Marki » B » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Society Burberry dla kobiet

Society Burberry dla kobiet

Miałem: 1 Chcę: 2

Society Burberry dla kobiet Zdjęcia Society Burberry dla kobiet Zdjęcia

Society marki Burberry to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Society został wydany w 1991 roku. Nutami głowy są osmantus, kwiat afrykańskiej pomarańczy, hiacynt, tuberoza, bergamotka i nuty zielone; nutami serca są irys, jaśmin, gardenia, ylang-ylang, róża, konwalia, orchidea i mimoza; nutami bazy są piżmo, paczula, mech dębowy, cedr virginia, ambra, kadzidło, wanilia i mirra.

Osmantus Kwiat afrykańskiej pomarańczy Hiacynt Tuberoza Bergamotka Nuty zielone

Irys Jaśmin Gardenia Ylang-ylang Róża Konwalia Orchidea Mimoza

Piżmo Paczula Mech dębowy Cedr Virginia Ambra Kadzidło Wanilia Mirra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Society by Burberry.

Society Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Burberry Society, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Burberry Society, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Society marki Burberry. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Society marki Burberry reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Cacharel Liberte Jean Patou Enjoy Avon Timeless Christian Dior Miss Dior Cherie Eau de Printemps Christian Dior Dior Dior Theo Fennell Theo Fennell Scent Sisley Eau du Soir 2007 Molyneux Quartz pour Femme Katie Price aka Jordan Stunning DSH Perfumes Feuilles (Leaves) Brut Parfums Prestige Aphrodisia Faberlic Sleza Yurate