Marki » B » aromatyczno - wodne « Grupy

Aqva Pour Homme Toniq Bvlgari dla mężczyzn

Miałem: 3 Chcę: 1

morski
wodny
Aqva Pour Homme Toniq Bvlgari dla mężczyzn Zdjęcia Aqva Pour Homme Toniq Bvlgari dla mężczyzn Zdjęcia Aqva Pour Homme Toniq Bvlgari dla mężczyzn Zdjęcia

Aqva Pour Homme Toniq marki Bvlgari to aromatyczno - wodne perfumy dla mężczyzn. Aqva Pour Homme Toniq został wydany w 2011 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jacques Cavallier. Nutami głowy są cytryna amalfi i mięta; nutami serca są wodorosty i nuty wodne; nutami bazy są wetyweria i ambra.

Cytryna Amalfi Mięta

Wodorosty Nuty wodne

Wetyweria Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Aqva Pour Homme Toniq by Bvlgari.

Aqva Pour Homme Toniq Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Bvlgari Aqva Pour Homme Toniq, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Bvlgari Aqva Pour Homme Toniq, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Aqva Pour Homme Toniq marki Bvlgari. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Aqva Pour Homme Toniq marki Bvlgari reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - wodne
Roxy Roxy Love Nautica Nautica Sunset Voyage The Body Shop Oceanus Montale Fougeres Marines Quiksilver Quiksilver for Men L`Artisan Parfumeur Cote d’Amour Calypso Christiane Celle Calypso Marine Bronnley Body Care Mario Valentino Ocean Rain Skeem Sea Spray Bath and Body Works Ocean Black Phoenix Alchemy Lab Mr. Qubit