Marki » B » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

BLV Eau d`Ete Bvlgari dla kobiet

BLV Eau d`Ete Bvlgari dla kobiet

BLV Eau d`Ete Bvlgari dla kobiet Zdjęcia BLV Eau d`Ete Bvlgari dla kobiet Zdjęcia BLV Eau d`Ete Bvlgari dla kobiet Zdjęcia BLV Eau d`Ete Bvlgari dla kobiet Zdjęcia

BLV Eau d`Ete marki Bvlgari to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. BLV Eau d`Ete został wydany w 2010 roku. Nutami głowy są cytryna amalfi i mięta; nutami serca są irys, ambra i cynamon; nutami bazy są benzoes, Żywica i jodła.

Cytryna Amalfi Mięta

Irys Ambra Cynamon

Benzoes Żywica Jodła

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about BLV Eau d`Ete by Bvlgari.

BLV Eau d`Ete Recenzje Perfum

Estragona
Estragona

Zapach z jednej strony transparentny i zwiewny(świeżość mięty). Ma jednak w sobie ukryte ciepło- wyczuwam w nim zapach rozgrzanego piasku na plaży. Propozycja z kategorii wakacyjnych, idealnych na upały zapachów.

Felicja
Felicja

Bardzo kobiecy, gładki, delikatny zapach. Na początku trochę mdły (irys?), ale z czasem jest lepiej. Mimo, że projekcja raczej słaba, rozwijają się w nim ciekawe nuty, których nie potrafię zidentyfikować. Wyczuwalne są raczej tylko z bliska. Ten zapach kojarzy się z pogodną kobietą w zwiewnej, jasnej sukience, z długimi włosami. Dużo w nim lekkości i kompletny brak pazura. Miły dla mego nosa, ale raczej jako ciekawostka do przetestowania. Znudziłby mnie chyba na dłuższą metę.

BLV Eau d`Ete by Bvlgari 3.17 out of 5 based on 8 ratings and 2 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Bvlgari BLV Eau d`Ete, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Bvlgari BLV Eau d`Ete, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum BLV Eau d`Ete marki Bvlgari. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu BLV Eau d`Ete marki Bvlgari reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Chanel Chance Eau Fraiche Prada L`Eau Ambree Prada Infusion d'Iris Moschino Cheap & Chic I Love Love Calvin Klein CK be Hermes Kelly Caleche Jimmy Choo Flash Desigual Sex Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez For Her Christian Dior Dior Addict Eau Sensuelle Yves Saint Laurent Elle Clinique Clinique Happy Cacharel Noa Givenchy Ange ou Demon Le Secret Elixir Issey Miyake L'eau d'Issey Guerlain L'Instant de Guerlain Serge Lutens Feminite du Bois Cartier La Panthere Donna Karan DKNY Carolina Herrera 212 Men