Marki » B » kwiatowo - zielone « Grupy

Burberry Summer for Women 2010 Burberry dla kobiet

Burberry Summer for Women 2010 Burberry dla kobiet

Mam: 1 Miałem: 1

Burberry Summer for Women 2010 marki Burberry to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. Burberry Summer for Women 2010 został wydany w 2010 roku. Nutami głowy są mandarynka, brzoskwinia, czarna porzeczka i granat; nutami serca są wiciokrzew, frezja, esencja różana i lilia; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe i cedr virginia.

Mandarynka Brzoskwinia Czarna porzeczka Granat

Wiciokrzew Frezja Esencja różana Lilia

Piżmo Drzewo sandałowe Cedr Virginia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Burberry Summer for Women 2010 by Burberry.

Burberry Summer for Women 2010 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Burberry Burberry Summer for Women 2010, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Burberry Burberry Summer for Women 2010, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Burberry Summer for Women 2010 marki Burberry. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Burberry Summer for Women 2010 marki Burberry reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Hermes Hiris Guerlain Aqua Allegoria Mentafollia ID Parfums Le Monde des Rêves Alfred Sung Sha L`Occitane en Provence The Vert a la Menthe (Green Tea with Mint) The Body Shop Aqua Lily Crabtree & Evelyn Sarawak Arrogance Arrogance pour Elle M∙A∙C MAC Creation Hue Skeem Lilac Dandelion St. John White Camellia Gosh On Stage