Marki » B » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Society Burberry dla kobiet

Society Burberry dla kobiet

Miałem: 1 Chcę: 3

Society Burberry dla kobiet Zdjęcia Society Burberry dla kobiet Zdjęcia

Society marki Burberry to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Society został wydany w 1991 roku. Nutami głowy są osmantus, kwiat afrykańskiej pomarańczy, hiacynt, tuberoza, bergamotka i nuty zielone; nutami serca są irys, jaśmin, gardenia, ylang-ylang, róża, konwalia, orchidea i mimoza; nutami bazy są piżmo, paczula, mech dębowy, cedr virginia, ambra, kadzidło, wanilia i mirra.

Osmantus Kwiat afrykańskiej pomarańczy Hiacynt Tuberoza Bergamotka Nuty zielone

Irys Jaśmin Gardenia Ylang-ylang Róża Konwalia Orchidea Mimoza

Piżmo Paczula Mech dębowy Cedr Virginia Ambra Kadzidło Wanilia Mirra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Society by Burberry.

Society Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Burberry Society, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Burberry Society, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Society marki Burberry. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Society marki Burberry reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Giorgio Armani Emporio Armani City Glam for Her Paco Rabanne Metal Gucci Gucci by Gucci Eau de Toilette Oscar de la Renta Oscar Summer Dew Myrurgia Natural de Myrurgia Tauer Perfumes 08 Une Rose Chypree Versace VE La Bouquetiere Delice Infini Tokyo Milk Parfumarie Curiosite Lapsang Su Chong Maison Francis Kurkdjian Elle 25 Parfums Namara Avant L'Amour Galimard Yavana