Marki » B » orientalno - drzewne « Grupy

BLV Notte Pour Homme Bvlgari dla mężczyzn

BLV Notte Pour Homme Bvlgari dla mężczyzn

kakaowy
BLV Notte Pour Homme Bvlgari dla mężczyzn Zdjęcia

BLV Notte Pour Homme marki Bvlgari to orientalno - drzewne perfumy dla mężczyzn. BLV Notte Pour Homme został wydany w 2004 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Alberto Morillas. Perfumy zawierają takie składniki, jak galangal, dąb, lawenda, ciemna czekolada, , mięta, neroli, anyż, cedr, bergamotka, granat, kardamon i kwiat tytoniu.

Galangal Dąb Lawenda Ciemna czekolada Mięta Neroli Anyż Cedr Bergamotka Granat Kardamon Kwiat tytoniu

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about BLV Notte Pour Homme by Bvlgari.

BLV Notte Pour Homme Recenzje Perfum

Krzysztof M.
Krzysztof M.

Mam na względzie to, że istnieją zwolennicy tego zapachu. Ja do nich nie należę. Mnie przytłacza, poniewiera i przyprawia o mdłości. O ile w teście nadgarstkowym nie wypada źle, ta jedna kropelka jest nawet przyjemna, o tyle duża dawka w postaci kilku psiknięć przed wyjściem z domu jest cierpieniem.
Nie da się go nosić w miarę neutralnie. Jest wciąż obecny, nachalny, nie daje wytchnienia i poddusza nosiciela. Sam skład budzi zainteresowanie. Kakao, przyprawy, mięta, lawenda i kilka innych egzotycznych rzeczy. Już patrząc na to zestawienie można szeroko otworzyć oczy ze zdziwienia i zastanawiać się co z tego wyszło. Dla mnie coś, czego nie jestem w stanie używać.
Jeśli ktoś lubi prosze bardzo, ja się nie przekonam. Popełniłem kiedyś zakup w wyniku testu nadgarstkowego, właściwie przez okazyjną cenę. Po dwóch dniach stosowania doszedłem do wniosku, że te dwa dni to za dużo. Więcej szansy nie dostanie. Lubię zapachy Bvlgari. W tym coś mi jednak nie gra.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Bvlgari BLV Notte Pour Homme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Bvlgari BLV Notte Pour Homme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum BLV Notte Pour Homme marki Bvlgari. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu BLV Notte Pour Homme marki Bvlgari reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Givenchy Pi Jesus Del Pozo Arabian Nights Yves Saint Laurent Opium Pour Homme Gucci Gucci pour Homme Chanel Bleu de Chanel Guerlain Guerlain Homme Intense Montblanc Legend Comme des Garcons Wonderoud Yves Saint Laurent Rive Gauche pour Homme Versace Dreamer Dolce&Gabbana The One for Men Versace Versace Pour Homme Yves Saint Laurent Body Kouros Calvin Klein Euphoria Men Intense Cartier Declaration Laura Biagiotti Roma per Uomo Chanel Allure Pour Homme Yves Saint Laurent Opium Pour Homme Eau de Parfum Rochas Lui Rochas Michael Kors Michael for Men