Marki » B » szyprowo - owocowe « Grupy

Body Tender Burberry dla kobiet

Body Tender Burberry dla kobiet

gorzki
Body Tender Burberry dla kobiet Filmy
Body Tender Burberry dla kobiet Zdjęcia Body Tender Burberry dla kobiet Zdjęcia Body Tender Burberry dla kobiet Zdjęcia

Body Tender marki Burberry to szyprowo - owocowe perfumy dla kobiet. Body Tender został wydany w 2013 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Michel Almairac. Nutami głowy są cytryna, jabłko, brzoskwinia i piołun; nutami serca są róża, herbata, jaśmin i drzewo sandałowe; nutami bazy są drzewo kaszmirowe, wanilia, piżmo i ambra.

Cytryna Jabłko Brzoskwinia Piołun

Róża Herbata Jaśmin Drzewo sandałowe

Drzewo kaszmirowe Wanilia Piżmo Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Body Tender by Burberry.

Body
Body Eau de Toilette

Body Tender Recenzje Perfum

Beata1
Beata1

Gdy Body pojawiało się na rynku, miałam ogromną nadzieję na zapach, który będzie, ciepły, cielesny, lekko intymny. Reklama mnie w tym przekonaniu utwierdzała, ale rzeczywistość zdecydowanie szybko sprowadziła mnie do parteru.

Moja skóra ma skłonności do wysładzania zapachów, często nawet za bardzo. Ale Body Tendre pachnie na mnie czymś kwaśnym, za świeżym, dziwnym. Nie jestem pewna czy chodzi tu o piołun, ale jeśli tak to na pewno jest to jeden ze składników, których muszę unikać. Jednocześnie, za każdym razem, gdy staram się zrobić do nich podejście, mam wrażenie, że kisną na mojej skórze.

A z drugiej strony, jak na perfumy, które mają w nazwie Tende trzeba im przyznać, że parametry mają bardzo dobre. Są trwałe, tworzą chmurkę zapachu. I wiem, że są osoby, na których rozwijają się jakoś tak ładniej.

Na pewno nie polecam kupowania ich w ciemno, to zbyt wymagający zapach i na swoim przypadku, stwierdzam, że nie na każdym będzie pachniał ładnie.

Zombianka
Zombianka

Otwarcie BT to wyrazisty i proszkowy zapach świeżo upranej i wysuszonej na wietrze bawełny, jakbym właśnie prasowała biały podkoszulek. Z czasem rozwija się podobnie do Body ale subtelniej, zgodnie z nazwą- tender. Wtedy osładza się herbacianie, lekko osiada tuż przy skórze przytulnym piżmem i pluszowo otula. O ile w podstawowym Body wyczuwam głównie trio róża- wanilia- kaszmeran, o tyle w Tender echa różane są tylko na początku, a w sercu dominuje jaśmin z dalekim akordem czegoś cytrusowo- pieprznego i kaszmeranu; ten jaśmin przypomina mi jaśminy serii Acqua di Gioia i trochę Aliena edp.
Jest to zapach ładniejszy, o wiele bardziej komfortowy w noszeniu dla mnie niż wersja podstawowa dzięki temu, że nie wyczuwam w nim wcale piołunu; najmocniej wybrzmiewa w pierwszej godzinie po użyciu, później odnawia się przy poruszaniu, trwały. Ogólnie oceniam go pozytywnie jako przyjemne, porządnie zrobione perfumy, delikatniusie i bardzo wdzięczne, pasujące do nieprzekombinowanego looku i domowego zacisza, wzbudzają zaufanie do nosicielki. Warto mieć w kolekcji coś takiego na gorsze dni, kiedy jedynym przyjacielem jest koc z książką i kubkiem kawy, a za oknem pada wiosenny deszcz.

kaktuska01
kaktuska01

Zapach cielesny, kobiecy, intymny. Momentami ostry, pieprzny i słony. W otwarciu intensywnie wyczuwalne nuty ziołowe oraz cytrusowe. Po czasie dochodzi do głosu piękna, dojrzała róża, a nuty ziołowe z bylicą na czele nikną. Rzeczywiście występuje fizjologiczny wydźwięk, ale nie jest on nachalny i wynika z intensywności ziół i owoców, a nie z akordów zwierzęcych. Pomimo swojego charakteru i ostrości całość sprawia wrażenie zapachu czystości.

newelka
newelka

Zaczyna się cytrusowo-ziołowo, później dochodzi do tego odrobina pudru. Następnie idzie w stronę kwaskowatą i odrobinę jakby metaliczną, chłodną. Nazwa "Body" nie jest przypadkowa bo faktycznie skóra niektórych tak pachnie... I nie jest to stwierdzenie pejoratywne - ma potencjał bycia signature scentem - dla ludzi którzy wydzielaja podobny zapach oraz ich zapach się im podoba... Na mnie to niestety nie jest to, czuję się jakbym donosiła po innej kobiecie nieuprane ubranie.

Spodziewałam się czegoś innego, bardziej kobiecego - a jest jak na wyjście z psem do lasu czy kopanie grządki.

Nieźle trwały (jak na ziołowego świeżaka), na mnie projekcja łagodna.

violaa92
violaa92

Body Tender są delikatnie pudrowe, kwiatowe, toaletowe. Co to dla mnie znaczy? Nasuwa mi się na myśl zapach kobiety która wyszła z wanny, otulona jest delikatną różaną mgiełką która pochodzi z jakiegoś mydełka. Wszystko wokół niej jest białe, pudrowo różowe i lśniące czystością. Zapach który roznosi się po kąpieli jest taki puchaty, głęboki, otulający, czasem nawet duszący. Warto wypróbować właśnie wieczorem po kąpieli, myślę że na pierwszy test będzie to najbardziej odpowiednia pora. Na dzień mi się nie spodobały, są zbyt mydełkowe, bardzo przypominają mi zapach balsamu do ciała (jak i mydła) Dove którego używałam wiele lat temu (nie wiem czy dalej tak samo pachnie lub czy to tylko wspomnienia płatają mi figle;-)) Za to parametry tych perfum są fenomenalne!

evi
evi

Wiązałam spore nadzieje z tym zapachem bazując na opisie, a w nazwie upewnił mnie jeszcze dodatek "tender", zachęcona też moim ostatnim odkryciem The Beat, Burberry, chciałam spróbować i Body Tender...

Zakupiłam jedynie próbkę perfum (EDT) i stwierdzam, że są OK, ale dobrze, że nie rozpędziłam się i nie kupiłam flakonu. Niestety spodziewałam się czegoś subtelnego i piżmowo zmysłowego. A jest zupełnie inaczej. Są przede wszystkim cytrusowo-piołunowe - w połączeniu głównie z zielonym jabłuszkiem i różą. Kojarzą mi się też z zapachem lasu. Są gorzkawe i kwaskowate, a niektórym skóra tak właśnie pachnie, więc może stąd ta nazwa. ;) Ale "tender" z pewnością nie są.

Podsumowując: na fitness w lesie? ;)
Dla amatorów cytrusów i piołunu - tak.
Dla zmysłowych piżmowco-ambrowców - to nie jest to.

Kolorystycznie to dla mnie zapach raczej "zielono-żółty", nie "różowy". ;)

Poza tym, że spodziewałam się zupełnie innego zapachu, to są dla mnie dość przeciętne, średniej trwałości i małej projekcji. Nie są kiepskie, są dość "ładne", ale zachwytu we mnie nie wzbudzają.

Dodam, że po pewnym czasie ten piołunowo-cytrusowy zapach stał się dla mnie zbyt męczący i ostatecznie musiałam go zmyć.

Annoida
Annoida

Piołun w Burberry Body to jest na prawdę bardzo ciekawe zjawisko. Tutaj, w Body Tender, mamy ten sam ciekawy efekt. Jednak o ile bardzo go cenię, to chyba jednak na potrzeby osobiste nie polubię. W stosunku do wersji podstawowej wyczuwam tu naprawdę bardzo mocno ciekawy początek z przeuroczą różą i delikatnymi owocami. Ten moment jest mocno obiecujący, bo czuć tu piołun, ale przede wszystkim przepiękną różę. Jest to świeży, młodzieńczy, ale niebanalny zapach. Gdyby to trwało - super! Ale to niestety zaraz się kończy i kończy się Tender, a zaczyna po prostu klasyczne Body. Trochę więc rozczarowanie, choć piołun oczywiście to dla mnie bardzo ciekawy wynalazek perfumeryjny patrząc na rzecz obiektywnie.

seledine
seledine

zapach mydlany, bardzo przeciętny, zdecydowanie nie w moim guście. najbardziej wyczuwalna jest dla mnie róża. zapach nudzi, rozczarowuje i mdli.

Tam
Tam

Lekki, bardzo wdzięczny, wiosenno - letni zapach. Jabłko, brzoskwinia i niekonfiturowa róża to głównie wyczuwalne nuty. Cytrusy z piołunem podkręcają odczucie świeżości i lekkości, w tle filiżanka herbaty. To jest zapach angielskiego ogrodu po deszczu, świeżego powietrza wypełnionego lekkim zapachem róż. Zdecydowanie na porę przedpołudniową, gdy słonko jeszcze nie wysuszyło zakamarków ogrodu, a dzień zapowiada się bezstresowo.

Mogę śmiało napisać, że jest to zapach śliczny dla młodych dziewcząt na wiosnę i lato i zamknąć recenzję (z czego wynika, że dla mnie jest do bólu "różowy", przewidywalny-więc nudnawy ;) )

Zakupowe okazje

Burberry Body Tender Eau De Toilette for women 2.9 oz
Burberry Body Tender Eau De Toilette for women 2.9 oz
Gift Set 9oz
47.79 USD
Burberry Body Tender Gift Set III. Eau De Toilette 2,9 oz Shower Gel 3,4 oz Body Milk 3,4 oz
52.00 USD
Burberry Body Tender Eau de Toilette Spray, 2 oz
Burberry Body Tender Eau de Toilette Spray, 2 oz
Gift Set 2oz
88.50 USD
Burberry Body Tender Coffret Eau De Toilette Spray 60ml 2oz Body Milk 100ml 3.3oz 2pcs
Macys.com
Eau De Toilette 2.8oz
Burberry Body Tender Eau de Toilette Spray, 2.8 oz
Burberry Body Tender Eau de Toilette Spray, 2.8 oz
Gift Set 2.8oz
96.00 USD
Burberry Body Tender Coffret Eau De Toilette Spray 80ml 2.8oz Body Milk 100ml 3.3oz Eau De Toilette 4.5ml 0.15oz 3pcs

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Burberry Body Tender, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Burberry Body Tender, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Body Tender marki Burberry. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Body Tender marki Burberry reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Christian Dior Midnight Poison Yves Saint Laurent Elle Versace Versense Giorgio Armani Idole d`Armani Bottega Veneta Bottega Veneta Eau Legere Avon Be ... Kissable! Yves Saint Laurent Parisienne Thierry Mugler Innocent Burberry Body Agent Provocateur L'Agent Giorgio Armani Emporio Armani Diamonds Jil Sander Jil Sander Pure Eon Productions James Bond 007 for Women Prada Infusion d'Iris Britney Spears Fantasy The Naughty Remix Christian Dior Miss Dior Le Parfum Dolce&Gabbana D&G Anthology L`Imperatrice 3 Gucci Envy Me Tom Ford Black Orchid Calvin Klein Euphoria