Marki » B » aromatyczno - wodne « Grupy

Aqva Pour Homme Toniq Bvlgari dla mężczyzn

Miałem: 3 Chcę: 1

morski
wodny
Aqva Pour Homme Toniq Bvlgari dla mężczyzn Zdjęcia Aqva Pour Homme Toniq Bvlgari dla mężczyzn Zdjęcia Aqva Pour Homme Toniq Bvlgari dla mężczyzn Zdjęcia

Aqva Pour Homme Toniq marki Bvlgari to aromatyczno - wodne perfumy dla mężczyzn. Aqva Pour Homme Toniq został wydany w 2011 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jacques Cavallier. Nutami głowy są cytryna amalfi i mięta; nutami serca są wodorosty i nuty wodne; nutami bazy są wetyweria i ambra.

Cytryna Amalfi Mięta

Wodorosty Nuty wodne

Wetyweria Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Aqva Pour Homme Toniq by Bvlgari.

Aqva Pour Homme Toniq Recenzje Perfum

Aqva Pour Homme Toniq by Bvlgari 3.25 out of 5 based on 4 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Bvlgari Aqva Pour Homme Toniq, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Bvlgari Aqva Pour Homme Toniq, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Aqva Pour Homme Toniq marki Bvlgari. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Aqva Pour Homme Toniq marki Bvlgari reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - wodne
Roccobarocco Piazza di Spagna Uomo Pacsun Kirra Montale Fougeres Marines Comptoir Sud Pacifique Aqua Motu Eau de Toilette Mario Valentino Ocean Rain Adidas Fresh Impact Yves Rocher Antartic Davidoff Cool Water Woman Cool Summer Ebba Los Angeles By Sea Jean Paul Gaultier Le Male Summer Fragrance 2009 Six Scents Six Scents Series Three 5 . N.Hoolywood: #087 Giorgio Armani Emporio Armani Diamonds for Men Summer Edition