Marki » B » drzewno - przyprawowe « Grupy

Burberry London for Men Special Edition 2009 Burberry dla mężczyzn

Burberry London for Men Special Edition 2009 Burberry dla mężczyzn

Burberry London for Men Special Edition 2009 Burberry dla mężczyzn Zdjęcia

Burberry London for Men Special Edition 2009 marki Burberry to drzewno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Burberry London for Men Special Edition 2009 został wydany w 2009 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Antoine Maisondieu. Nutami głowy są cytryna amalfi, czarna porzeczka i ananas; nutami serca są lawenda i nuty wodne; nutami bazy są nuty drzewne i ambra.

Cytryna Amalfi Czarna porzeczka Ananas

Lawenda Nuty wodne

Nuty drzewne Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Burberry London for Men Special Edition 2009 by Burberry.

Burberry London for Men Special Edition 2009 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Burberry Burberry London for Men Special Edition 2009, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Burberry Burberry London for Men Special Edition 2009, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Burberry London for Men Special Edition 2009 marki Burberry. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Burberry London for Men Special Edition 2009 marki Burberry reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - przyprawowe
Celine Celine Cacharel Cacharel Pour Homme Ayala Moriel Immortelle L`Amour Pal Zileri Lab Montale Aoud Lime Stephanie de Saint-Aignan Tobacco Mucho Giorgio Armani Emporio Armani Diamonds He Limited Edition Otto Kern Spring Edition Man Jovan Woman Rasasi Hatem Ex Floribus Vinis Fragranza Nº 6 Piper Officinarum Lucy B Royal Green Fig and Vanilla Woods