Marki » B » kwiatowe « Grupy

Amarena Bvlgari dla kobiet

wiśniowy
tuberozowy
migdałowy
Amarena Bvlgari dla kobiet Zdjęcia Amarena Bvlgari dla kobiet Zdjęcia Amarena Bvlgari dla kobiet Zdjęcia

Amarena marki Bvlgari to kwiatowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Amarena został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Daniela (Roche) Andrier. Perfumy zawierają takie składniki, jak tuberoza, róża i wiśnia.

Tuberoza Róża Wiśnia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Amarena by Bvlgari.

Amarena Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Bvlgari Amarena, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Bvlgari Amarena, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Amarena marki Bvlgari. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Amarena marki Bvlgari reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Escada Tender Light Jean Patou Joy Elizabeth Taylor Gardenia L`Occitane en Provence Notre Flore Myrte Memo Voyages Naturels - Orange Blossom From Italy Alberta Ferretti Alberta Ferretti Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Gardenia Petale Michel Germain Immaculate Maitre Parfumeur et Gantier Rose Opulente Maitre Parfumeur et Gantier Jardin Blanc Melange Perfume Melange Solid Perfume Floral Joya Shades of Dusk Royal Jasmine