Marki » B » cytrusowe « Grupy

Weekend for Men Burberry dla mężczyzn

Weekend for Men Burberry dla mężczyzn

ozonowy
Weekend for Men Burberry dla mężczyzn Zdjęcia Weekend for Men Burberry dla mężczyzn Zdjęcia Weekend for Men Burberry dla mężczyzn Zdjęcia Weekend for Men Burberry dla mężczyzn Zdjęcia

Weekend for Men marki Burberry to cytrusowe perfumy dla mężczyzn. Weekend for Men został wydany w 1997 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Michel Almairac. Nutami głowy są ananas, melon, mandarynka, grejpfrut, bergamotka i cytryna; nutami serca są drzewo sandałowe, bluszcz i mech dębowy; nutami bazy są miód, ambra i piżmo.

Ananas Melon Mandarynka Grejpfrut Bergamotka Cytryna

Drzewo sandałowe Bluszcz mech dębowy

Miód Ambra Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Weekend for Men by Burberry.

Weekend for Men Recenzje Perfum

anwa
anwa

To prawda, że na kobiecie ładnie pachnie. Sama nią jestem. Kiedy pierwszy raz spryskałam się tymi perfumami byłam nimi oczarowana i nie przyszło mi wtedy do głowy, że to wersja dla mężczyzn. Już planowałam zakup gdy odkryłam na sklepowej półce wersję damską (nawiasem mówiąc bardzo kwiatową i totalnie nie w moim guście) i to mnie zniechęciło do kupna. Teraz nabyłam te perfumy ciekawa czy po tylu latach znów trafią w mój gust. Podobają mi się! Są świeże i czyste, bardzo letnie, jednocześnie nie ma w nich cytrusowo-morskich drażniących, wibrujących nut, których nie znoszę w tego typu perfumach Przypominają mi zapach kwiatków aksamitek. Mają świetną projekcję i trwałość. Zapach mimo, iż ewoluuje w ciągu dnia, nie traci mocy, pozostaje intensywny, a ja nie jestem nim znudzona bo nuty zmieniają się i na siebie nakładają w miarę upływu czasu. Zapach mogę porównać do "Light blue" D&G jednak jest znacznie bardziej oryginalny i wyrafinowany, a nie plebejski jak Dolce & Gabanna, w których pierwsze skrzypce gra cytrus.

edK
edK

Weekkend, a dokładniej ostatni dzień weekendu, najtrafniej będzie go określić niedziela, a jak niedziela to ta ostatnia dobrze , że po niedzieli jest poniedziałek :P Wiem, że leżącego się nie kopie, ale nie podszedł mi weekend on idzie bardziej w damską stronę i wcale bym się nie zdziwił, gdyby na kobiecie pachniał o niebo lepiej jak na mnie ......

Angrod
Angrod

Mimo, że jest to świeżak, nie jest wtórny, a do tego ma dobrą projekcję i trwałość, podobnie do innych produktów tej marki. Weekend dodaje energii, poprawia nastrój i podoba się otoczeniu. To jeden z tych zapachów, które nawet jeśli nie chce się nosić to chętnie powąchałoby się na znajomych.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Burberry Weekend for Men, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Burberry Weekend for Men, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Weekend for Men marki Burberry. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Weekend for Men marki Burberry reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Creed Aventus Guerlain L'Instant de Guerlain pour Homme Guerlain Heritage Eau de Toilette Yves Saint Laurent Opium Pour Homme Alfred Dunhill Icon S.T. Dupont Passenger for Men Bentley Bentley For Men Absolute Valentino V pour Homme Guerlain Guerlain Homme Intense Oriflame Sir Avebury Thierry Mugler B*Men Moschino Uomo? Yves Saint Laurent Rive Gauche pour Homme Montale Red Vetyver Montale Black Aoud Creed Green Irish Tweed Kenzo Kenzo pour Homme Prada Infusion d`Homme Ralph Lauren Polo Guerlain L'Instant de Guerlain pour Homme Eau Extreme