Marki » B » kwiatowo - owocowe « Grupy

Burberry Brit Burberry dla kobiet

migdałowy
Burberry Brit Burberry dla kobiet Zdjęcia Burberry Brit Burberry dla kobiet Zdjęcia Burberry Brit Burberry dla kobiet Zdjęcia Burberry Brit Burberry dla kobiet Zdjęcia Burberry Brit Burberry dla kobiet Zdjęcia Burberry Brit Burberry dla kobiet Zdjęcia Burberry Brit Burberry dla kobiet Zdjęcia

Burberry Brit marki Burberry to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Burberry Brit został wydany w 2003 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Nathalie Gracia-Cetto. Nutami głowy są lima, migdał i gruszka; nutami serca są piwonia, cukier i kandyzowany migdał; nutami bazy są mahoń, ambra, fasolka tonka i wanilia.

Lima Migdał Gruszka

Piwonia Cukier Kandyzowany migdał

Mahoń Ambra Fasolka tonka Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Burberry Brit by Burberry.

Burberry Brit Eau de Toilette
Ici
Viva la Juicy

Burberry Brit Recenzje Perfum

fortissimo1603
fortissimo1603

Kiedy nosiłam Brit, moja mama stwierdziła, że pachnę jak zapachowe świeczki. Nie wiem czy to dobrze czy źle bo akurat te za złotówkę cuchną niemiłosiernie :P
Mi ten zapach się podoba. Nie jakoś bardzo, sama bym go nie kupiła bo na kolana mnie nie powalił, ale ogólnie rzecz ujmując jest bardzo przyjemny w odbiorze. Zaliczyłabym go do tych bardziej formalnych i eleganckich na chłodniejsze pory roku.
Podczas testów miałam wrażenie, jakbym już nie raz spotkałam Brit gdzieś na ulicy. Jestem pewna, że kilka moich nauczycielek z gimnazjum i liceum używało tych perfum. A wtedy jeszcze nie byłam perfumomaniaczką i zapachowy świat był dla mnie mało ważny, więc perfumy są z kategorii tych popularnych.
Mój nos czuje mnóstwo pudru, jakby ktoś wsypał do miksera i zmielił na proszek garść migdałów, laskę wanilii i mnóstwo kostek cukru. Niby nie jest to bardzo słodki zapach ale wrażenie tych zmielonych składników powoduje, że mocniej odczuwam ich słodycz. Limonka i gruszka u mnie są bardzo mizerne. Co jakiś czas wyczuwam jeszcze piwonię.
Trwały i wyczuwalny dla osób znajdujących się w pobliżu.
Dla mnie to zapach ciekawy i polecam testy temu kto jeszcze nie zna. Podoba mi się lecz raczej go nie kupię, ze względu na to, iż mam wrażenie że wszyscy w okolicy go noszą :)

MrGwyn
MrGwyn

To zły dzień dla migdałów. ;/
Otwarcie uderza mroźną wodą, po której dryfuje rozkrojona limonka. Za chwilę dzieje się to, co sprawia, że się trochę zawiodłem.
Limonkowa woda nabiega mleczkiem migdałowym i zaczyna to pachnąć mleczkiem, ale tym do mebli.
Piwonia i gruszka wcale nie poprawiają niczego, a wanilia i cukier sprawiają, że detergent przybiera ostrzejszego wyrazu, na ile pozwala na to intensywność kompozycji Burberry.
Potem przestawia się to na nudę, gdyż słodycz zalewa nawet taki "gag" jak mleczko do pielęgnacji mebli. Grunt, że przez chwilę było ciekawie.
Wg mnie, Brit został napisany na trójkę.

amanda
amanda

Pierwsze wrażenie,cieplutki i przytulny.
Nie może być inaczej,skoro w składzie są migdały,fasolka tonka,wanilia,ambra i do tego jeszcze cukier kandyzowany.
Samo w sobie jest zaprzeczeniem w jakiej kategorii ulokowano ten zapach i nie należy nią się sugerować.
Na wiosnę czy lato nie założyłabym,gryzł by się ten zapach z temperaturą.Natomiast w kolejne pory roku ,jak najbardziej odda swoje piękno.
Fasolka tonka ta,wspaniała mieszanka pokaże nam swoje uroki,wraz z wanilią i innymi ciepłymi nutami.
Ciepło i dosyć ostro zapach siedzi na skórze,toteż tylko w zimne pory roku go na niej widzę.

agusia12321
agusia12321

Pierwsze skrzypce gra zdecydowanie słodziutka gruszka i orzeźwiająca lima, którą czuć w dalszej części tego zapachowego spektaklu. Migdały zaś nadają tej kompozycji takiej ciepłej oprawy. Jest ciekawie, optymistycznie i bardzo świeżo. Nad wyglądem flakonu nie rozwodziłam się, ponieważ widoczny jest on na zdjęciu, a sądzę, iż osoby przymierzające się do kupna tego pachnidła przede wszystkim oczekują opisu nut zapachowych i wrażeń z nimi związanych co też wcześniej poczyniłam:) Polecam na wiosnę i lato również.
Pięknie układają się na skórze, mojej skórze, zebrałam moc komplementów:)
Trwałość - na skórze (przynajmniej mojej) bardzo duża, bo ponad dobę.

Projekcja - blisko skórna

Miśkowa
Miśkowa

pokochałam tę wodę od pierwszego użycia, CUDOWNIE świeża i zarazem ciepła, otulająca woń.
bardzo trwały zapach, ale to chyba jest w markę juz wpisane, bo każde ich perfumy towarzyszą mi przez cały dzień.

Neferiten
Neferiten

Kiedyś zauroczył mnie ten zapach. Słodko, migdałowo, z nutką orzeźwiającej limonki. Pomyślałam: "muszę je mieć!". A że akurat przebywałam wtedy na Wyspach i miałam możliwość zakupienia ich w dobrej cenie, wzięłam 2 butelki 100ml, a co! I to był błąd! Pierwszą butelkę i jej pierwsze kilkadziesiąt ml zużyłam z przyjemnością. Potem było coraz gorzej. Zapach mdlił i drażnił. Pod koniec miałam go serdecznie dość. Drugą butelkę czym prędzej sprzedałam. Teraz mdli mnie na samo wspomnienie...Ale rozumiem co może się podobać w tych perfumach. Zdecydowanie dla miłośniczek waniliowo- budyniowych słodziaków.

mala9mi

No niestety oczekiwałam własnie baby wielkanocnej i mazurka.Lubię maksymalnie słodkie ulepy.Nic nie poradzę.
Ale oczekiwania oczekiwaniami, może się zawiodłam ale nawet gdybym nie kupiła Brit, a jedynie je testowała to i tak byłyby dla mnie nieco zbyt "mdłe" w sensie bez wyrazu.
Na mój nos czegoś im brakuje-albo własnie większej słodyczy albo kontrapunktu w postaci czegoś kwaśnego bądź ostrego..

Tam

Migdały, gruszka, wanilia ten zestaw nie może być "bardziej i mocniej", wówczas miałabyś nos wsadzony w świąteczną babę wielkanocną i obłożony mazurkami, a nie tego chyba oczekujesz :) Jeśli szukasz mocniejszych wrażeń przyduszenia i osłodzenia szukaj perfum z kadzidłami i pieprzami lub ciężkich "arabskich" zapachów.
Burberry Brit nigdy nie pretendowało do tej kategorii.
Nie wypada podduszać bliźnich na herbatce o piątej po południu :)

mala9mi

"Duszny otulacz na zimę" z recenzji go_go_yubari tak bardzo podziałał na moja wyobraźnię, że chwilę potem kliknełam "kup" i z niecierpliwością oczekiwałam własnego flakonu.Szaleństwo, wiem ale czasem tak miewam.
A poza tym wanilia, migdały...uwielbiam.
Przyszła moja 50tka EDP, robie psik...i jednak się rozczarowałam.Brit jest delikatny i dość subtelny.Myślałam, że będzie "bardziej i mocniej".Zapach jest z gatunku bliskoskórnych i na mnie jest niestety bardzo nietrwały.2-3 godziny to maks.
Faktycznie jest to lekko słodki miks wanilii z migdałami i gruszkami.Mam skojarzenia z CKin2u.Tylko CK jest dodatkowo bardziej cytrusowy i lekko męski.A Brit jest delikatniejsze, słodsze i niewątpliwie damskie.
Nie jest to zły zapach, o nie.Jest całkiem przyjemny.Ale dla mnie jednak trochę zbyt "milusi".Flakon na razie sobie zostawię i poużywam na wiosnę bo wydaję mi się, że to będzie idealny czas dla tych perfum.
Flakon jest okej.Nie jest piękny ale jest poręczny i idealny do torebki.

Mad-Lainey
Mad-Lainey

Posiadam obie wersje - EDT i EDP.
Obie tak samo piekne i trwale, EDT jest moze nieco lzejsza, taka bardziej owowcowa ;-)
Brit w nucie glowy pobrzmiewa limonka i gruszka - soczysty mus pelen wdzieku i kobiecosci!!!
Nuta serca otwiera wrota do swiata zmyslowosci i pewnosci siebie - piwonia gra pierwsze skrzypce i jej musniecia czuc za kazdym zawirowaniem wiatru...
Baza jest bardzo przyjemna - waniliowo-migdalowo orientalna. Nieco powazna, ale wciaz ciepla i slodka.
Brit to moj maly rodzynek w kolekcji Burberry. Oprocz klasyku i Brit Red - jest u mnie w scislej czolowce.
Nadaje sie na wiele okazji formalnych i na sobotnie popoludnia we dwoje ;-)
Polecam wielbicielkom waniliowo-owocowych, ale powaznych zapachow!
Trwalosc i moc bez zarzutu.
Butelka ladna, praktyczna.

Tam

Gruszka, migdały, wanilia, przywołuje zapach ciepłego domu i kuchennej okołoświątecznej krzątaniny. Z daleka jednak, z drugiego pokoju, dyskretnie i dystyngowanie. Zapach idealny na towarzyskie nieformalne spotkania w zimowy czas, u mnie zawsze wywołuje uśmiech i bardzo pozytywnie nastraja do noszącej go osoby. W mojej kolekcji, podobnie jak Premier Jour NR wiosną i latem, tak Burberry Brit jest "pewniakiem" zimą.
Oba zapachy nie drażnią bliźnich, są dyskretne i eleganckie i zawsze są trafnym wyborem. Doskonałe, gdy nie czas na eksperymentowanie.

niunia
niunia

Zapach przyjemny dla nosa, ale ma w sobie nutkę "męską", chyba za sprawa limonki...i to mnie w nim odpycha na dłuższą mete. Lubię na weekendowe wypady, ale mam 30 ml już od dawna i skończyc ich nie mogę.

go_go_yubari
go_go_yubari

Omijałam zapachy Burberry z daleka. Nigdy mnie ta marka nie przekonywała. I błąd. Nie sądziłam, że Brit kryje w sobie to czego tak często szukam w perfumach.

Jest bardzo słodko, waniliowo, ciepło, choć nie ulepnie. Wanilia z Brit pachnie na mnie podobnie jak wanilia znana z Allure EDP. Czuję też dalekie pokrewieństwo z Addictem Diora. Duszny otulacz na zimę.

Zakupowe okazje

23.95 USD
Burberry Brit Rhythm Perfume by Burberry, 1 oz Eau De Toilette Spray for Women
Burberry Brit Rhythm Perfume by Burberry, 1 oz Eau De Toilette Spray for Women
24.29 USD
Burberry Brit Perfume by Burberry, 3.4 oz Eau De Toilette Spray Tester for Women
24.71 USD
24.99 USD
Burberry Brit by Burberry EDT Spray 1 oz for Men
Burberry Brit by Burberry EDT Spray 1 oz for Men
25.19 USD
Burberry Brit Rhythm Perfume by Burberry, 1.7 oz Eau De Toilette Spray for Women
26.09 USD
Burberry Brit Splash Cologne by Burberry, 1.6 oz Eau De Toilette Spray for Men
Burberry Brit Cologne by Burberry, 1.7 oz Eau De Toilette Spray for Men
Burberry Brit Cologne by Burberry, 1.7 oz Eau De Toilette Spray for Men
26.99 USD
Burberry Brit Rhythm Perfume by Burberry, 3 oz Eau De Toilette Spray Tester for Women
Burberry Brit by Burberry EDT Spray 3.4 oz Tester for Women
Burberry Brit Splash Eau De Toilette for men 1.7 oz
Burberry Brit Splash Eau De Toilette for men 1.7 oz
Eau De Toilette 3.3oz
27.99 USD
Burberry Brit Summer Perfume by Burberry, 3.3 oz Eau De Toilette Spray 2012 -Tester for Women
28.34 USD
Burberry Brit Rhythm Eau De Toilette for women 3 oz
35.75 USD
Burberry Brit Summer 2012 Eau De Toilette for women 3.4 oz
Burberry Brit Summer 2012 Eau De Toilette for women 3.4 oz

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Burberry Burberry Brit, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Burberry Burberry Brit, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Burberry Brit marki Burberry. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Burberry Brit marki Burberry reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Guerlain Samsara Eau de Parfum Givenchy Organza Indecence Kenzo Kenzo Jungle L'Elephant Bvlgari Jasmin Noir Christian Dior Dune Lolita Lempicka Si Lolita Chanel Allure eau de parfum Christian Dior Midnight Poison Christian Dior Dolce Vita Christian Dior Dior Addict Lolita Lempicka Lolita Lempicka Chanel Coco Eau de Parfum Cartier Must de Cartier Viktor&Rolf Flowerbomb Torrente L`Or de Torrente Cartier Le Baiser Du Dragon Cacharel Noa Cacharel LouLou Chopard Casmir Bottega Veneta Bottega Veneta