Marki » B » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

BLV Absolute Bvlgari dla kobiet

BLV Absolute Bvlgari dla kobiet

BLV Absolute Bvlgari dla kobiet Zdjęcia

BLV Absolute marki Bvlgari to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. BLV Absolute został wydany w 2002 roku. Nutami głowy są bergamotka i imbir; nutami serca są len, mimoza, wisteria i imbir; nutami bazy są piżmo, wanilia i drzewo sandałowe.

Bergamotka Imbir

Len Mimoza Wisteria Imbir

Piżmo Wanilia Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about BLV Absolute by Bvlgari.

BLV Absolute Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Bvlgari BLV Absolute, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Bvlgari BLV Absolute, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum BLV Absolute marki Bvlgari. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu BLV Absolute marki Bvlgari reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Cafe Parfums Cafe-Cafe Adventure Puma Puma Woman Princesse Marina De Bourbon Asteria Loewe I Loewe You Max Mara Kashmina Touch Lalique Lalique Eau de Parfum Femme Limited Edition 2009 Geo. F. Trumper Eucris Cacharel Scarlett s.Oliver s.Oliver Women Baldinini Baldinini Parfum Glace Bvlgari BLV Eau d`Ete Ulric de Varens Lily Prune Musk Patchouli