Marki » B » kwiatowo - zielone « Grupy

Touch for Women Burberry dla kobiet

Touch for Women Burberry dla kobiet

Touch for Women Burberry dla kobiet Zdjęcia Touch for Women Burberry dla kobiet Zdjęcia Touch for Women Burberry dla kobiet Zdjęcia Touch for Women Burberry dla kobiet Zdjęcia Touch for Women Burberry dla kobiet Zdjęcia Touch for Women Burberry dla kobiet Zdjęcia Touch for Women Burberry dla kobiet Zdjęcia

Touch for Women marki Burberry to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. Touch for Women został wydany w 1998 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Michel Girard. Nutami głowy są pomarańcza, jeżyna, czarna porzeczka, Żurawina, liść czarnej porzeczki, czerwony pieprz i olej różany; nutami serca są piwonia, tuberoza, lilia, malina, brzoskwinia, jaśmin i konwalia; nutami bazy są wanilia, fasolka tonka, zielony migdał, cedr i mech dębowy.

Pomarańcza Jeżyna Czarna porzeczka Żurawina Liść czarnej porzeczki Czerwony pieprz Olej różany

Piwonia Tuberoza Lilia Malina Brzoskwinia Jaśmin Konwalia

Wanilia Fasolka tonka Zielony migdał Cedr mech dębowy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Touch for Women by Burberry.

Beyond Paradise
Enchanted Bloom
Twin for Women
Cashmere Mist

Touch for Women Recenzje Perfum

Nateah
Nateah

Dostałam próbkę (2 ml) w perfumerii dołączoną do zakupów, którą uzyłam kilka razy aby wyrobic sobie zdanie (niepochlebne zresztą) na ich temat... Dla mnie "Touch for Woman" to....klasyczna Pani Walewska, której nie jestem w stanie zniesc... Otwiera się bardzo podobnie... Pierwsze psikniecie recenzowanego pachnidła i rzuca na kolana ostra, odpychająca, wywołujaca odruch wymiotny woń spalonej gumy czy tez nafty...trudno okreslic. Długo łagodnieje więc trzeba się troche pomęczyc z pierwszymi fazami zapachu. ... Gdy juz to nastapi, przemienia się w zwykłe, mdłe mydełko, ale gdzies tam daleko w tle wiruje nadal ta ostra, niezidentyfikowana nuta. Po około godzinie przestaje go czuc... i nadchodzi ulga...:) Tak więc mój nos odbiera go wlasnie w taki sposób...Brrr

monika690
monika690

Touch to dla mnie bardzo trudny do opisania zapach. Z jednej strony owocowy a niesłodki, owoce są cierpkie, lekko kwiatowy i lekko drzewny, jakby mszysty, ma jakiś męski pierwiastek. Lubię używać tego zapachu w chłodniejsze dni, wtedy nie otumania, ładnie się układa. Jest to dość mocny i charakterystyczny zapach, nie każdemu przypadnie do gustu.

karinawu
karinawu

Uwielbiam Burberry,Orginal sa moimi faworytami,Brit Red to wspanialy rabarbar,Brit ciasto gruszkowe,Weekend mega swieza frezja,The Beat moc owocow,Burberry Classic men sa cudowne, a zatem Burberry Touch kupilam w ciemno i zaluje,wedlug mnie najmniej udany zapach. Zgadzam sie,intensywny a jednoczesnie ma cos mdlego,fatalna kombinacja.
wyczuwam owoce kwasne(czarna porzeczka,jezyny,zurawina) brzmi smakowicie,ale zapach zdominowany jest przez cos dziwnego,czyzby to ten straczyniec?Pieprz? Moze troszke:)
Moga sie podobac,nie przecze,ale na tle pozostalych dla mnie to za malo.Trwalosc rzeczywiscie bardzo dobra,ale Burberry tak ma:)

perfumeholic88
perfumeholic88

Zapach dosc ciezki i intensywny, raczej na jesien i zime niz na cieplejsze pory roku. Moim zdanie pasuje na kazda okazje, ale radze z nim nie przesadzac. Ja wyczuwam w nim czarna porzeczke, duzo tuberozy i ciut wanilii. Na mnie bardzo trwaly. Zapach oceniam na 8/10, a trwalosc 9/10.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Burberry Touch for Women, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Burberry Touch for Women, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Touch for Women marki Burberry. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Touch for Women marki Burberry reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Lalique Amethyst Lanvin Eclat d’Arpège Versace Yellow Jeans Torrente L`Or de Torrente Elizabeth Arden Arden Beauty Bottega Veneta Bottega Veneta Yves Saint Laurent Cinema Gucci Envy Kenzo Kenzo Jungle L'Elephant Cacharel Eden Chanel Coco Eau de Parfum Guerlain Eau de Guerlain Laura Biagiotti Roma Rochas Rochas Soleil Givenchy Very Irresistible Sensual Issey Miyake Le Feu d'Issey Jesus Del Pozo Ambar Calvin Klein Escape Eisenberg J'ose Joop! Joop! Le Bain