Marki » B » kwiatowe « Grupy

My Burberry Burberry dla kobiet

My Burberry Burberry dla kobiet Filmy My Burberry Burberry dla kobiet Filmy
My Burberry Burberry dla kobiet Zdjęcia My Burberry Burberry dla kobiet Zdjęcia My Burberry Burberry dla kobiet Zdjęcia My Burberry Burberry dla kobiet Zdjęcia My Burberry Burberry dla kobiet Zdjęcia My Burberry Burberry dla kobiet Zdjęcia My Burberry Burberry dla kobiet Zdjęcia My Burberry Burberry dla kobiet Zdjęcia

My Burberry marki Burberry to kwiatowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, My Burberry został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Francis Kurkdjian. Nutami głowy są groszek pachnący, bergamotka, mandarynka, grejpfrut i cytryna; nutami serca są geranium, frezja, pigwa, marakuja, brzoskwinia, nuty zielone i gardenia; nutami bazy są paczula, róża damasceńska, róża, skóra, fiołek i piżmo.

Groszek pachnący Bergamotka Mandarynka Grejpfrut Cytryna

Geranium Frezja Pigwa Marakuja Brzoskwinia Nuty zielone Gardenia

Paczula Róża damasceńska Róża Skóra Fiołek Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about My Burberry by Burberry.

5th Avenue
Le Parfum
L’Eau de Toilette

My Burberry Recenzje Perfum

mamigora
mamigora

Zapach rzeźba. Monumentalny, szklący, wypolerowany marmur przedstawiąjacy Venus wyłaniającą się z piany. Piana powstała z baaardzo luksusowego mydełka, w którym kwiaty stopiły sie w kremowo-białą kostkę. Kiedy dałam do powąchania mężowi, stwierdził, że owszem mydlasty, ale w sposób który lubi i że mu sie podoba (czyt. nie boli go głowa). Tak, że brawa dla mydła za parę stów prosto z inkrustowanej diamentami łazienki szejka Abdullaha.
Kiedy wącham, mam też wspomnienie Ivoire de Balmain.

elektrokot
elektrokot

Oszalałam na punkcie tych perfum. Już dawno żaden zapach tak wdzięcznie się na mnie nie układał. Oczywiście wiem, że jest to woń kwiatowa, typowa dla Burberry, jednak ja czuję w nim kwiaty w minimalnym stopniu. Dla mnie jest to zapach zamszowy, mięciutko i przytulnie wijący się wokół noszącej. Składników jest bardzo dużo i może właśnie ten ich ogrom powoduje, że zapach budzi tak skrajne emocje- jest w nim wiele do odczucia. Dla mnie My Burberry to elegancja i spokój. Bardzo chcę mieć flakon.

kpnz
kpnz

Wersja EDP przypadła mi do gustu, ponieważ i wyglądem buteleczki i klasycznym wydźwiękiem przypomina mi Chloe. To taka podobna dziewczyna/kobieta, jednak gdzie indziej urodzona ;)

Blablabla123
Blablabla123

Ale to piękny, klasyczny zapach!. Moze bez polotu jakiegos szczególnego, moze trochę wtórny, bo to juz było , nawet wiele razy w zapachach damskich. Ale jednak bardzo kobiecy. Początek jest od razu ładny i łatwy w odbiorze. Groszek pachnący i frezja w cytrusach, czyli słodkie kwiatki odświeżone cytrusami. Ale nie jest bardzo świeżo, ja czuje głownie bergamote,jest trochę lepko, owocowo, troszke kwaskowo.Nie wyczuwam róży i piżma. Dosc szybko , po godzinie wyczuwam skore. Jest bardzo ciepły, taka rozgrzana skóra słońcem, to moze gardenia? Gdybym miała w rankingu na klasyczny ZAPACH KOBIETY cos wybrać-to byłby to My Burberry! Chyba , moim zdaniem,wiekszosc kobiet bedzie sie w nim czuła dobrze. Trwałość niezła, projekcja bez szalu, ale wyczuwalne.

Sylwia74
Sylwia74

Zacznę od tego, że kupiłam w ciemno i zanim jeszcze flakonik do mnie dotarł to już przeczytałam tyle niepochlebnych recenzji na jego temat, że zaczęłam sie bać ;) Kiedy w końcu dotarła paczuszka, z duszą na ramieniu rozpakowałam kartonik. Najpierw ujrzałam prześliczny flakonik, potem pierwszy psik na nadgarstek i pierwsze niuchnięcie...uff, jest wspaniale. Tak jak lubię, ciepło, elegancko, klasycznie. Ja od razu wyczuwam bergamotkę i mandarynkę. Dzięki paczuli My Burberry są ciepłe i otulające. Trwałość i projekcja ogromne! Rzadko kiedy perfumy czuję przez cały dzień. Wczoraj nimi pachniałam, dziś rano szczotkując włosy nadal je czułam. Robi się chłodno więc nie mogę się doczekac kiedy znowu założę trencz. My Burberry będą cudownie do niego pasować.

chjena
chjena

Przyznam Wam się do czegoś: powinnam zbierać powoli książki do magisterki, ewentualnie zagłębiać się we wciąż rosnący stos "do przeczytania w ciągu życia", a ja tymczasem z rozbrajającą szczerością i w poczuciu zadowolenia wróciłam do serii o Ani Shirley z Zielonego Wzgórza. W ciągu tygodnia pożarłam trzy i pół tomu, stąd wpędziłam się w nastrój wakacyjnej sielskości, tęsknoty za pięknymi kapeluszami i długimi sukniami (koniecznie z bufiastymi rękawami!), chłonąc z ciekawością wiktoriańskie obyczaje. Mimo, że powieść rozgrywa się na Kanadyjskiej Wyspie Księcia Edwarda, to większość jej mieszkańców wciąż pamięta o brytyjskich korzeniach, stąd marka Burberry i jej zeszłoroczny, kwiecisty produkt idealnie pasują do Ani Shirley, później Blythe.

My Burberry pasuje do Ani w późnym wieku nastoletnim, gdy jako dorastająca panienka na uniwersytecie przeżywa pierwsze fascynacje miłosne, jest gospodynią wraz z koleżankami na uroczym Ustroniu Patty i podejmuje gości konfiturą z pigwy do królewskiej herbaty Earl Grey, na stoliku stoją świeże róże w antycznym wazonie pozostawionym przez leciwe właścicielki domostwa, a na zewnątrz ściany budynku wesoło oplata pachnący groszek. Ania nie zmieniła perfum również kilka lat później, gdy jako lubiana przez całą społeczność kierowniczka szkoły Summerside pisze romantyczne listy do swojego narzeczonego, siedząc w swoim panieńskim jeszcze pokoiku z widokiem na majową łąkę. Pachnie wciąż tak samo podczas swojego wesela i urządzając swój wymarzony domek w Czterech Wiatrach, pielęgnując ogródek, korzystając ze wszystkich gospodarskich rad wpojonych przez Marylę podczas kilkunastu lat wychowania...

My Burberry jest takie jak seria Lucy Maud Montgomery. Trochę retro, bo akcja działa się 150 lat temu, ale nadal lubiane i cenione przez wielu (albo wiele, bo Ania ma raczej czytelniczki niż czytelników). Ciepłe i gościnne, jak herbata tradycyjnie o piątej popołudniu. Czyste (jest z tyłu nieco kremowa nuta), bo w końcu to era wykrochmalonej do sztywności bielizny i dobrych obyczajów. Kolorowe jak najlepiej zadbany ogród.

Romantyczkom, hołdującym minionej tradycji, lubującym się w kwiecistych nutach gorąco polecam, sama zamierzam sobie sprawić większą ilość niż próbkę.

SylviaInVogue
SylviaInVogue

Przeraziło mnie na początku otwarcie tego zapachu. Było jak babcina szafa nieotwierana przez długi czas. Myślę, że to sprawka róży. Parę chwil później zrobiło się parno i kwiatowo. Zapach stał się wyrafinowany, ale wciąż nieco babciny. Po półgodzinie poczułam cytrusy i słodki syrop owocowy, a po staruszce nie było śladu (całe szczęście!). Godzinę później zaczęłam wyczuwać charakterny, nie dający o sobie zapomnieć aromat kwiatów, który nieco przypomina mi avonowskie Today. Zapach cały czas ewoluuje, jest zmienny, ale to jego ostateczna wersja najbardziej mi się podoba. To piękny aromat otulający niczym ciepły wełniany sweter, idealny na późną jesień i zimę.

Amelia32
Amelia32

Pierwsze zetknięcie z tym "osobliwym" zapachem było bardzo negatywne.Odrzucił mnie jego ulepkowato słodki zapach syropu na kaszel.Ma on w sobie pewną nutę,być może to geranium,która przypomina mi coś aptecznego i trochę pachnie jak neo-angin na gardło.Muszę mu jednak po dłuższych testach przyznać,że jest ciekawy.Słodki ale tak bardzo kwiatowo,lekko suchy i likierowaty.Cały czas mam wrażenie że kiedyś w latach 80'jakiś wypust Polleny miał podobną nutkę,bo ktoś kiedyś tak pachniał.
Dla mnie jest zbyt słodki i lekko duszący.I raczej nie jest to mój typ.Co do trwałości,to nie jest najgorzej.Ale moja skóra lubi się ogółem z marką Burbery i wszystkie łądnie sie utrzymują.Przyznaję też,że rzeczywiście można w nim wyczuć retro.Mam przed oczami ulicę Liverpoolu,nauczycielkę ze szkoły dla dziewcząt w spódnicy w kratę i w moherowym swetereku.Tak mi się ten zapach kojarzy, szalone 60-lata The Beatels ; )

Edi
Edi

My Burberry to zapach słodki, duszący i mocno kwiatkowaty. Pierwsze uderzenie zapachu wprost powala lepką słodyczą fiołka i lekko cierpką jakąś kwaśnością. Potem jest pudrowa róża aby w końcu stacić na mocy i praktycznie zniknąć zostawiając za sobą wrażenie mydlanej czytości. Jak dla mnie pomyłka.

Ninka
Ninka

Ciepłe, otulające, kwiatowe. Tyle że od początku dosłownie powalił mnie ten groszek a później przydusiła reszta. W ogóle nie czuję w nim nut cytrusowych. Jest dla mnie zdecydowanie za słodki. Za słodko kwiatowy nie owocowy. Mam z nimi relację typu like-hate momentami nawet nawet mi się podoba by za chwilę uznać że coś mi tu nie pasuje. Najwidoczniej po prostu nie są to perfumy dla mnie. Trwałość niezła, zapach nie jest płaski, nieźle się rozwija - w sumie najbardziej podoba mi się gdy już trochę zwietrzeje :) no ale nie o to chodzi w perfumach by je nosić tylko dla kilku nut :p plus za śliczny flakonik i ten niebanalny korek. wierzę, że niejedna kobietka zachwyci się nimi, niestety dla mnie rozczarowanie.

Ann
Ann

Byłam ciekawa nowości Burberry (zauroczył mnie flakonik), dorwałam próbkę i ochoczo zabrałam się do testowania. Pudło.

My Burberry od początku wybucha ostrymi, świdrującymi w nosie kwiatami i jakąś dziwną, równie ostrą, tandetną nutą jakby dezodorantu. Fatalnie niespójna kompozycja, składniki wydają mi się zmieszane byle jak, wręcz niechlujnie. Ostra kwiatowość w połączeniu z kwaśno-proszkowym zapachem amtyperspirantu to najprostszy opis moich wrażeń po przetestowaniu. Może na innych rozwija się pięknie, ja niestety od początku do końca jestem na nie.

J'Osephine
J'Osephine

Jeśli ktoś mi mówi o Burberry,to ja zawszę widzę te Burberry jako jesień w Angli. Bywa wietrzna,mokra,czasami słoneczna. I widzę też kobietę,zawsze w ich trenczu,która pachnie właśnie ciepło,herbaciano,i tak różano(ale nie czerwoną różą tylko tą żołtą),gdzieniegdzie przebrzmiewa złoty imbir i szczypta cynamonu lub kardamonu. Troszkę mleczka do tej herbaty,O!poproszę! A i jeszcze dodam dwa ziarenka wanilii. Siedzi sobie ta kobieta w herbaciarni,za oknem same parasolki i tak pachnie i pachnie......
Ale to opis z mojego wyobrażenia "My Burberry",bo rzeczywisty zapach to Nestea cytrynowa z olbrzymią ilościa cytryny,jakiegoś kwiatka tam dorzucili ale jakiego to cholera wie bo cytryna zabija wszystko.
Trwałość taka,że w Angli przy pierwszym podmuchu wiatru,pachniesz już tylko antyperspirantem. Zmarnowali fajny flakon oraz czas na promocje tego produktu,jakby dali na wiosnę w lekkiej butelczynie to ok,przeszedł by.Ja teraz wole kupić jakiś fajny ocieplacz.

m.view
m.view

Piękny flakon, a w nim to coś. Straszne, duszące, ostre, kwiatowe, bez głębi, ulatnia się jak kamfora. Jestem bardzo rozczarowana, lubię Brit, spodziewałam się czegoś kremowego, w stylu Sensation Jil Sander a tu klapa. Do tej pory nie mogę uwierzyć, że Burberry wypuściło coś takiego, ten flakon i kolor perfum to tylko zmyłka. W tym samym dniu testowałam DKNY My NY, na kartoniku do dzisiaj czuć je wyraźnie, po My Burberry nie ma śladu. Gdzie ta wielowymiarowość, elegancja, tajemnica, o której czytam w recenzjach ? :(

Beata Maria
Beata Maria

Ależ bomba! Super propozycja. No,no,no to się mistrz Kurkdjian spisał:-)-brawo!
Tym bardziej, że nie należę do fanek zapachów Burberry. Tym razem chylę czoło-doskonale skomponowane perfumy.Świetnie podane, trwałe i z dobrą projekcją. Piękny, ciężki flakon zawierający TREŚĆ. To ważne, bo w dobie reformulacji, popłuczyn po zapachach, swoistych "kompotów" tu jest kawał dobrej roboty.Cudownie połączony subtelny pachnący groszek z bergamotką, geranium z frezją itd. Mocne-słabe, delikatne- ostre ale nie są to dosłowności. Nosząc ten zapach pozostajemy w uroczej wibracji i natężeniu poszczególnych składników.Przepięknie prezentuje się niezawodna róża damasceńska która daje niezwykłe doznania zapachowe. Jestem przekonana, że nie wszystko zostało ujawnione nam, maluczkim. Mistrz pozostawił nam TAJEMNICĘ. Być może komuś uda się ją odkryć, bowiem zapach łączy wiele kultur, wiele możliwości tak jak stolica metropolii w której mieszają się zapachy wielu narodowości. My Burberry nie jest jednoznacznym zapachem- ja wyczuwam w nim np. nuty arabskie.
Nie zmienia to jednak faktu , że są to perfumy godne polecenia i niniejszym to czynię.

Maverick
Maverick

Nie spodziewalam sie niczego szczegolnego po Burberry I naprawde mnie ta ich produkcja zaskoczyla.

My Burberry sa absolutnie piekne! Cudownie sie rozwijaja I trwaja godzinami. To perfumy prawie wylacznie kwiatowe z odrobina owocow w tyle, dzieki ktorym perfumy sa wywazone, ale owocowosc nie jest zauwazalna na pierwszy rzut nosa. My Burberry pachnie jak slodkie, swieze, zroszone rosa kwiaty. Sa eleganckie, dystyngowane, wielowymiarowe, czuc w nich jakosc jakosc wykonania i klase. Powaznie zastanawiam sie nad butelka, chociaz w tej chwili sa one dosc drogie: £65 za 50ml.

gardenia
gardenia

Od razu wcisnęłam przyciski: kocham i chcę!
Flakon od razu przyciągnął moją uwagę!
Od razu musiałam spryskać fajnie przycięty kartonik - jak kawałek kokardki wieńczącej flakon -
no i od razu musiałam też spryskać nadgarstek a następnie szalik! Oj daaawno już żaden zapach mnie tak nie zauroczył!
Otwarcie jest mocne, konkretne, czuć kremowe, pudrowe miękkie nuty, myślałam, że to może fiołek, irys, gożdzik - kwiat. Przemiłe Panie ze sklepu Burberry powiedziały mi, że zapach zawiera bergamotkę, białą brzoskwinię i cytrusy. Gdy usłyszałam białe brzoskwinie - pomyślałam: to jest to: ta miękka owocowa słodycz, ciut mechata, szlachetna, nie cukierkowa, nie landrynkowata, apetyczne brzoskwinki wprost ze straganu! W dalszym przebiegu zapachu, gdy już opuściłam sklep i uniesiona magiczną wonią gnałam do samochodu ( parkomat liczy sekundy nieubłaganie) zapach zaczął się przeistaczać i zamieniać w kwietny ogród, klimaty rodem z najlepszych czasów letnich limitowanek Escady jeszcze z ubiegłego stulecia, po prostu ogród kwietny skąpany w słońcu, po ciepłym letnim deszczyku! Ach, jak przyjemnie umilał mi czas My Burberry podczas stania w korkach w godzinach szczytu mojego miasta, skąpanego również w póżno-letnim deszczu. Zapach ma też w sobie cos ze starych dobrych perfumeryjnych czasów, zero rozwodnienia, kompociku, cos jakby taka nostalgiczna gożdzikowa kremowość, mnie to akurat bardzo odpowiada.
Na samym końcu My Burberry lekko osiada, cichnie, robi się przytulny, kremowo-pudrowy, groszek pachnący dodaje zalotnej niewinności, dziewczęcości, jednak nadal jest zwiewny, elegancki i kobiecy. Myślę, że pasowałby i do szykownej damy i do skromnej studentki biegnącej z książkami pod ręką. Szkoda, że w bazie nie jest już tak mocny jak na otwarciu, ale My Burberry musi być Moim Burberry, w dodatku ten piękny flakon, wyglądający o wiele lepiej w rzeczywistości, świetny korek, imitujący szylkretowe guziki z tradycyjnego trenczu Burberry, oj ten trencz mogłabym mieć również ;D
Jeśli ktoś chciałby zobaczyć, jak rzeczywiście wygląda flakon, polecam stronę Burberry, wraz z opisem i reklamą tych nowych perfum - dla mnie, wielbicielki kwiatów i klimatów retro- na pewno jedna z ciekawszych premier roku :)

Zakupowe okazje

BURBERRY My Burberry 3 oz Eau de Parfum Spray
BURBERRY My Burberry 3 oz Eau de Parfum Spray
BURBERRY My Burberry Festive 3 oz Eau de Parfum Spray
BURBERRY My Burberry Festive 3 oz Eau de Parfum Spray

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Burberry My Burberry, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Burberry My Burberry, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum My Burberry marki Burberry. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu My Burberry marki Burberry reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Jean Paul Gaultier Classique Narciso Rodriguez Narciso Cartier La Panthere Chanel Coco Eau de Parfum Roberto Cavalli Roberto Cavalli Eau de Parfum Calvin Klein Reveal Lanvin Eclat d’Arpège Guerlain Shalimar Parfum Initial Calvin Klein Eternity Balenciaga Balenciaga Paris Pierre Balmain Ivoire Estée Lauder Sensuous Noir Cartier Baiser Vole Versace Versense Givenchy Ange ou Demon Hermes Jour d'Hermes Bottega Veneta Bottega Veneta Christian Dior Dune Yves Saint Laurent Belle d`Opium Salvatore Ferragamo Signorina