Marki » B » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Bvlgari Eau Parfumee au The Vert Extreme Bvlgari dla kobiet i mężczyzn

Bvlgari Eau Parfumee au The Vert Extreme Bvlgari dla kobiet i mężczyzn

Bvlgari Eau Parfumee au The Vert Extreme Bvlgari dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Bvlgari Eau Parfumee au The Vert Extreme Bvlgari dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Bvlgari Eau Parfumee au The Vert Extreme Bvlgari dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Bvlgari Eau Parfumee au The Vert Extreme marki Bvlgari to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Bvlgari Eau Parfumee au The Vert Extreme został wydany w 1996 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jean-Claude Ellena. Nutami głowy są kolendra, kwiat pomarańczy, pieprz, bergamotka i pomarańcza; nutami serca są jaśmin, kardamon i róża bułgarska; nutami bazy są zielona herbata i nuty drzewne.

Kolendra Kwiat pomarańczy Pieprz Bergamotka Pomarańcza

Jaśmin Kardamon Róża bułgarska

Zielona herbata Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Bvlgari Eau Parfumee au The Vert Extreme by Bvlgari.

Eau Parfumee au The Vert
Te Verde

Bvlgari Eau Parfumee au The Vert Extreme Recenzje Perfum

blueberry
blueberry

Nie do wiary. W końcu zapach z zieloną herbatą w roli głównej, który do mnie przemawia w 100%. Bardzo ostry i dość konserwatywny, a ja tak właśnie czasem lubię. Mimo, że to diametralnie różne perfumy, ubrana w nie odczuwałam ten sam rodzaj świeżości, spokoju i dystansu do rzeczywistości jak w przypadku Prada Infusion d'Homme - tak działają na mnie wysoce aromatyczne i raczej chłodne kompozycje.

Herbata, której w perfumach raczej unikam, na szczęście jest tu mocno aromatyzowana bergamotką i lekko gorzką pomarańczą, doprawiona kolendrą i szczyptą pieprzu. Przykładając nos do spryskanego tą Ekstremalną Herbatką nadgarstka miałam wrażenie, że wącham nieheblowaną deskę, nasyconą jeszcze naturalnymi sokami. Zaskoczyła mnie trwałość i intensywność tej wody - jak na Bvlgari jest lepiej niż dobrze - po 6h na skórze jeszcze intensywnie wyczuwalna. A zapach idealnie nadaje się na regenerację po ciężkim, upalnym dniu.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Bvlgari Bvlgari Eau Parfumee au The Vert Extreme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Bvlgari Bvlgari Eau Parfumee au The Vert Extreme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Bvlgari Eau Parfumee au The Vert Extreme marki Bvlgari. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Bvlgari Eau Parfumee au The Vert Extreme marki Bvlgari reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Kenzo Air Comme des Garcons Comme des Garcons Series 3 Incense: Avignon Bottega Veneta Knot Yves Saint Laurent Belle d`Opium Gucci Gucci pour Homme Rance 1795 Rue Rance Eau Superbe Calvin Klein Eternity Summer 2009 Balenciaga Le Dix Perfume Atkinsons The British Bouquet Guerlain Shalimar Parfum Initial Serge Lutens Fille en Aiguilles Yves Rocher Ode à l'amour Serge Lutens Ambre Sultan Calvin Klein Eternity Chanel Allure Sensuelle Bvlgari Eau Parfumee au The Rouge Serge Lutens Feminite du Bois Lancome Poeme Hermes Elixir des Merveilles Guerlain L'Instant de Guerlain Eau de Toilette