo, którego w akordzie bazy jest naprawdę sporo. Chyba jakieś delikatne nuty drzewne też tu wyłażą, stanowiąc dalekie tło. Jest męsko, czysto i świeżo, ale bez żadnej rewolucji.
Parametry stoją na niezłym poziomie, choć z tym co niesie ze sobą nazwa Extreme, nie ma to pachnidło zbyt wiele wspólnego... Około 6h trwałości z dobrą projekcją przez jakieś 2-3h, to właściwie wszystko na co stać ten wypust od Bvlgari. Potem pozostaje tylko delikatny, zapachowy "powidok".
Generalnie odbieram Extreme'a pozytywnie, ale jak dla mnie ma jedną podstawową wadę - jest zbyt prosty w kwestii kompozycji. Pomimo rozbudowanej piramidy nut, mógłbym sprowadzić to pachnidło do 3 podstawowych elementów, a mianowicie: cytrusy + liść pomidora + piżmowa baza. Niby to wszystko fajnie pachnie, można by rzec że "z klasą" i elegancko, ale po kilku(-nastu) użyciach zwyczajnie się nudzi, nie zaskakując zupełnie niczym... No i chwilami syntetyczność daje się we znaki, ale załóżmy że od zapachu z tej półki cenowej, zbyt wiele wymagać nie można.
Mimo wszystko polecam poznać, gdyż myślę że dla wielu facetów PH Extreme może okazać się dobrą, uniwersalną pozycją do użytku codziennego, chociażby do biura. Właściwie to wydaje mi się, że w warunkach służbowych, gdy potrzebujemy zwyczajnie bezpiecznego, nienarzucającego się pachnidła Bvlgari może sprawdzić się wyśmienicie.
Ja to chyba jestem po prostu już mocno "zboczony" i wymagam od perfum trochę więcej... No i prawdę mówiąc, nigdy nie byłem wielkim fanem zapachu pomidorowych liści ;)

Marciu
Marciu

Zapach bardzo odswieza juz od pierwszych minut, wyraznie czuje herbate z cytryna z dodatkiem kwiatu czarnej porzeczki, jest odswiezenie i to jakie! Dopiero po paru godzinach uwalniaja sie nastepne nuty. Pieprz z dodatkiem kardamonu wyostrzaja zapach, i to jak, az kreci w nosie. Zakonczenie jest bardzo cieple, miekkie-ambrowo-pizmowe. Trwalosc testuje - jak na EXTREME jest niezle - 8 do 10 godzin, pierwsze 3 z ogonem. Zapach mozna stosowac i na dzien, i na wieczor, przez caly rok. Nadaje sie zarowno do uzycia codziennego, jak i na specjalne okazje. Jest przy tym bardzo wydajny, max. 3 chmurki wystarcza, aby pachniec kilkanascie godzin!

Roq
Roq

Piękny zapach, który kupiłem przez pomyłkę myśląc, że kupiłem Bvlgari PH. Potem skorygowałem tą pomyłkę i tym sposobem mam dwa flakony.
Nie tak piękny, jak wersja klasyczna, ale trudno go nie lubić.
Trwałość i projekcja wersji Extreme większa, ale po drodze do trwałości, zgubił trochę subtelności i seksapilu.

gurlen87
gurlen87

Bardzo przypadła mi do gustu ta zielona herbatka w wydaniu Extreme serwowana przez Bvlgari:). Daje po nosie tym, co lubię w zapachach "świeższych" a więc transparentnością i czystością kojarzącą się z nieprzekombinowaną elegancją. Zapach uniwersalny do stosowania całorocznego.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Bvlgari Bvlgari Extreme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Bvlgari Bvlgari Extreme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Bvlgari Extreme marki Bvlgari. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Bvlgari Extreme marki Bvlgari reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Dolce&Gabbana D&G Lalique Encre Noire Chanel Egoiste Yves Saint Laurent Rive Gauche pour Homme Gucci Gucci pour Homme Yves Saint Laurent L'Homme Gucci Gucci Pour Homme II Bvlgari Aqva Pour Homme Ralph Lauren Polo Christian Dior Dior Homme Sport Hermes Terre d'Hermes Yves Saint Laurent M7 Christian Dior Fahrenheit Tom Ford Grey Vetiver Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez for Him Guerlain Vetiver Chanel Antaeus Christian Dior Dior Homme Intense Yves Saint Laurent Body Kouros Issey Miyake L'Eau d'Issey Pour Homme