Marki » B » drzewno - aromatyczne « Grupy

The Beat for Men Burberry dla mężczyzn

The Beat for Men Burberry dla mężczyzn

ziołowy
The Beat for Men Burberry dla mężczyzn Zdjęcia The Beat for Men Burberry dla mężczyzn Zdjęcia The Beat for Men Burberry dla mężczyzn Zdjęcia The Beat for Men Burberry dla mężczyzn Zdjęcia The Beat for Men Burberry dla mężczyzn Zdjęcia

The Beat for Men marki Burberry to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. The Beat for Men został wydany w 2008 roku. The Beat for Men stworzyli Olivier Polge i Domitille Bertier. Nutami głowy są czarny pieprz, cytron i fiołek; nutami serca są geranium i tymianek; nutami bazy są wetyweria i nuty drzewne.

Czarny pieprz Cytron Fiołek

Geranium Tymianek

Wetyweria Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about The Beat for Men by Burberry.

Destination Grand Canyon
Lagerfeld Men

The Beat for Men Recenzje Perfum

MrGwyn
MrGwyn

Perfumy bardzo w stylu Burberry. Docierają aż do mózgu świeżością czarnego pieprzu i cytrona. Poczuć da się jeszcze nieco tymianku, a także plastikową nutkę identyczną z tą spotkaną przeze mnie w Just Play Avonu. Nie umknęła mi również taka, którą znam z dość typowo męskich, a nie młodzieżowych i raczej marynarkowych perfum, jak te z męskiej części dorobku Burberry. Strasznie trąca to iso e super.
Są ładne, spokojne i przyjemne.
Są tak przemyślane, że mało komu się mogą nie spodobać w tym sensie, że trudno je za coś szczególnie nie lubić. No! Chyba, że za projekcja, która jest niestety niska. Trwałość też nie zna ekstremów świata perfum i trzeba dziękować iso, że stara się ją utrzymać jak najdłużej (choć ja go demonizuję także i tu). Podręcznikowy przykład bliskoskórności. Myślę, że gdyby nad nią popracować i odjąć widmo iso, byłyby mi bliższe.

Piotrek007
Piotrek007

The Beat to moje pierwsze spotkanie z wetywerią, która wychodzi na początek i jest zdecydowanie wyczuwalna ale nie przysłania pieprzu który jest w tej kompozycji władcą.

Strasznie mi się podoba połączenie pieprzu z cytronem i wetywerią, dzięki temu otrzymujemy bardzo intensywny zapach, który genialnie nadawać się może jako zapach sportowy który wyróżniać się będzie na tle konkurencji. Początek bardzo ostry, gdzie o tron walczą pieprz i wetyweria. Niestety ta wycofuje się aż na trzecie miejsce a pomiędzy wskakuje cytron, na końcu znajduje się jeszcze miejsce dla fiołka i tymianku. Nie wiem co ma w sobie ten zapach, ale mógłbym nim pachnieć przez cały czas i nigdy by mi się nie znudził ! Posiadam już drugą butelkę (setka) którą skończę zapewne w drugim kwartale tego roku i nie wyobrażam sobie aby go ponownie nie zakupić ! Niewątpliwie dużym plusem jest kolejność układania się nut zapachowych, dzięki czemu nie czujemy cały czas tego samego tylko co chwila dostajemy jakieś perełki.

Trwałość do 8h przy początkowo bardzo intensywnej a po chwili przeciętnej już projekcji. Na uwagę zasługuje również flakon, który urzeka mnie swoją prostotą i wykończeniem świetnymi materiałami. Polecam !!

gurlen87
gurlen87

The Beat...zmienił moje myślenie na temat stajni Burberry, która do tej pory kojarzyła mi się z zapachami ocierającymi się o banał i wtórnośc.... Jest dowodem na to, że przy użyciu stosunkowo niewielkiej ilości składników i prostej konstrukcji(klasyczna linia przejścia od cytrusów przez kwiaty do nut drzewnych) otrzymujemy typowo męską( nie ma tu żadnych metroseksualnych konotacji) everyday scent, co najważniejsze bez "samczości", która nierzadko mnie przerasta. Mam na myśli idącego w tym kierunku, " bardziej surowego" brata Visit.T. B. robi coś więcej, doprowadza do starcia dwóch światów - młodości z dorosłością, czy prozy z poezją etc..tak to czuję :). Wykazuje się wręcz ekwilibrystyczną umiejętnością utrzymania balansu między ingredienatmi. Pozornie niewyszukany, skromny, wstęp cytrusowo pieprzny w idealnym momencie dostaje delikatny fiołkowy make-up aby po ok. 10-12h zafiniszowac wetywerią. Tak, Burberry The Beat urzeka mnie...Myślę, że sekret tkwi zwłaszcza w regulacji kompozycji, odpowiednim timingu poszczególnych faz, zachęcającym do rozkoszowania się wonią... Wyjątek na linii produkcyjnej Burberry, może kraciasta butla spadła z taśmy i ktoś dodał potajemnie coś od serca:)...
Kompleksowa ocena.
Kompozycja: 7/10
Parametry:6/10
Flakon:7/10

Roq
Roq

To był mój pierwszy zapach Burberry, który mnie zainteresował. Zapach mocno popieprzony (ze względu na sporą dawkę pieprzu oczywiście ) i cholernie przypomina mi Karl Lagerfeld Man, co mnie wkurzyło, bo niechcący, niejako zduplikowałem sobie Lagerfelda.
Zamiast pieprzu, czuję w The Beat dominujący w nim cynamon, choć paradoksalnie, w składzie zapachu tego składnika nie podają
A ja kocham cynamon...
Sam zapach jest mocny, nowoczesny i trwa na mnie cały dzień, aż do późnej nocy. Chyba najtrwalszy z wszystkich Burberry jakie mam, a mam prawie wszystkie. Projekcję uważam za zbyt mocną, jak na mój gust.

Czy jest arcydziełem? Nie sądzę. Ale uważam, że to dobry, charakterny zapach. I na pewno nie jest nudny. W ciemno mogę go polecić, bo nie jest przesadnie drogi. Syntetyczny? Pewnie niektórym, zwłaszcza tym, mocno przywiązanymi do klasyki będzie się takim wydawał, ale ja tego nie wyczuwam. Ważne, że czuję się w nim naprawdę dobrze.
To naprawdę dobry zapach na chłodniejsze dni.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Burberry The Beat for Men, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Burberry The Beat for Men, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum The Beat for Men marki Burberry. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu The Beat for Men marki Burberry reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Gucci Gucci Pour Homme II Burberry London for Men Kenzo Kenzo pour Homme Bvlgari Aqva Pour Homme Yves Saint Laurent La Nuit de l`Homme Moschino Uomo? Issey Miyake L'Eau d'Issey Pour Homme Lalique Lalique White Yves Saint Laurent L'Homme Givenchy Xeryus Rouge Van Cleef & Arpels Midnight in Paris Jean Paul Gaultier Fleur du Mâle Tom Ford Grey Vetiver Guerlain L'Instant de Guerlain pour Homme Yves Saint Laurent M7 Ralph Lauren Polo Versace Versace Pour Homme Kenzo Power Calvin Klein CK One Thierry Mugler A*Men