Marki » B » orientalno - kwiatowe « Grupy

BLV Notte Pour Femme Bvlgari dla kobiet

BLV Notte Pour Femme Bvlgari dla kobiet

wódka
kakaowy
BLV Notte Pour Femme Bvlgari dla kobiet Zdjęcia BLV Notte Pour Femme Bvlgari dla kobiet Zdjęcia

BLV Notte Pour Femme marki Bvlgari to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. BLV Notte Pour Femme został wydany w 2004 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Alberto Morillas. Nutami głowy są galangal, imbir, mandarynka, anyż i bergamotka; nutami serca są akacja, irys, wódka i; nutami bazy są labdanum, drzewo sandałowe, ambra, piżmo, ciemna czekolada i kadzidło.

Galangal Imbir Mandarynka Anyż Bergamotka

Akacja Irys Wódka

Labdanum Drzewo sandałowe Ambra Piżmo Ciemna czekolada Kadzidło

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about BLV Notte Pour Femme by Bvlgari.

BLV
Iris Poudre
Armani Mania
Swan Princess

BLV Notte Pour Femme Recenzje Perfum

megilla
megilla

Bardzo eleganckie i kobiece perfumy. Są otulające, pudrowe i orientalne, ale mają w sobie męskie nuty, co nadaje im nietuzinkowości. Od samego początku wyczuwam nuty wódki i imbiru, a także czekoladę i irys. Bardzo odpowiada mi ta kompozycja. Trwałość bardzo dobra, trzyma się na mnie cały dzień.

Savanoja
Savanoja

Niebieski flakon może zmylić, bo te perfumy absolutnie nie maja nic wspólnego z morską świeżością. Są kremowe, balsamiczne, trochę pudrowe i bardzo intrygujące. Orientalno - kwiatowa kategoria bardzo tu pasuje. Wiele wymienionych nut odnajduję: jest odrobina imbiru, sporo anyżu ale zgrabnie splecionego z irysem i bergamotą. Wódki na szczęście nie wyłapuję. Ale jest przede wszystkim wspaniała akacja, wyraźna, dosłowna, nieco przypudrowana, dla harmonii przyozdobiona bardzo gorzką czekoladą.. Z upływem czasu kompozycja staje się bardziej sandałowo piżmowa ale bez efektu mydełka.
Ubolewam, że tak późno poznałam te perfumy, zgubiło mnie omijanie błękitnych flakonów :/
Trwałość niezła, projekcja dosyć bliskoskórna. Do codziennego użytku bez względu na porę roku.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Bvlgari BLV Notte Pour Femme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Bvlgari BLV Notte Pour Femme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum BLV Notte Pour Femme marki Bvlgari. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu BLV Notte Pour Femme marki Bvlgari reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Lolita Lempicka Si Lolita Lancome Poeme Calvin Klein Obsession Night Woman Calvin Klein Eternity Prada Infusion d'Iris Hermes Eau des Merveilles Hermes Elixir des Merveilles Serge Lutens Ambre Sultan Christian Dior Poison Karl Lagerfeld Sun Moon Stars Hermes L’Ambre des Merveilles Oscar de la Renta Esprit d’Oscar Givenchy Organza Chanel Allure Sensuelle Yves Saint Laurent Belle d`Opium Calvin Klein Truth Lolita Lempicka L de Lolita Lempicka Guerlain Mahora Lanvin Oxygene Cacharel Noa