Marki » B » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Burberry Summer Men 2009 Burberry dla mężczyzn

Burberry Summer Men 2009 Burberry dla mężczyzn

Miałem: 2

Burberry Summer Men 2009 marki Burberry to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Burberry Summer Men 2009 został wydany w 2009 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Emilie (Bevierre) Coppermann. Nutami głowy są zielone jabłko, lima, yuzu i mięta; nutami serca są drewno z morza i kminek; nutami bazy są ambra, cedr i białe piżmo.

Zielone jabłko Lima Yuzu Mięta

Drewno z morza Kminek

Ambra Cedr Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Burberry Summer Men 2009 by Burberry.

Burberry Summer Men 2009 Recenzje Perfum

Burberry Summer Men 2009 by Burberry 4.00 out of 5 based on 2 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Burberry Burberry Summer Men 2009, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Burberry Burberry Summer Men 2009, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Burberry Summer Men 2009 marki Burberry. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Burberry Summer Men 2009 marki Burberry reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Bvlgari Bvlgari Eau Parfumee au The Vert Extreme Gianfranco Ferre Gieffeffe Clean Clean Man Esteban Fraicheur Andalouse Giorgio Armani Armani Prive Oranger Alhambra Guerlain Habit Rouge Sport Everlast Cactus Shot Baxter of California Bravado2 Lisa Hoffman French Clary Sage Amway Opportune Parfums Bleu Blue Stratos Christian Dior La Collection Couturier Parfumeur Cologne Royale