Marki » B » kwiatowe « Grupy

Ashlemah Bvlgari dla kobiet

Ashlemah Bvlgari dla kobiet

Ashlemah Bvlgari dla kobiet Zdjęcia Ashlemah Bvlgari dla kobiet Zdjęcia Ashlemah Bvlgari dla kobiet Zdjęcia

Ashlemah marki Bvlgari to kwiatowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Ashlemah został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Daniela (Roche) Andrier. Perfumy zawierają takie składniki, jak lawenda, fiołek i heliotrop.

Lawenda Fiołek Heliotrop

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ashlemah by Bvlgari.

Ashlemah Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Bvlgari Ashlemah, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Bvlgari Ashlemah, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ashlemah marki Bvlgari. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ashlemah marki Bvlgari reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Lancome Tresor Sheer Eau De Printemps Stella McCartney Stella Rose Absolute Nina Ricci L'Air du Temps Yardley April Violets Avon Sweet Honesty Bijan DNA Femme Lise Watier Neiges Korloff Paris Kn°I Carla Bulgaria Roses Beauty Carla Cale Fragranze d’Autore Brezza di Seta Daisy Fuentes Dianoche Love Night Taylor of London White Lily of the Valley