Marki » B » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Society Burberry dla kobiet

Society Burberry dla kobiet

Miałem: 1 Chcę: 2

Society Burberry dla kobiet Zdjęcia Society Burberry dla kobiet Zdjęcia

Society marki Burberry to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Society został wydany w 1991 roku. Nutami głowy są osmantus, kwiat afrykańskiej pomarańczy, hiacynt, tuberoza, bergamotka i nuty zielone; nutami serca są irys, jaśmin, gardenia, ylang-ylang, róża, konwalia, orchidea i mimoza; nutami bazy są piżmo, paczula, mech dębowy, cedr virginia, ambra, kadzidło, wanilia i mirra.

Osmantus Kwiat afrykańskiej pomarańczy Hiacynt Tuberoza Bergamotka Nuty zielone

Irys Jaśmin Gardenia Ylang-ylang Róża Konwalia Orchidea Mimoza

Piżmo Paczula Mech dębowy Cedr Virginia Ambra Kadzidło Wanilia Mirra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Society by Burberry.

Society Recenzje Perfum

Society by Burberry 4.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Burberry Society, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Burberry Society, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Society marki Burberry. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Society marki Burberry reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Escada Escada 2005 Versace White Jeans Molinard Les Orientaux: Chypre d`Orient Sonoma Scent Studio Vintage Rose Laura Biagiotti Laura Rose La Prairie Life Threads Platinum DSH Perfumes Minuit Marc de la Morandiere Bleu de Chine Giorgio Valenti Rose Noire Absolue Liz Claiborne Liz Sport Tommy Hilfiger Loud for Her Sisley Eau du Soir 2010