Marki » B » orientalno - przyprawowe « Grupy

Burberry Brit New Year Edition Pour Homme Burberry dla mężczyzn

Burberry Brit New Year Edition Pour Homme Burberry dla mężczyzn

Miałem: 2

Burberry Brit New Year Edition Pour Homme Burberry dla mężczyzn Zdjęcia

Burberry Brit New Year Edition Pour Homme marki Burberry to orientalno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Burberry Brit New Year Edition Pour Homme został wydany w 2010 roku. Nutami głowy są gałka muszkatołowa, mandarynka i liść laurowy; nutami serca są cedr virginia, róża i sosna; nutami bazy są kadzidło i fasolka tonka.

Gałka muszkatołowa Mandarynka Liść laurowy

Cedr Virginia Róża Sosna

Kadzidło Fasolka tonka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Burberry Brit New Year Edition Pour Homme by Burberry.

Burberry Brit New Year Edition Pour Homme Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Burberry Burberry Brit New Year Edition Pour Homme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Burberry Burberry Brit New Year Edition Pour Homme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Burberry Brit New Year Edition Pour Homme marki Burberry. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Burberry Brit New Year Edition Pour Homme marki Burberry reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - przyprawowe
Sonia Rykiel Rykiel Homme Grey Ayala Moriel Black Licorice Elizabeth Arden Spiced Green Tea Frederic Malle Noir Epices Cacharel Noa Gold L`Artisan Parfumeur Navegar Compagnia Delle Indie Asia Ginger Dust Korres Pepper Jasmine Gaiac Wood Passion Fruit CB I Hate Perfume AmBrosius Jovan Satisfaction for Men LR LR Classics Hawaii Space NK Laughter Nuit