Marki » B » kwiatowo - owocowe « Grupy

Burberry Brit Summer for Women Burberry dla kobiet

Burberry Brit Summer for Women Burberry dla kobiet

Burberry Brit Summer for Women Burberry dla kobiet Zdjęcia

Burberry Brit Summer for Women marki Burberry to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Burberry Brit Summer for Women został wydany w 2012 roku. Nutami głowy są lima, herbata i gruszka; nutami serca są migdał i piwonia; nutami bazy są piżmo, mahoń i ambra.

Lima Herbata Gruszka

Migdał Piwonia

Piżmo Mahoń Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Burberry Brit Summer for Women by Burberry.

The Beat
Alien Eau Extraordinaire

Burberry Brit Summer for Women Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Burberry Burberry Brit Summer for Women, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Burberry Burberry Brit Summer for Women, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Burberry Brit Summer for Women marki Burberry. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Burberry Brit Summer for Women marki Burberry reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Cartier La Panthere Tom Ford Atelier d’Orient Plum Japonais Giorgio Armani Sensi Burberry Burberry Brit Eau de Toilette Giorgio Armani Emporio Armani Lei Roberto Cavalli Roberto Cavalli Nero Assoluto Avon Tomorrow Narciso Rodriguez Narciso Roberto Cavalli Roberto Cavalli Eau de Parfum Estée Lauder Sensuous Noir Bvlgari Omnia Crystalline Eau de Parfum Mancera Aoud Café Chanel Chance Eau Fraiche Chanel Coco Eau de Parfum Estée Lauder Sensuous Jovan Fresh Musk Estée Lauder Sensuous Nude Valentino Valentina Avon Rare Amethyst Hermes Un Jardin Apres la Mousson