Marki » B » kwiatowe « Grupy

Amarena Bvlgari dla kobiet

Amarena Bvlgari dla kobiet

wiśniowy
tuberozowy
Amarena Bvlgari dla kobiet Zdjęcia Amarena Bvlgari dla kobiet Zdjęcia Amarena Bvlgari dla kobiet Zdjęcia

Amarena marki Bvlgari to kwiatowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Amarena został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Daniela (Roche) Andrier. Perfumy zawierają takie składniki, jak tuberoza, róża i wiśnia.

Tuberoza Róża Wiśnia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Amarena by Bvlgari.

Amarena Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Bvlgari Amarena, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Bvlgari Amarena, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Amarena marki Bvlgari. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Amarena marki Bvlgari reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Banana Republic Banana Republic W Balenciaga Michelle Esteban Sonata Flower Bond No 9 Madison Soiree Jean Patou Amour Amour Givenchy Harvest 2008: Very Irresistible Rosa Damascena Oriflame City Jungle Jalaine Gardenia Givenchy Dance with Givenchy L`Occitane en Provence Wild Cherry Tree Eau de Toilette Cuba Paris Cuba Jungle Snake Gianni Campagna Gelsomino