Marki » B » drzewno - aromatyczne « Grupy

Burberry Sport for Men Burberry dla mężczyzn

Burberry Sport for Men Burberry dla mężczyzn

morski
Burberry Sport for Men Burberry dla mężczyzn Filmy Burberry Sport for Men Burberry dla mężczyzn Filmy
Burberry Sport for Men Burberry dla mężczyzn Zdjęcia Burberry Sport for Men Burberry dla mężczyzn Zdjęcia Burberry Sport for Men Burberry dla mężczyzn Zdjęcia Burberry Sport for Men Burberry dla mężczyzn Zdjęcia Burberry Sport for Men Burberry dla mężczyzn Zdjęcia Burberry Sport for Men Burberry dla mężczyzn Zdjęcia Burberry Sport for Men Burberry dla mężczyzn Zdjęcia

Burberry Sport for Men marki Burberry to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Burberry Sport for Men został wydany w 2010 roku. Burberry Sport for Men stworzyli Sonia Constant, Nathalie Gracia-Cetto i Antoine Maisondieu. Nutami głowy są pszenica, imbir, grejpfrut i trawa; nutami serca są woda morska i jagody jałowca; nutami bazy są piżmo, cedr virginia i ambra.

Pszenica Imbir Grejpfrut Trawa

Woda morska Jagody jałowca

Piżmo Cedr Virginia Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Burberry Sport for Men by Burberry.

Full Speed

Burberry Sport for Men Recenzje Perfum

Krzysiek Krawczyk
Krzysiek Krawczyk

Czy pozytywne... Hmmm, Czy zaskoczenie? Tak- pachnie jak Full Speed z Avonu- tez krótko, też przy samej skórze. Może jest nieco bogatszy w składniki, zwłaszcza te "trawiaste", suche, które kojarzą mi się z otwarciem damskiego avonowego Instinct (te umierające zioła i skoszone trawy), potem jest niemal identycznie jak w Full Speedzie- aromatycznie, trochę rześko, czuć cytrynę i jałowiec. Zapach niestety wybitnie bliskoskórny, nawet w tak ciepły, niemal upalny dzień jak dziś totalnie nie daje o sobie znaku życia, a powinien się rozwijać wraz ze wzrostem temperatury. Jest "cichuteńki", siedzi gdzieś tam sobie w ukryciu i jak sobie o nim przypomnimy i wtulimy nos w skórę to coś tam jeszcze zamajaczy w pamięci...Flakon fajny ale ogólnie jestem zawiedziony :-(

adaszek
adaszek

Pozytywne zaskoczenie. Na tyle, że postanowiłem o nim wspomnieć. Od zawsze chciałem poznać ten zapach, ciekawił mnie jak zostanie pociągnięty. Co jest jeszcze w nim takiego ważnego z mojej perspektywy? Nosy. Naprawdę wybitnego kalibru tj. Sonia Constant, Nathalie Gracia-Cetto (bardzo lubię jej styl) oraz Antoine Maisondieu. Świetna ekipa! Ale czy to oznacza od razu - bingo! Niekoniecznie. To tak jak te 100 000zł które wygrywam codziennie przez sms-y, a jakoś nie wpada mi na konto. Często w grupie jest tak, że jedna osoba jest odpowiedzialna za progres myśli i działań poprzez swoje krytyczne nastawienie. Z grupą jest jak z pociągiem z wagonami, który jedzie w danym kierunku. Każda osoba jest wagonem, a jedna z nich przewodzi będąc lokomotywą. Czasem znajdzie się jednak taka osoba, która będzie chciała być wagonikiem ‘wstecznym’, zmieniającym kierunek jazdy poprzez odmienne zdanie. Będzie to rzutować na całość projektu do wykonania, utrudni działanie i płynność, ale da coś bardzo ważnego. Mianowicie rozwój myśli, zastanowienie, spojrzenie z innej strony, tej drugiej - krytycznej i bezpośredniej czasem. Jest to ważna rzecz. Problem tak naprawdę pojawia się w sytuacji, gdy każda z osób pojedzie w swoim kierunku, będzie chciała przeforsować swój motyw. Tutaj chyba ktoś jednak ciągnął w przeciwnym kierunku, ale nie wszyscy ;) bo wyszło przyzwoicie. Na tle kategorii ‘sport’, która jest najbardziej splagiatowaną nazwą jaką znam, jest ok. Ciekawi mnie tak marginesem mówiąc kto pierwszy nazwał swój zapach ‘sport’, kto wymyślił by w ogóle użyć tego słowa w nazewnictwie perfum. Muszę sprawdzić i poszperać na ten temat :) Nie jest to zapach ekstremalny i przewrotowy, jest to kolejne już ujęcie imbiru i wody w perfumach. Nuda? Właśnie nie, bezpieczeństwo – to słowo przychodzi mi na głowę. Sport z założenia nie jest nudny, nawet szachy wnoszą przecież emocje w graczach. Wtedy to potrzebujemy czegoś co nas uspokoi, nie będzie nas wybijać z koncentracji. W stylu sportowym zaś ubieramy się prosto i wygodnie, takie też perfumy są potrzebne i powstają. Nuty głowy są najlepszą częścią całej kompozycji, jak je czytam to zawsze myślę o Hermesie, są bardzo w jego stylu. Mamy wiec pszenicę, lekko gorzki imbir oraz dominujący na mnie grejpfrut z trawą. Pszenica nie jest taka jaką pamiętam ze swoich czasów dzieciństwa. Tam była sucha, w ziarniakach, wydobywał się z niej pył, który unosząc się powodował suchość w gardle, czerwoność oczu oraz kaszel. Pachniała kłująco-słodko, czuliśmy jak wszystko co fruwa przykleja się do ciała zabrudzając je oraz powodując swędzenie. Wieczorny prysznic, to był obowiązek. Nie jest to też pszenica stojąca na polu, kłosowa czy dojrzała. Określiłbym ją jako ziarniakową, przeszywającą i leżącą po zebraniu w ciemnym pomieszczeniu w pace w stodole. Prawdę mówiąc czuć jej mało, szkoda. Od razu przyciska ją imbir, a potem wskakuje już tylko grejpfrut bardzo podobny do tego jaki mamy w Kenzo Tokyo, cierpki, ale nie kwaśny. Drugą nutą łączącą się z nim jest trawa, zielona i twarda, taka którą gdy złapiemy za nią niedokładnie, to zrani nas swoim ostrymi krawędziami. Mnie się bardzo często zdarzało kiedyś nią porozcinać palce, co doprowadzało mnie do szewskiej pasji, bo długo trzeba było czekać aż się wygoi. Z biegiem czasu, ze swojej formy cytrusowo-zielonej kompozycja się wysładza przechodząc w jałowiec, który nie jest na szczęście plastikowy ani mdły. Wody morskiej nie ma dużo, gdzieś tam pobrzmiewa takie wrażenie słabego posmaku łykniętej przez nieuwagę podczas pływania wody z basenu morza śródziemnego ;) Nuty z bazy są słabo wyczuwalne, albo się nie znam. Fajne jest to, że popracowali nad trwałością i projekcją. Naprawdę jest dobrze, doceniam. Są takie dni gdy wychodząc do ludzi nie wiem co na siebie włożyć, zarówno z ubrania jak i perfum. Najchętniej przeszedłbym obok wszystkich nie angażując się w nic, chcąc być niezauważonym. Wtedy właśnie takie kompozycje są moją odpowiedzią, dającą mi możliwość przetrwania kolejnego dnia.

Niszka
Niszka

Generalnie nie przepadam za "sportami" i przy teście nadgarstkowym Burberry Sport mnie odrzucił. Jednak przy normalnym używaniu bardzo dobrze mi się go nosi, jest i trwały (pow. 8h) i lotny, a przy tym uniwersalny i odświeżający. Choć sama kompozycja zapachowa jest nudna i wśród "sportów" bez trudu można znaleźć lepsze propozycje, Burberry Sport mi odpowiada. Połączenie imbiru z nutami morskimi jest oklepane, ale w Burberry Sport jest przyjemne. Generalnie nie jest to zapach do kochania, aspirujący do listy top 5 każdego z nas, jednak jako uniwersalna woda na wiosnę / lato, gdy nie chcemy pachnieć niczym ciężkim lub akurat nie mamy koncepcji czego użyć na jakąś okazję, sprawdza się bardzo dobrze.

Trwałość: 4+/5
Lotność: 4+/5
Zapach: 3/5

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Burberry Burberry Sport for Men, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Burberry Burberry Sport for Men, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Burberry Sport for Men marki Burberry. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Burberry Sport for Men marki Burberry reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Christian Dior Dior Homme Intense Lalique Encre Noire Sport Burberry London for Men Yves Saint Laurent La Collection M7 Oud Absolu Carolina Herrera 212 Men Fendi Fan di Fendi pour Homme Tom Ford Tobacco Vanille Givenchy Pi Paco Rabanne Black XS L'Exces for Him Bentley Bentley for Men Guerlain Guerlain Homme DSQUARED² Potion Bentley Bentley for Men Intense Christian Dior Dior Homme Cologne 2013 Prada Infusion d`Homme Loewe Loewe 7 Natural Gucci Gucci Pour Homme II Nasomatto Black Afgano Giorgio Armani Acqua di Gio Profumo Guerlain L'Instant de Guerlain pour Homme