Marki » B » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

BLV Bvlgari dla kobiet

BLV Bvlgari dla kobiet

BLV Bvlgari dla kobiet Filmy
BLV Bvlgari dla kobiet Zdjęcia BLV Bvlgari dla kobiet Zdjęcia BLV Bvlgari dla kobiet Zdjęcia BLV Bvlgari dla kobiet Zdjęcia

BLV marki Bvlgari to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. BLV został wydany w 2000 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Alberto Morillas. Nutami głowy są imbir i bergamotka; nutami serca są wisteria i len; nutami bazy są akacja, drzewo sandałowe, piżmo i wanilia.

Imbir Bergamotka

Wisteria Len

Akacja Drzewo sandałowe Piżmo Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about BLV by Bvlgari.

Tonkamande
BLV Notte Pour Femme
Swan Princess
Waterfalls

BLV Recenzje Perfum

Miss_Kejt
Miss_Kejt

Lubię zapachy, które są jakieś - mają charakter, moc albo są w najbanalniejszy sposób po prostu piękne. Próbkę BLV dostałam do zamówienia charakternych perfum i przy nich wypadła blado, bardzo blado.

Zapach zupełnie bez polotu, nijaki, w żaden sposób nie przyciągający uwagi... Jedyne komentarze, jakie padły po jego użyciu z ust przyjaciółek to "ale się nakremowałaś"... Bo BLV pachnie jak krem Nivea, ale nie ten przyjemny klasyczny w niebieskim opakowaniu tylko Nivea Baby, który już tak fajnie, jak klasyk nie pachnie.

Nie, nie i jeszcze raz nie! Pachnieć kremem za tyle pieniędzy? Musiałabym oszaleć albo mieć fabrykę banknotów, z którymi nie mam co zrobić... Ale i tak wtedy BLV kupiłabym mojemu dziecku, a nie sobie, bo ja chcę pachnieć, jak kobieta.

blawatekb
blawatekb

Hmm...a na mnie ten zapach wcale nie jest ani pudrowy, ani nie ma nic z kremu nivea. BLV jest jednym z bardziej trafnych i wiernych zapachowych opisów wiosny jakie miałam przyjemność wąchać. Jest tam rześkość wiosennego poranka na samym wstępie, ostre nuty imbiru na wejściu działają niczym chłodny wiatr. Stopniowo do głosu dochodzą nuty kwiatowe. Nie są to jednak typowe kwieciuchowe słodziaki, ale kwiaty bardzo delikatne, niemal wytrawne, przywodzące na myśl również zapach świeżych listków i młodych pędów.Wraz z trwaniem zapachu robi się on coraz bardziej słodki, puchowy. Wychodzi słońce, wiatr się uspakaja. Na scenę wkracza akacja otulona piżmem i drzewem sandałowym, niestety wanilii nie wyczuwam tu wcale. Jest to zapach bardzo subtelny, delikatny, lekko kwiatowy, lekko drzewny, ale taką "drzewnością" młodych gałązek.

Edit: na Dolnym Śląsku właśnie kwitną akacje. Tak,...to jest właśnie ten zapach, to dokładnie kwiaty robinii akacjowej czuć w BLV. Bardzo żałuję, że perfumy nie są już w sprzedaży w pełnowymiarowych objetościach i nie mogę cieszyć się tym zapachem dłużej!

Madlene
Madlene

Bardzo fajny zapach, kremowy, otulający faktycznie kojarzy sie z kremem Nivea, mysle ze bedzie pasowal na kazda pore roku, dosc dlugo sie utrzymuje ok 8 godzin. Szkoda ze zostal wycofany...

Felicja
Felicja

Zapach kojarzący się z bielą. Na początku jest czysto, mydlano, kremowo (jest tu coś z kremu nivea). Później niestety robi się tak jak nie lubię, czyli mdło, pudrowo, waniliowo i trochę jakoś tak jak w perfumach Lacoste Pour Femme, które uważam za bardzo męczące.

amanda
amanda

Trafiły do mnie praktycznie przypadkiem, za niewielką cenę tak z ciekawości bardziej.
Przywitała mnie bergamotka pomyślałam, no dobrze będą na lato. Ale z pewnością nie są rześkim zapachem gaszącym letnie pragnienie.
Z bergamotką wiąże sie imbir, wkrótce jednak zmieniam zdanie co do typowo letniego zastosowania, bowiem wraz z nadejściem kwiatowych nut pojawia się przyjemny miękki,ciepły lekki puder. To wisteria kładzie puderkowe aksamitne wrażenie,cały czas jednak na wyczuwalnym bergamotkowym tle.
Do rewelacji nie należą z pewnością, jednym oczywiście mogą podobać się bardziej, innym rzecz jasna mniej.
Ja je polubiłam jak na pierwsze zetknięcie i zobaczę jak dalej potoczy się ta znajomość.

Po godzinie , zapach na mojej skórze robi się śliczny po prostu, lekko osłodzony pięknie pachnącą akacją , delikatną wanilią .
A to mi zrobił niespodziankę zapach po którym niczego specjalnego nie oczekiwałam.! CUDEŃKO

Zakupowe okazje

Bvlgari Blv II Eau De Parfum Spray 50ml 1.7oz
Bvlgari Blv II Eau De Parfum Spray 50ml 1.7oz
Gift Set 1.7oz
74.00 USD
Bvlgari Blv II Coffret Eau De Parfum Spray 50ml 1.7oz Eau De Parfum Spray 10ml 0.34oz Bath Shower Gel 75ml 2.5oz 3pcs
74.00 USD
Bvlgari Blv II Eau De Parfum Spray 75ml 2.5oz
Bvlgari Blv II Eau De Parfum Spray 75ml 2.5oz

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Bvlgari BLV, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Bvlgari BLV, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum BLV marki Bvlgari. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu BLV marki Bvlgari reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Bvlgari BLV Notte Pour Femme Gucci Envy Prada Infusion d'Iris Calvin Klein Eternity Donna Karan DKNY Hermes Eau des Merveilles Bvlgari Eau Parfumee au The Rouge Avon Surrender Lancome Tresor Annayake Miyako Grossmith Shem - el- Nessim Guerlain Shalimar Parfum Initial Christian Dior Dune Hermes L’Ambre des Merveilles Guerlain L'Instant de Guerlain Eau de Toilette Givenchy Amarige Mariage Cacharel Noa Calvin Klein Contradiction Karl Lagerfeld Sun Moon Stars Christian Dior Poison Tendre