Marki » B » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

BLV Absolute Bvlgari dla kobiet

BLV Absolute Bvlgari dla kobiet

BLV Absolute Bvlgari dla kobiet Zdjęcia

BLV Absolute marki Bvlgari to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. BLV Absolute został wydany w 2002 roku. Nutami głowy są bergamotka i imbir; nutami serca są len, mimoza, wisteria i imbir; nutami bazy są piżmo, wanilia i drzewo sandałowe.

Bergamotka Imbir

Len Mimoza Wisteria Imbir

Piżmo Wanilia Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about BLV Absolute by Bvlgari.

BLV Absolute Recenzje Perfum

BLV Absolute by Bvlgari 4.50 out of 5 based on 2 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Bvlgari BLV Absolute, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Bvlgari BLV Absolute, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum BLV Absolute marki Bvlgari. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu BLV Absolute marki Bvlgari reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Azzaro Visit for Women Lancaster Aquazur Jette Joop Jette Heartbeat Nicolai Parfumeur Createur Rose Intense Bourjois Clin d'Oeil Silver Dream Tocca Stella Kiehl`s Original Musk O Boticario Quasar Lulu Castagnette Les Petites Folies 20:15 Emilio Pucci Miss Pucci Parfums de Coeur Skin Musk ID Parfums Ame Toscane Fantaisie Baroque