Marki » B » aromatyczno - wodne « Grupy

Burberry Sport Ice for Men Burberry dla mężczyzn

Mam: 1 Miałem: 1

wodny
Burberry Sport Ice for Men Burberry dla mężczyzn Filmy
Burberry Sport Ice for Men Burberry dla mężczyzn Zdjęcia Burberry Sport Ice for Men Burberry dla mężczyzn Zdjęcia Burberry Sport Ice for Men Burberry dla mężczyzn Zdjęcia

Burberry Sport Ice for Men marki Burberry to aromatyczno - wodne perfumy dla mężczyzn. Burberry Sport Ice for Men został wydany w 2011 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Sonia Constant. Nutami głowy są cytrusy, imbir i nuty wodne; nutami serca są woda morska i jagody jałowca; nutami bazy są piżmo, cedr virginia i ambra.

Cytrusy Imbir Nuty wodne

Woda morska Jagody jałowca

Piżmo Cedr Virginia Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Burberry Sport Ice for Men by Burberry.

Burberry Sport Ice for Men Recenzje Perfum

ptissot
ptissot

Mało znana edycja limitowana mało popularnego zapachu Sport Burberry - dzięki takiej kombinacji otrzymujemy bardzo indywidualny niespotykany zapach.
Bo to nie jest ani typowy sport - do dresu, ani typowy Ice - ochładzacz na upalne letnie dni.
Burberry Sport Ice to zapach mocno kontrastowy - tak samo jak imbir ma dwie twarze, z jednej strony jest delikatny słodkawy, z drugiej jest orientalno gorzkawy.
Początek jakich wiele można spotkać - cytrusy z imbirem fajnie podane z dużą ilością słonawych nutek wodnych - daje przyjemne energetyczne orzeźwienie. Dość szybko bo zapach nie ma wielkiej trwałości ani projekcji cytrusy blakną i pojawia się gorzkawa twarz imbiru plus zielone nutki jałowca - ciągle solidnie zlane morską wodą.
Koniec zapachu jest blisko skórny już wyraźnie drzewno piżmowy. Kilkugodzinna trwałość jak na tą kategorię w/g mnie jest całkiem przyzwoita i wystarczająca.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Burberry Burberry Sport Ice for Men, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Burberry Burberry Sport Ice for Men, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Burberry Sport Ice for Men marki Burberry. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Burberry Sport Ice for Men marki Burberry reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - wodne
Givenchy Insense Ultramarine Wild Surf Maitre Parfumeur et Gantier Camelia Chinois Ineke Derring-Do Juventus 1897 Man L`Erbolario Nostos L`Erbolario Periplo Quiksilver Quiksilver for Men Davidoff Cool Water Woman Cool Summer L`Artisan Parfumeur Cote d’Amour Compagnia Delle Indie Europe Mediterranean Breeze Julian Rouas Swing Black Phoenix Alchemy Lab Mr. Qubit