Marki » B » kwiatowe « Grupy

Burberry London for Women Special Edition 2009 Burberry dla kobiet

Mam: 3 Chcę: 1

lekko korzenny
Burberry London for Women Special Edition 2009 Burberry dla kobiet Zdjęcia

Burberry London for Women Special Edition 2009 marki Burberry to kwiatowe perfumy dla kobiet. Burberry London for Women Special Edition 2009 został wydany w 2009 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Dominique Ropion. Nutami głowy są grejpfrut, mandarynka i różowy pieprz; nutami serca są róża, konwalia i cyklamen; nutami bazy są nuty drzewne i piżmo.

Grejpfrut Mandarynka Różowy pieprz

Róża Konwalia Cyklamen

Nuty drzewne Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Burberry London for Women Special Edition 2009 by Burberry.

Burberry London for Women Special Edition 2009 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Burberry Burberry London for Women Special Edition 2009, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Burberry Burberry London for Women Special Edition 2009, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Burberry London for Women Special Edition 2009 marki Burberry. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Burberry London for Women Special Edition 2009 marki Burberry reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Marc Jacobs Marc Jacobs Gardenia Avon Rare Pearls Mary Kay Belara Creed Love in Black Dorin Un Air de Damas Tubereuse Joop! Joop! Rococo Stella McCartney Sheer Stella 2007 Issey Miyake A Scent by Issey Miyake M. Asam Rose Susanne Lang Lotus Blossom Yosh Winter Rose Ebba Los Angeles Miss Danielle